Futsal A lyga 22/23
12 turas
Trečiadienis
2022-12-14 20:30:00
Viekšnių gimnazijos salė
7
FK VIP
Edgaras Baranauskas 7'
Artūr Juchno 8'
Mantas Adomėnas 9'
Arūnas Šteinas 11'
Mantas Adomėnas 12'
Arūnas Šteinas 26'
Artūr Juchno 30'
Artūr Juchno 8'
Mantas Adomėnas 9'
Arūnas Šteinas 11'
Mantas Adomėnas 12'
Arūnas Šteinas 26'
Artūr Juchno 30'
1
ŠSPC-Radviliškis
Justas Gulbinas 7'
Pilna statistika
Futsal A lyga 22/23
12 turas
Trečiadienis, 2022-12-14 20:30:00
Viekšnių gimnazijos salė
FK VIP
Edgaras Baranauskas 7'Artūr Juchno 8'
Mantas Adomėnas 9'
Arūnas Šteinas 11'
Mantas Adomėnas 12'
Arūnas Šteinas 26'
Artūr Juchno 30'
7
1
Pilna statistika
ŠSPC-Radviliškis
Justas Gulbinas 7'Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Treneriai
E-projektai
2024-04-17 15:00
II lyga
2024-04-17 12:20
Lygos statistika
FK VIP
|
ŠSPC-Radviliškis
|
|
3 | Vieta lentelėje | 7 |
32 | Taškai | 22 |
72:68 | Įvarčių skirtumas | 48:67 |
FK VIP
ŠSPC-Radviliškis
Žaidėjai
1 | Karolis Čirba (G) |
7 | Edgaras Baranauskas 7' |
9 | Arūnas Šteinas 11' 26' |
19 | Artūr Juchno 8' 30' |
28 | Tadas Markevičius 31' 31' 31' |
Teisėjai
Pirmas teisėjas | Irmantas Kaprašovas |
Teisėjų inspektorius | Vijūnas Vasiliauskas |
Antras teisėjas | Giedrius Zaniauskas |
Trečias teisėjas | Lukas Mečionis |
Žaidėjai
Deividas Dargužas (C) |
13 |
Aurimas Žirgulis (G) |
89 |
Nerijus Volkovas |
9 |
Agnius Juozapaitis |
10 |
Laurynas Bratkauskas |
20 |
Atsarginiai žaidėjai
20 | Edvinas Blažys (C) |
86 | Karolis Bakys (G) |
4 | Tomas Bružas |
8 | Domantas Nebilevičius |
10 | Dalius Keršis |
13 | Mantas Adomėnas 9' 12' |
16 | Žilvinas Banys 28' 28' 28' |
18 | Pavelas Smolkovas |
55 | Deividas Gineitis |
Atsarginiai žaidėjai
Aivaras Rudzitis (G) |
88 |
Edgaras Balandis |
3 |
34' 34' 34' Kristupas Petravičius |
6 |
Mantas Martyšovas |
14 |
Darius Basevičius |
21 |
Justas Martyšovas |
22 |
Giedrius Kvedaras |
28 |
Marius Baziulis |
42 |
27' 28' 28' Justas Gulbinas |
85 |
FK VIP
Pirmas kėlinys
Edgaras Baranauskas
7'
min
Artūr Juchno
8'
min
Mantas Adomėnas
9'
min
Arūnas Šteinas
11'
min
Mantas Adomėnas
12'
min
Antras kėlinys
Arūnas Šteinas
26'
min
27'
min
Justas Gulbinas
Žilvinas Banys
28'
min
28'
min
Justas Gulbinas
Žilvinas Banys
28'
min
28'
min
Justas Gulbinas
Žilvinas Banys
28'
min
Artūr Juchno
30'
min
Tadas Markevičius
31'
min
31'
min
Tadas Markevičius
31'
min
Tadas Markevičius
31'
min
34'
min
Kristupas Petravičius
34'
min
34'
min
Kristupas Petravičius
34'
min
Kristupas Petravičius
Varžybų pabaiga
ŠSPC-Radviliškis
ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS
TOPsport A lyga
TOPsport Pirma lyga
Topo centras Euronics Lietuvos moterų A lyga
Lygų / Rinktinių sąrašas
Jaunimo rinktinės
Jaunimo čempionatai
Visos
Kalendorius
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 04-20 15:00
FK Kauno Žalgiris
FK Sūduva
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 04-20 18:00
FA Šiauliai
DFK Dainava
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 04-21 13:00
FK Panevėžys
FK TransINVEST
Panevėžio "Aukštaitijos" stadionas (žolės)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 04-21 15:00
FC Hegelmann
FK Banga
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 04-21 18:30
FK Žalgiris
FC Džiugas
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Antradienį 04-23 19:00
FA Šiauliai
FK Sūduva
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Trečiadienį 04-24 18:00
FK Panevėžys
FC Džiugas
Panevėžio "Aukštaitijos" stadionas (žolės)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Trečiadienį 04-24 18:00
FK TransINVEST
FC Hegelmann
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Trečiadienį 04-24 19:00
FK Kauno Žalgiris
FK Banga
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Trečiadienį 04-24 20:00
FK Žalgiris
DFK Dainava
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 04-19 19:00
FK Riteriai
FK Banga B
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 04-26 17:00
FC "Be1"
Vilniaus BFA
Jonavos dirbtinės dangos aikštė
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 04-26 18:00
FK Nevėžis
FK Ekranas
Kėdainių stadionas dirbtinė danga
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 04-26 18:00
FK Babrungas
FK Minija
Plungės dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 04-26 19:00
FC Neptūnas
FK Garliava
Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 04-27 14:00
Tauras
FK Atmosfera
Tauragės dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 04-27 16:00
FK Riteriai
FA Šiauliai B
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Pirmadienį 04-29 17:00
FC Hegelmann B
FK Kauno Žalgiris B
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Pirmadienį 04-29 18:00
FK Banga B
FK Panevėžys B
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 05-03 18:00
FK Babrungas
Tauras
Plungės dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-21 13:00
FK Banga
FK Saned
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-21 15:00
FC Hegelmann
FK Gintra
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-21 17:00
FK TransINVEST
MFA Žalgiris-MRU
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Šeštadienį 04-27 13:00
FC Hegelmann
MFA Žalgiris-MRU
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Šeštadienį 04-27 15:00
FK Gintra
FK Banga
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-28 15:00
FK TransINVEST
FK Saned
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Šeštadienį 05-04 16:00
FK Banga
MFA Žalgiris-MRU
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-05 14:00
FK Saned
FK Gintra
Mažeikių stadionas dirbtinė danga
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-05 15:00
FC Hegelmann
FK TransINVEST
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-12 13:00
FK Banga
FC Hegelmann
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Penktadienį 09-06
Lietuva
Čekija
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Ketvirtadienį 10-10
Islandija
Lietuva
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Antradienį 10-15
Čekija
Lietuva
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2023/2024 I etapas
Penktadienį 04-19 16:30
FA-FK Panevėžys-PRSSG
FA Utenis
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 04-20 10:30
FA-FK Panevėžys-PRSSG
FA Šiauliai
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 04-20 11:00
Talentų FA-FK Riteriai
BE1 NFA
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 04-20 12:00
FK Žalgiris
FK Garliava
Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Šeštadienį 04-20 12:00
Vilniaus BFA
FA Šiauliai
Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 04-20 13:00
FA Šiauliai
Vilniaus BFA
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 04-20 13:00
FA-FK Panevėžys-PRSSG
VFA Geležinis Vilkas
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 04-20 13:00
FA Šiauliai
Vilniaus BFA
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 04-20 13:00
FK Žalgiris
FK Atmosfera
Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 04-20 13:00
Kauno Žalgirio FA
Talentų FA-FK Riteriai
Kauno Žalgirio FA maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Ketvirtadienį 04-18 16:00
Telšių FC Džiugas
Klaipėdos FM
VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Ketvirtadienį 04-18 16:00
Telšių FC Džiugas
Klaipėdos FM
VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2023/2024
Ketvirtadienį 04-18 17:30
FA Tauras
Mažeikių FK Atmosfera
Tauragės dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics moterų I lyga
Ketvirtadienį 04-18 19:30
FK Babrungas
FK Vilkija
Plungės dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 04-19 16:30
FA Kaunas
FC Hegelmann Akademija
Kauno Technologijų mokymo centro stadionas (dirbtinė danga)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 04-19 16:30
FA Kaunas
FC Hegelmann Akademija
Kauno Technologijų mokymo centro stadionas (dirbtinė danga)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2023/2024 I etapas
Penktadienį 04-19 16:30
FA-FK Panevėžys-PRSSG
FA Utenis
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 04-19 17:00
Kėdainių FK Nevėžis
Marijampolės FC
Kėdainių stadionas dirbtinė danga
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 04-19 17:00
Kėdainių FK Nevėžis
Marijampolės FC
Kėdainių stadionas dirbtinė danga
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
LVJUFA Pirmos lygos U15 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2023/2024
Penktadienį 04-19 17:00
Klaipėdos KFA
Telšių FC Džiugas
Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai