Futsal A lyga 22/23
11 turas
Sekmadienis
2022-12-11 17:00:00
Jonavos sporto arena
2
Jonavos Vikingai
Ihor Mandur 9'
Ihor Mandur 27'
Ihor Mandur 27'
4
Kauno Žalgiris
Tomas Bučma 6'
Ricardo Camara Sobral Filho 1'
Marcelo Soares Alves Nunes 6'
Wesley Da Silva Souza 18'
Ricardo Camara Sobral Filho 1'
Marcelo Soares Alves Nunes 6'
Wesley Da Silva Souza 18'
Pilna statistika
Futsal A lyga 22/23
11 turas
Sekmadienis, 2022-12-11 17:00:00
Jonavos sporto arena
Jonavos Vikingai
Ihor Mandur 9'Ihor Mandur 27'
2
4
Pilna statistika
Kauno Žalgiris
Tomas Bučma 6'Ricardo Camara Sobral Filho 1'
Marcelo Soares Alves Nunes 6'
Wesley Da Silva Souza 18'
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
TOP sport Futsal A lyga
TOP sport Pirma lyga
Hegelmann LFF taurė
2024-03-28 11:20
Lygos statistika
Jonavos Vikingai
|
Kauno Žalgiris
|
|
2 | Vieta lentelėje | 1 |
38 | Taškai | 52 |
85:45 | Įvarčių skirtumas | 156:32 |
Jonavos Vikingai
Kauno Žalgiris
Žaidėjai
7 | Benas Spietinis (C) |
21 | Andrius Skorupskas (G) |
5 | Vladimir Derendiajev |
9 | Paulius Osauskas |
13 | Gytis Vasylius |
Teisėjai
Pirmas teisėjas | Vitalij Gomolko |
Antras teisėjas | Irmantas Kaprašovas |
Trečias teisėjas | Aldas Kartašovas |
Teisėjų inspektorius | Arūnas Dapkus |
Žaidėjai
Justinas Zagurskas (C) |
9 |
Ernestas Macenis (G) |
1 |
38' Wesley Da Silva Souza |
7 |
21' Ricardo Camara Sobral Filho |
14 |
26' 31' 31' 31' Marcelo Soares Alves Nunes |
19 |
Atsarginiai žaidėjai
12 | Gustas Jaskutis (G) |
3 | Orest Borgun 33' 33' 33' |
4 | Peletskyi Igor |
11 | Kostiantyn Bondarenko |
14 | Ihor Mandur 9' 27' 33' 33' 33' |
17 | Maksym Avetysian 23' 23' 23' |
23 | Taras Onufrak |
Atsarginiai žaidėjai
Henrique De Souza Da Costa (G) |
2 |
Vilius Leibenka (G) |
21 |
6' Tomas Bučma |
6 |
37' 37' 37' Albert Voskunovič |
8 |
Lukas Sipavičius |
10 |
Deividas Reimaris |
15 |
Gustas Zenkovas |
16 |
Jonavos Vikingai
Pirmas kėlinys
6'
min
Tomas Bučma
Ihor Mandur
9'
min
Antras kėlinys
21'
min
Ricardo Camara Sobral Filho
Maksym Avetysian
23'
min
Maksym Avetysian
23'
min
Maksym Avetysian
23'
min
26'
min
Marcelo Soares Alves Nunes
Ihor Mandur
27'
min
31'
min
Marcelo Soares Alves Nunes
31'
min
Marcelo Soares Alves Nunes
31'
min
Marcelo Soares Alves Nunes
Orest Borgun
33'
min
Ihor Mandur
33'
min
Orest Borgun
33'
min
Ihor Mandur
33'
min
Orest Borgun
33'
min
Ihor Mandur
33'
min
37'
min
Albert Voskunovič
37'
min
Albert Voskunovič
37'
min
Albert Voskunovič
38'
min
Wesley Da Silva Souza
Varžybų pabaiga
Kauno Žalgiris
ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS
TOPsport A lyga
TOPsport Pirma lyga
Topo centras Euronics Lietuvos moterų A lyga
Lygų / Rinktinių sąrašas
Jaunimo rinktinės
Jaunimo čempionatai
Visos
Kalendorius
TOPsport A lyga 2024
Penktadienį 03-29 19:00
FK Banga
FC Džiugas
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 03-30 15:00
FC Hegelmann
FK Panevėžys
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 03-30 17:00
FA Šiauliai
FK TransINVEST
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 03-31 14:00
FK Sūduva
DFK Dainava
Marijampolės futbolo arenos maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 03-31 17:30
FK Kauno Žalgiris
FK Žalgiris
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 04-06 14:00
FC Džiugas
FC Hegelmann
VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 04-06 16:00
DFK Dainava
FK Banga
Marijampolės futbolo arenos maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 04-07 12:00
FK TransINVEST
FK Sūduva
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 04-07 14:00
FK Žalgiris
FA Šiauliai
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 04-07 17:30
FK Kauno Žalgiris
FK Panevėžys
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 03-29 18:00
FA Šiauliai B
FC Neptūnas
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 03-29 18:00
FK Kauno Žalgiris B
FK Nevėžis
VDU Valdo Adamkaus sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 03-29 18:00
FK Panevėžys B
FC "Be1"
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 03-30 13:00
FK Garliava
Tauras
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 03-30 15:00
FK Ekranas
FK Minija
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 03-30 15:00
Vilniaus BFA
FK Babrungas
BFA Arena
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 03-30 15:00
FK Atmosfera
FK Riteriai
Mažeikių stadionas dirbtinė danga
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Pirmadienį 04-01 15:00
FK Banga B
FC Hegelmann B
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 04-05 15:00
Tauras
FK Banga B
Tauragės dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 04-05 17:00
FK Kauno Žalgiris B
FC "Be1"
VDU Valdo Adamkaus sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-14 13:00
FC Hegelmann
FK Banga
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-21 12:00
FK TransINVEST
MFA Žalgiris-MRU
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-21 12:00
FK Banga
FK Saned
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-21 14:00
FC Hegelmann
FK Gintra
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Šeštadienį 04-27 12:00
FC Hegelmann
MFA Žalgiris-MRU
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Šeštadienį 04-27 15:00
FK Gintra
FK Banga
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-28 14:00
FK TransINVEST
FK Saned
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Šeštadienį 05-04 15:00
FK Banga
MFA Žalgiris-MRU
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-05 13:00
FK Saned
FK Gintra
Mažeikių stadionas dirbtinė danga
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-05 14:00
FC Hegelmann
FK TransINVEST
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Ketvirtadienį 09-05 23:00
Lietuva
Čekija
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Trečiadienį 10-09 23:00
Islandija
Lietuva
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Pirmadienį 10-14 23:00
Čekija
Lietuva
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2023/2024 I etapas
Penktadienį 03-29 18:45
Marijampolės FC
FK Aidas
Marijampolės futbolo maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Šeštadienį 03-30 10:00
VFM Fortūna
VFA Geležinis Vilkas
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 11:30
Vilnius Football Academy
FA-FK Panevėžys-PRSSG
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 12:30
Vilniaus BFA
Klaipėdos FM
Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 13:00
FA Šiauliai
FK Garliava
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 13:00
FA Tauras
FK Žalgiris
Tauragės dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 13:30
Vilnius Football Academy
FA-FK Panevėžys-PRSSG
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 14:10
Vilniaus BFA
Klaipėdos FM
Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 15:30
Marijampolės FC
Vilnius Football Academy
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 17:00
Talentų FA-FK Riteriai
Klaipėdos FM
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos veteranų 35+ futbolo pirmenybės 2022 - Žemaitija
Penktadienį 08-26 18:00
Gargždų AMK "Veteranas"
Telšių "Telše"
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos veteranų 35+ futbolo pirmenybės 2022 - Žemaitija
Penktadienį 08-26 18:00
Plungės FK "Babrungas"
Kretingos "Minija"
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos veteranų 35+ futbolo pirmenybės 2022 - Žemaitija
Penktadienį 09-02 18:00
Tauragės "Tauras"
Gargždų AMK "Veteranas"
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos veteranų 35+ futbolo pirmenybės 2022 - Žemaitija
Penktadienį 09-02 18:00
Plungės FK "Babrungas"
Telšių "Telše"
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos veteranų 35+ futbolo pirmenybės 2022 - Žemaitija
Penktadienį 09-09 18:00
Gargždų AMK "Veteranas"
Plungės FK "Babrungas"
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos veteranų 35+ futbolo pirmenybės 2022 - Žemaitija
Penktadienį 09-09 18:00
Kretingos "Minija"
Tauragės "Tauras"
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos veteranų 35+ futbolo pirmenybės 2022 - Žemaitija
Penktadienį 09-16 18:00
Kretingos "Minija"
Gargždų AMK "Veteranas"
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos veteranų 35+ futbolo pirmenybės 2022 - Žemaitija
Penktadienį 09-16 18:00
Telšių "Telše"
Tauragės "Tauras"
VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Šiaulių apskrities „Citma“ lyga U-13 22/23
Penktadienį 10-14 15:00
SK Mylia
Kelmės SC 0:0
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Šiaulių apskrities „Citma“ lyga U-13 22/23
Penktadienį 10-21 15:00
SK Mylia
Pasvalio FC
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai