Lietuvos moterų regioninė lyga - Pietų regionas A grupė
5 turas
Šeštadienis
2022-10-22 12:00:00
Prienų stadionas (dirbtinės dangos)
1
Kėdainių FK "Nevėžis"
Goda Šabūnaitė 5'
3
Eva Šelepen 8'
Sulamita Paltanavičiūtė 13'
Eva Šelepen 17'
Sulamita Paltanavičiūtė 13'
Eva Šelepen 17'
Pilna statistika
Lietuvos moterų regioninė lyga - Pietų regionas A grupė
5 turas
Šeštadienis, 2022-10-22 12:00:00
Prienų stadionas (dirbtinės dangos)
Kėdainių FK "Nevėžis"
Goda Šabūnaitė 5'1
3
Pilna statistika
Sulamita Paltanavičiūtė 13'
Eva Šelepen 17'
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Prezidentas
Vyrų rinktinė
2024-03-18 19:05
Lietuvos moterų A lyga
2024-03-18 18:30
Lygos statistika
Kėdainių FK "Nevėžis"
|
MFC - Sveikata
|
|
4 | Vieta lentelėje | 3 |
1 | Taškai | 6 |
2:16 | Įvarčių skirtumas | 13:13 |
Kėdainių FK "Nevėžis"
Žaidėjai
1 | Norvilė Rabikauskaitė (G)(C) |
2 | Milana Mačiulaitytė |
3 | Mila Mikalauskaitė |
4 | Jurkutė Reda |
5 | Župerkaitė Miglė |
6 | Šimatonytė Alicija |
9 | Goda Šabūnaitė 5' |
Teisėjai
Žaidėjai
Augustė Čereškienė (G)(C) |
1 |
Kamelija Maceikatė |
2 |
Andrėja Maceikaitė |
3 |
Viktorija Lukoševičiūtė Popierė |
4 |
Auksė Eidukaitytė |
6 |
13' Sulamita Paltanavičiūtė |
7 |
8' 17' Eva Šelepen |
18 |
Atsarginiai žaidėjai
7 | Vilma Snieškaitė |
8 | Lėja Martinionytė |
10 | Ieva Jančiauskaitė |
Atsarginiai žaidėjai
Kėdainių FK "Nevėžis"
Pirmas kėlinys
Goda Šabūnaitė
5'
min
8'
min
Eva Šelepen
13'
min
Sulamita Paltanavičiūtė
17'
min
Eva Šelepen
Varžybų pabaiga
ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS
TOPsport A lyga
Nacionalinė vyrų rinktinė
TOPsport Pirma lyga
Lygų / Rinktinių sąrašas
Jaunimo rinktinės
Jaunimo čempionatai
Visos
Kalendorius
TOPsport A lyga 2024
Penktadienį 03-29 19:00
FK Banga
FC Džiugas
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 03-30 15:00
FC Hegelmann
FK Panevėžys
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 03-30 17:00
FA Šiauliai
FK TransINVEST
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 03-31 14:00
FK Sūduva
DFK Dainava
Marijampolės futbolo arenos maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 03-31 17:30
FK Kauno Žalgiris
FK Žalgiris
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 04-06 14:00
FC Džiugas
FC Hegelmann
VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 04-06 16:00
DFK Dainava
FK Banga
Marijampolės futbolo arenos maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 04-07 12:00
FK TransINVEST
FK Sūduva
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 04-07 14:00
FK Žalgiris
FA Šiauliai
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 04-07 17:30
FK Kauno Žalgiris
FK Panevėžys
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 03-22 18:00
FK Nevėžis
FK Panevėžys B
Kėdainių stadionas dirbtinė danga
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 03-22 18:00
FK Babrungas
FA Šiauliai B
Plungės dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 03-22 19:00
FC Neptūnas
FK Kauno Žalgiris B
Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 03-23 13:00
FK Garliava
FK Ekranas
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 03-23 14:00
Tauras
FC Hegelmann B
Tauragės dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 03-23 14:00
FK Minija
Vilniaus BFA
Kretingos dirbtinės dangos aikštė
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 03-29 18:00
FA Šiauliai B
FC Neptūnas
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 03-29 18:00
FK Kauno Žalgiris B
FK Nevėžis
VDU Valdo Adamkaus sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 03-29 18:00
FK Panevėžys B
FC "Be1"
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 03-30 13:00
FK Garliava
Tauras
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Penktadienį 03-22 20:00
Velsas
Lietuva
Rodney Parade
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Antradienį 03-26 19:00
Danija
Lietuva
Vejle Stadion
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Ketvirtadienį 09-05 23:00
Lietuva
Čekija
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Trečiadienį 10-09 23:00
Islandija
Lietuva
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Pirmadienį 10-14 23:00
Čekija
Lietuva
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2023/2024 I etapas
Trečiadienį 03-20 16:30
FK Banga
BE1 NFA
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2023/2024 I etapas
Trečiadienį 03-20 18:00
FA Šiauliai
Klaipėdos FM
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2023/2024 I etapas
Trečiadienį 03-20 18:00
FA Šiauliai
Klaipėdos FM
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-23 09:30
FK Aidas
Talentų FA-FK Riteriai
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2023/2024
Šeštadienį 03-23 10:00
FA-FK Panevėžys-PRSSG
BE1 NFA
Panevėžio FA dirbtinė aikštė
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-23 10:00
FK Žalgiris
Vilniaus BFA
Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2023/2024
Šeštadienį 03-23 11:00
VFA Geležinis Vilkas
Talentų FA-FK Riteriai
Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-23 11:00
Marijampolės FC
FA Utenis
Marijampolės futbolo maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-23 12:00
FK Žalgiris
Vilniaus BFA
Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-23 12:00
FA Dainava
VFA Geležinis Vilkas
Alytaus dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport futsal A lyga 2023/2024 atkrintamosios
Antradienį 03-19 20:00
FK Bruklinas
FK Akmenės kraštas
Vilkaviškio sporto ir pramogų centras
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport futsal A lyga 2023/2024 atkrintamosios
Antradienį 03-19 21:00
Kauno Žalgiris
Jonavos Vikingai
Kauno sporto halė
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Trečiadienį 03-20 15:30
Mažeikių FK Atmosfera
FK Banga
Mažeikių miesto centrinis stadionas (natūrali žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Trečiadienį 03-20 15:30
Mažeikių FK Atmosfera
FK Banga
Mažeikių miesto centrinis stadionas (natūrali žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2023/2024 I etapas
Trečiadienį 03-20 16:30
FK Banga
BE1 NFA
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
LVJUFA Pirmos lygos U13 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė 2023/2024
Trečiadienį 03-20 17:00
Klaipėdos FM B
Klaipėdos KFA
Klaipėdos FM stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
LVJUFA Pirmos lygos U18 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2023/2024
Trečiadienį 03-20 17:00
Mažeikių FK Atmosfera
Klaipėdos FM C
Mažeikių stadionas dirbtinė danga
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2023/2024 I etapas
Trečiadienį 03-20 18:00
FA Šiauliai
Klaipėdos FM
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2023/2024 I etapas
Trečiadienį 03-20 18:00
FA Šiauliai
Klaipėdos FM
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai