LMFA I lygos pirmenybės 2022 Šiaurės-Vakarų regionas
6 turas
Penktadienis
2022-06-10 18:00:00
Vilkijos gimnazijos stadionas
2
FK Vilkija
Evelina Ščerbavičiūtė 75'
Evelina Ščerbavičiūtė 88'
Evelina Ščerbavičiūtė 88'
5
Ukmergės SC-Ukmergė
Meida Proscevičiūtė 23'
Meida Proscevičiūtė 7'
Meida Proscevičiūtė 16'
Meida Proscevičiūtė 19'
Meida Proscevičiūtė 21'
Meida Proscevičiūtė 7'
Meida Proscevičiūtė 16'
Meida Proscevičiūtė 19'
Meida Proscevičiūtė 21'
Pilna statistika
LMFA I lygos pirmenybės 2022 Šiaurės-Vakarų regionas
6 turas
Penktadienis, 2022-06-10 18:00:00
Vilkijos gimnazijos stadionas
FK Vilkija
Evelina Ščerbavičiūtė 75'Evelina Ščerbavičiūtė 88'
2
5
Pilna statistika
Ukmergės SC-Ukmergė
Meida Proscevičiūtė 23'Meida Proscevičiūtė 7'
Meida Proscevičiūtė 16'
Meida Proscevičiūtė 19'
Meida Proscevičiūtė 21'
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Jaunimo varžybos
2024-05-02 13:20
Teisėjai
FPRO LFF taurė
2024-05-01 22:40
Lygos statistika
FK Vilkija
|
Ukmergės SC-Ukmergė
|
|
5 | Vieta lentelėje | 1 |
13 | Taškai | 34 |
19:48 | Įvarčių skirtumas | 57:16 |
FK Vilkija
Ukmergės SC-Ukmergė
Žaidėjai
3 | Liucija Fedorčak (C) |
99 | Rūta Petrauskaitė (G) |
5 | Emilija Šleževičiūtė |
8 | Ugnė Stanevičiūtė |
10 | Kamilė Vaitkevičiūtė |
13 | Evelina Ščerbavičiūtė 75' 88' |
14 | Gabija Diškevičiūtė |
15 | Ugnė Bartusevičiūtė 76' |
21 | Ugnė Jeglinskaitė 29' |
55 | Gabija Malakauskaitė |
77 | Austėja Martinkevičiūtė |
Teisėjai
Teisėjas | Dovydas Švėgžda |
Pirmasis asistentas | Jokūbas Kupčinskas |
Antrasis asistentas | Kornelijus Neverdauskas |
Žaidėjai
Indrė Apkevičiūtė (C) |
11 |
Vesta Šarkytė (G) |
1 |
Fjameta Kuktaitė |
2 |
67' Gabija Minkštimaitė |
4 |
23' 52' 61' 64' 66' 79' Meida Proscevičiūtė |
8 |
81' Livija Toropovaitė |
9 |
Ligita Toropovaitė |
10 |
Simona Lunevičiūtė |
13 |
Justė Kalvelytė |
14 |
Kamilė Ivanovaitė |
17 |
82' Remigija Šablevičiūtė |
22 |
Atsarginiai žaidėjai
17 | Saulė Paulauskaitė 76' |
25 | Areta Baladinskaitė 29' |
Atsarginiai žaidėjai
67' Fausta Jeknytė |
3 |
82' Austėja Kolaitytė |
5 |
81' Urtė Nefaitė |
7 |
79' Kamilė Jeknytė |
18 |
FK Vilkija
Pirmas kėlinys
23'
min
Meida Proscevičiūtė
Areta Baladinskaitė
Ugnė Jeglinskaitė
29'
min
Antras kėlinys
52'
min
Meida Proscevičiūtė
61'
min
Meida Proscevičiūtė
64'
min
Meida Proscevičiūtė
66'
min
Meida Proscevičiūtė
67'
min
Fausta Jeknytė
Gabija Minkštimaitė
Evelina Ščerbavičiūtė
75'
min
Saulė Paulauskaitė
Ugnė Bartusevičiūtė
76'
min
79'
min
Kamilė Jeknytė
Meida Proscevičiūtė
81'
min
Urtė Nefaitė
Livija Toropovaitė
82'
min
Austėja Kolaitytė
Remigija Šablevičiūtė
Evelina Ščerbavičiūtė
88'
min
Varžybų pabaiga
Ukmergės SC-Ukmergė
ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS
TOPsport A lyga
FPRO LFF taurė 2024
Topo centras Euronics Lietuvos moterų A lyga
Lygų / Rinktinių sąrašas
TOPsport Pirma lyga
Jaunimo rinktinės
Jaunimo čempionatai
Visos
Kalendorius
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 05-11 15:00
DFK Dainava
FK TransINVEST
Alytaus stadionas žolės
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 05-11 17:00
FK Sūduva
FC Džiugas
Marijampolės futbolo arenos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 05-11 19:00
FK Banga
FK Panevėžys
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 05-12 16:00
FC Hegelmann
FK Žalgiris
VDU Valdo Adamkaus sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 05-12 18:30
FK Kauno Žalgiris
FA Šiauliai
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Penktadienį 05-17 19:00
DFK Dainava
FK Sūduva
Alytaus stadionas žolės
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 05-18 16:00
FK TransINVEST
FA Šiauliai
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 05-18 18:00
FK Panevėžys
FC Hegelmann
Panevėžio "Aukštaitijos" stadionas (žolės)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 05-19 16:00
FC Džiugas
FK Banga
Telšių miesto centrinis stadionas (žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 05-19 18:30
FK Žalgiris
FK Kauno Žalgiris
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
FPRO LFF Taurė 2024
Penktadienį 05-03 20:00
FK Euforija-Tirola
FK TransINVEST
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
FPRO LFF Taurė 2024
Šeštadienį 05-04 18:00
EDM Statyba-Sendvaris
FK Jonava
Klaipėdos FM stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
FPRO LFF Taurė 2024
Sekmadienį 05-05 14:00
FK Sirijus
FC Džiugas
Klaipėdos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
FPRO LFF Taurė 2024
Sekmadienį 05-05 15:00
FK Dembava
FK Babrungas
Pasvalio miesto stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
FPRO LFF Taurė 2024
Sekmadienį 05-05 18:00
AFK
Klaipėdos FM
Pilaitės futbolo maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
FPRO LFF Taurė 2024
Pirmadienį 05-06 19:00
DFK Dainava
FC Hegelmann
Alytaus stadionas žolės
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
FPRO LFF Taurė 2024
Pirmadienį 05-06 19:30
FK Žalgiris
FK Panevėžys
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
FPRO LFF Taurė 2024
Pirmadienį 05-06 20:15
VGTU Vilkai
FKS Ukmergė
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
FPRO LFF Taurė 2024
Antradienį 05-07 17:00
Tauras
FA Šiauliai
Tauragės "Vytauto" stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
FPRO LFF Taurė 2024
Antradienį 05-07 17:30
FK Minija
FK Sūduva
Kretingos miesto stadionas (Natūrali žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Šeštadienį 05-04 16:00
FK Banga
MFA Žalgiris-MRU
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-05 14:00
FK Saned
FK Gintra
Joniškio miesto stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-05 15:00
FC Hegelmann
FK TransINVEST
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-12 13:00
FK Banga
FC Hegelmann
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-12 15:00
FK TransINVEST
FK Gintra
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-26 12:00
FK Banga
FK TransINVEST
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-26 12:00
MFA Žalgiris-MRU
FK Gintra
Lietuvos sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-26 15:00
FC Hegelmann
FK Saned
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 06-09 16:00
FK Gintra
FC Hegelmann
Šiaulių stadionas (natūrali žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 06-16 12:00
MFA Žalgiris-MRU
FK TransINVEST
Lietuvos sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 05-03 18:00
FK Minija
FC Neptūnas
Kretingos miesto stadionas (Natūrali žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 05-03 18:00
FK Panevėžys B
FK Atmosfera
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 05-03 19:00
FK Garliava
FK Nevėžis
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 05-04 12:00
FK Ekranas
FC "Be1"
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 05-04 14:00
Vilniaus BFA
FK Riteriai
Visagino dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 05-04 16:00
FK Kauno Žalgiris B
FK Banga B
VDU Valdo Adamkaus sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Sekmadienį 05-05 14:00
FA Šiauliai B
FC Hegelmann B
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 05-10 19:00
FC Neptūnas
FK Babrungas
Klaipėdos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 05-11 13:00
FC "Be1"
FK Garliava
Jonavos centrinis stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 05-11 14:00
FK Nevėžis
FK Minija
Kėdainių stadionas dirbtinė danga
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Penktadienį 09-06
Lietuva
Čekija
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Ketvirtadienį 10-10
Islandija
Lietuva
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Antradienį 10-15
Čekija
Lietuva
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Šeštadienį 05-04 14:00
VFM Fortūna
FK Garliava
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Sekmadienį 05-05 10:00
FK Granitas
BE1 NFA
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Sekmadienį 05-05 10:00
FK Žalgiris
Vilniaus BFA
Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Sekmadienį 05-05 11:00
Talentų FA-FK Riteriai
Vilnius Football Academy
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Sekmadienį 05-05 11:00
Kauno Žalgirio FA
FK Jonava
Kauno Žalgirio FA maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2023/2024
Sekmadienį 05-05 11:30
FK Granitas
BE1 NFA
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2023/2024
Sekmadienį 05-05 12:00
FK Žalgiris
Vilniaus BFA
Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2023/2024
Sekmadienį 05-05 13:00
Kauno Žalgirio FA
FK Jonava
Jonavos centrinis stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2023/2024
Sekmadienį 05-05 13:00
Klaipėdos FM
FA-FK Panevėžys-PRSSG
Klaipėdos FM stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 05-03 15:00
Klaipėdos FM
FA Šiauliai
Klaipėdos Pajūrio progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 05-03 15:00
Klaipėdos FM
FA Šiauliai
Klaipėdos FM stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 05-03 16:00
FC Hegelmann
Kauno Žalgirio FA
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 05-03 16:00
FC Hegelmann
Kauno Žalgirio FA
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U12 divizionas A lygmuo Vakarų regiono B grupė 2023/2024
Penktadienį 05-03 16:00
FK Gintaras
KFA
Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
LVJUFA Pirmos lygos U15 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2023/2024
Penktadienį 05-03 16:00
Klaipėdos KFA
FK Dembava
Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 05-03 17:30
FA Tauras
FK Babrungas
Tauragės dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 05-03 17:30
FA Tauras
FK Babrungas
Tauragės dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 05-03 18:00
FK Minija
FC Neptūnas
Kretingos miesto stadionas (Natūrali žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 05-03 18:00
FK Panevėžys B
FK Atmosfera
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai