Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2022/2023
9 turas
Sekmadienis
2022-09-25 11:00:00
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
1
FM Olimpas
Vytautas Juknevičius 60'
Vytautas Juknevičius 60'
Vytautas Juknevičius 60'
Vytautas Juknevičius 60'
Vytautas Juknevičius 60'
Vytautas Juknevičius 60'
Vytautas Juknevičius 60'
9
VFA Geležinis Vilkas
Rapolas Šiaučiūnas 5'
Rapolas Šiaučiūnas 5'
Rapolas Šiaučiūnas 5'
Rapolas Šiaučiūnas 5'
Joris Zabulis 7'
Joris Zabulis 7'
Joris Zabulis 7'
Joris Zabulis 7'
Petras Šatūnas 14'
Petras Šatūnas 14'
Petras Šatūnas 14'
Petras Šatūnas 14'
Joris Zabulis 27'
Joris Zabulis 27'
Joris Zabulis 27'
Joris Zabulis 27'
Joris Zabulis 34'
Joris Zabulis 34'
Joris Zabulis 34'
Joris Zabulis 34'
Rokas Povilavičius 35'
Rokas Povilavičius 35'
Rokas Povilavičius 35'
Rokas Povilavičius 35'
Augustas Molis 1'
Augustas Molis 1'
Augustas Molis 1'
Augustas Molis 1'
Rapolas Šiaučiūnas 8'
Rapolas Šiaučiūnas 8'
Rapolas Šiaučiūnas 8'
Rapolas Šiaučiūnas 8'
Rokas Povilavičius 22'
Rokas Povilavičius 22'
Rokas Povilavičius 22'
Rokas Povilavičius 22'
Rapolas Šiaučiūnas 5'
Rapolas Šiaučiūnas 5'
Rapolas Šiaučiūnas 5'
Joris Zabulis 7'
Joris Zabulis 7'
Joris Zabulis 7'
Joris Zabulis 7'
Petras Šatūnas 14'
Petras Šatūnas 14'
Petras Šatūnas 14'
Petras Šatūnas 14'
Joris Zabulis 27'
Joris Zabulis 27'
Joris Zabulis 27'
Joris Zabulis 27'
Joris Zabulis 34'
Joris Zabulis 34'
Joris Zabulis 34'
Joris Zabulis 34'
Rokas Povilavičius 35'
Rokas Povilavičius 35'
Rokas Povilavičius 35'
Rokas Povilavičius 35'
Augustas Molis 1'
Augustas Molis 1'
Augustas Molis 1'
Augustas Molis 1'
Rapolas Šiaučiūnas 8'
Rapolas Šiaučiūnas 8'
Rapolas Šiaučiūnas 8'
Rapolas Šiaučiūnas 8'
Rokas Povilavičius 22'
Rokas Povilavičius 22'
Rokas Povilavičius 22'
Rokas Povilavičius 22'
Pilna statistika
Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2022/2023
9 turas
Sekmadienis, 2022-09-25 11:00:00
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
FM Olimpas
Vytautas Juknevičius 60'Vytautas Juknevičius 60'
Vytautas Juknevičius 60'
Vytautas Juknevičius 60'
1
9
Pilna statistika
VFA Geležinis Vilkas
Rapolas Šiaučiūnas 5'Rapolas Šiaučiūnas 5'
Rapolas Šiaučiūnas 5'
Rapolas Šiaučiūnas 5'
Joris Zabulis 7'
Joris Zabulis 7'
Joris Zabulis 7'
Joris Zabulis 7'
Petras Šatūnas 14'
Petras Šatūnas 14'
Petras Šatūnas 14'
Petras Šatūnas 14'
Joris Zabulis 27'
Joris Zabulis 27'
Joris Zabulis 27'
Joris Zabulis 27'
Joris Zabulis 34'
Joris Zabulis 34'
Joris Zabulis 34'
Joris Zabulis 34'
Rokas Povilavičius 35'
Rokas Povilavičius 35'
Rokas Povilavičius 35'
Rokas Povilavičius 35'
Augustas Molis 1'
Augustas Molis 1'
Augustas Molis 1'
Augustas Molis 1'
Rapolas Šiaučiūnas 8'
Rapolas Šiaučiūnas 8'
Rapolas Šiaučiūnas 8'
Rapolas Šiaučiūnas 8'
Rokas Povilavičius 22'
Rokas Povilavičius 22'
Rokas Povilavičius 22'
Rokas Povilavičius 22'
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
TOP sport Futsal A lyga
TOP sport Pirma lyga
Hegelmann LFF taurė
2024-03-28 11:20
Lygos statistika
FM Olimpas
|
VFA Geležinis Vilkas
|
|
15 | Vieta lentelėje | 10 |
2 | Taškai | 38 |
9:121 | Įvarčių skirtumas | 44:37 |
FM Olimpas
VFA Geležinis Vilkas
Žaidėjai
12 | Kipras Januškevičius (G) 4' 4' 4' 4' |
5 | Andrius Šatas |
7 | Adomas Murza |
9 | Justas Kalvinskas |
10 | Matas Venslauskas |
11 | Vytautas Juknevičius 60' 60' 60' 60' |
14 | Markas Mileris |
16 | Adomas Katkevičius |
17 | Augustas Puodžiūnas |
18 | Aronas Paškevičus |
21 | Gustas Beržanskas |
Teisėjai
Teisėjas | Justas Kudirka |
Žaidėjai
36' 36' 36' 36' Augustas Molis (C) |
23 |
Matas Jurgelevičius (G) |
1 |
Kipras Kazlauskas |
4 |
7' 7' 7' 7' 27' 27' 27' 27' 34' 34' 34' 34' Joris Zabulis |
9 |
Jokūbas Žalnierukynas |
10 |
Laurynas Medinis |
12 |
14' 14' 14' 14' Petras Šatūnas |
14 |
Simonas Masiulionis |
16 |
Arnas Petrauskas |
18 |
5' 5' 5' 5' 43' 43' 43' 43' Rapolas Šiaučiūnas |
20 |
Mikas Sinkevičius |
24 |
Atsarginiai žaidėjai
1 | Majus Martinkus (G) |
13 | Emilis Augys |
15 | Miroslav Charitonov |
19 | Jokūbas Baršauskas |
Atsarginiai žaidėjai
Matas Jankauskas |
7 |
Jurkša Aleksas |
30 |
35' 35' 35' 35' 57' 57' 57' 57' Rokas Povilavičius |
32 |
Jonas Gutauskas |
90 |
FM Olimpas
Pirmas kėlinys
Kipras Januškevičius
4'
min
Kipras Januškevičius
4'
min
Kipras Januškevičius
4'
min
Kipras Januškevičius
4'
min
5'
min
Rapolas Šiaučiūnas
5'
min
Rapolas Šiaučiūnas
5'
min
Rapolas Šiaučiūnas
5'
min
Rapolas Šiaučiūnas
7'
min
Joris Zabulis
7'
min
Joris Zabulis
7'
min
Joris Zabulis
7'
min
Joris Zabulis
14'
min
Petras Šatūnas
14'
min
Petras Šatūnas
14'
min
Petras Šatūnas
14'
min
Petras Šatūnas
27'
min
Joris Zabulis
27'
min
Joris Zabulis
27'
min
Joris Zabulis
27'
min
Joris Zabulis
34'
min
Joris Zabulis
34'
min
Joris Zabulis
34'
min
Joris Zabulis
34'
min
Joris Zabulis
35'
min
Rokas Povilavičius
35'
min
Rokas Povilavičius
35'
min
Rokas Povilavičius
35'
min
Rokas Povilavičius
Antras kėlinys
36'
min
Augustas Molis
36'
min
Augustas Molis
36'
min
Augustas Molis
36'
min
Augustas Molis
43'
min
Rapolas Šiaučiūnas
43'
min
Rapolas Šiaučiūnas
43'
min
Rapolas Šiaučiūnas
43'
min
Rapolas Šiaučiūnas
57'
min
Rokas Povilavičius
57'
min
Rokas Povilavičius
57'
min
Rokas Povilavičius
57'
min
Rokas Povilavičius
Vytautas Juknevičius
60'
min
Vytautas Juknevičius
60'
min
Vytautas Juknevičius
60'
min
Vytautas Juknevičius
60'
min
Varžybų pabaiga
VFA Geležinis Vilkas
ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS
TOPsport A lyga
TOPsport Pirma lyga
Topo centras Euronics Lietuvos moterų A lyga
Lygų / Rinktinių sąrašas
Jaunimo rinktinės
Jaunimo čempionatai
Visos
Kalendorius
TOPsport A lyga 2024
Penktadienį 03-29 19:00
FK Banga
FC Džiugas
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 03-30 15:00
FC Hegelmann
FK Panevėžys
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 03-30 17:00
FA Šiauliai
FK TransINVEST
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 03-31 14:00
FK Sūduva
DFK Dainava
Marijampolės futbolo arenos maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 03-31 17:30
FK Kauno Žalgiris
FK Žalgiris
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 04-06 14:00
FC Džiugas
FC Hegelmann
VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 04-06 16:00
DFK Dainava
FK Banga
Marijampolės futbolo arenos maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 04-07 12:00
FK TransINVEST
FK Sūduva
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 04-07 14:00
FK Žalgiris
FA Šiauliai
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 04-07 17:30
FK Kauno Žalgiris
FK Panevėžys
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 03-29 18:00
FA Šiauliai B
FC Neptūnas
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 03-29 18:00
FK Kauno Žalgiris B
FK Nevėžis
VDU Valdo Adamkaus sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 03-29 18:00
FK Panevėžys B
FC "Be1"
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 03-30 13:00
FK Garliava
Tauras
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 03-30 15:00
FK Ekranas
FK Minija
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 03-30 15:00
Vilniaus BFA
FK Babrungas
BFA Arena
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 03-30 15:00
FK Atmosfera
FK Riteriai
Mažeikių stadionas dirbtinė danga
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Pirmadienį 04-01 15:00
FK Banga B
FC Hegelmann B
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 04-05 15:00
Tauras
FK Banga B
Tauragės dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 04-05 17:00
FK Kauno Žalgiris B
FC "Be1"
VDU Valdo Adamkaus sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-14 13:00
FC Hegelmann
FK Banga
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-21 12:00
FK TransINVEST
MFA Žalgiris-MRU
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-21 12:00
FK Banga
FK Saned
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-21 14:00
FC Hegelmann
FK Gintra
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Šeštadienį 04-27 12:00
FC Hegelmann
MFA Žalgiris-MRU
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Šeštadienį 04-27 15:00
FK Gintra
FK Banga
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-28 14:00
FK TransINVEST
FK Saned
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Šeštadienį 05-04 15:00
FK Banga
MFA Žalgiris-MRU
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-05 13:00
FK Saned
FK Gintra
Mažeikių stadionas dirbtinė danga
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-05 14:00
FC Hegelmann
FK TransINVEST
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Ketvirtadienį 09-05 23:00
Lietuva
Čekija
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Trečiadienį 10-09 23:00
Islandija
Lietuva
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Pirmadienį 10-14 23:00
Čekija
Lietuva
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2023/2024 I etapas
Ketvirtadienį 03-28 19:00
Kauno Žalgirio FA
FK Žalgiris
Kauno Žalgirio FA maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2023/2024 I etapas
Penktadienį 03-29 18:45
Marijampolės FC
FK Aidas
Marijampolės futbolo maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Šeštadienį 03-30 10:00
VFM Fortūna
VFA Geležinis Vilkas
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 11:30
Vilnius Football Academy
FA-FK Panevėžys-PRSSG
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 12:30
Vilniaus BFA
Klaipėdos FM
Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 13:00
FA Šiauliai
FK Garliava
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 13:00
FA Tauras
FK Žalgiris
Tauragės dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 13:30
Vilnius Football Academy
FA-FK Panevėžys-PRSSG
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 14:10
Vilniaus BFA
Klaipėdos FM
Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 15:30
Marijampolės FC
Vilnius Football Academy
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunimo futsal čempionato U10 diviziono Pietų-Rytų regiono A grupė 2024
Ketvirtadienį 03-28 18:00
Žalgiris Futsal
Kazlų Rūdos SC
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2023/2024 I etapas
Ketvirtadienį 03-28 19:00
Kauno Žalgirio FA
FK Žalgiris
Kauno Žalgirio FA maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U11 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 03-29 15:00
FA Šiauliai
FK Ekranas
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U11 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 03-29 15:00
FA Šiauliai
FK Ekranas
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024
Penktadienį 03-29 16:00
FM Vilniaus Vytis
FK Žalgiris
Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazijos sporto aikštynas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 03-29 17:00
Marijampolės FC
FK Garliava
Marijampolės futbolo maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 03-29 17:00
Marijampolės FC
FK Garliava
Marijampolės futbolo maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 03-29 17:30
VFA Geležinis Vilkas
FA Utenis
Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 03-29 17:30
VFA Geležinis Vilkas
FA Utenis
Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 03-29 18:00
FA Šiauliai B
FC Neptūnas
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai