Merginų Elitinės lygos U-15 divizionas 2022/2023
5 turas
Šeštadienis
2022-11-12 11:00:00
BFA Arena
3
MFA Bitės
Agata Marija Kairytė 3'
Agata Marija Kairytė 3'
Ariana Lickūnaitė 48'
Ariana Lickūnaitė 48'
Agata Marija Kairytė 70'
Agata Marija Kairytė 70'
Agata Marija Kairytė 3'
Ariana Lickūnaitė 48'
Ariana Lickūnaitė 48'
Agata Marija Kairytė 70'
Agata Marija Kairytė 70'
3
MFA Žalgiris-MRU 3:3 (PEN
Orinta Romankevič 22'
Orinta Romankevič 22'
Orinta Romankevič 34'
Orinta Romankevič 34'
Orinta Romankevič 2'
Orinta Romankevič 2'
Orinta Romankevič 22'
Orinta Romankevič 34'
Orinta Romankevič 34'
Orinta Romankevič 2'
Orinta Romankevič 2'
Pilna statistika
Merginų Elitinės lygos U-15 divizionas 2022/2023
5 turas
Šeštadienis, 2022-11-12 11:00:00
BFA Arena
MFA Bitės
Agata Marija Kairytė 3'Agata Marija Kairytė 3'
Ariana Lickūnaitė 48'
Ariana Lickūnaitė 48'
Agata Marija Kairytė 70'
Agata Marija Kairytė 70'
3
3
Pilna statistika
MFA Žalgiris-MRU 3:3 (PEN
Orinta Romankevič 22'Orinta Romankevič 22'
Orinta Romankevič 34'
Orinta Romankevič 34'
Orinta Romankevič 2'
Orinta Romankevič 2'
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Drausmė
Studentų futbolas
2024-04-26 12:40
WU-19 rinktinė
Lygos statistika
MFA Bitės
|
MFA Žalgiris-MRU
|
|
3 | Vieta lentelėje | 1 |
28 | Taškai | 32 |
58:17 | Įvarčių skirtumas | 65:17 |
MFA Bitės
MFA Žalgiris-MRU 3:3 (PEN
Žaidėjai
59 | Skaistė Širvinskaitė (G)(C) |
10 | Agata Marija Kairytė 3' 3' 70' 70' |
11 | Mila Aginskaitė |
13 | Milda Šulijaitė 68' 68' |
36 | Karina Zilberytė |
43 | Taisija Bondareva 60' 60' |
44 | Goda Smailytė |
56 | Aleksandra Samoilenko |
66 | Adriana Bystronovskaja 60' 60' |
71 | Bernadeta Kuliavaitė |
84 | Ariana Lickūnaitė 48' 48' |
Teisėjai
Teisėjas | Andžej Kliujenkov |
Pirmasis asistentas | Maris Vlach |
Antrasis asistentas | Margiris Kamblevičius |
Žaidėjai
56' 56' Radvilė Kelečiūtė (C) |
18 |
Ieva Kaminskaitė (G) |
1 |
Gerda Auksutytė |
10 |
51' 51' Viltė Bekionytė |
11 |
50' 50' Emilija Gerasimova |
12 |
Monika Suščinskytė |
15 |
Ugnė Jusevičiūtė |
17 |
Grytė Vaisbrodė |
19 |
Laura Grucytė |
22 |
22' 22' 34' 34' 42' 42' 50' 50' Orinta Romankevič |
28 |
51' 51' Andrėja Jusiūtė |
99 |
Atsarginiai žaidėjai
7 | Orinta Aginskaitė 60' 60' |
19 | Elizabeth Aleksandra Dudko 60' 60' |
77 | Agota Ivanauskaitė 68' 68' |
Atsarginiai žaidėjai
Medilė Rumbutytė |
4 |
Emilija Jusevičiūtė |
7 |
50' 50' Meda Grikytė |
24 |
Vėtrūnė Adomavičiūtė |
30 |
Deimantė Žentelytė |
69 |
50' 50' Ugnė Čiumbaraitė |
96 |
Evelina Adamonytė |
97 |
MFA Bitės
1
min
1
min
1
min
1
min
2
min
2
min
2
min
2
min
Pirmas kėlinys
Agata Marija Kairytė
3'
min
3
min
3
min
Agata Marija Kairytė
3'
min
3
min
3
min
4
min
4
min
4
min
4
min
22'
min
Orinta Romankevič
22'
min
Orinta Romankevič
34'
min
Orinta Romankevič
34'
min
Orinta Romankevič
Antras kėlinys
42'
min
Orinta Romankevič
42'
min
Orinta Romankevič
Ariana Lickūnaitė
48'
min
Ariana Lickūnaitė
48'
min
50'
min
Meda Grikytė
Orinta Romankevič
50'
min
Ugnė Čiumbaraitė
Emilija Gerasimova
50'
min
Meda Grikytė
Orinta Romankevič
50'
min
Ugnė Čiumbaraitė
Emilija Gerasimova
51'
min
Andrėja Jusiūtė
Viltė Bekionytė
51'
min
Andrėja Jusiūtė
Viltė Bekionytė
56'
min
Radvilė Kelečiūtė
56'
min
Radvilė Kelečiūtė
Orinta Aginskaitė
Taisija Bondareva
60'
min
Elizabeth Aleksandra Dudko
Adriana Bystronovskaja
60'
min
Orinta Aginskaitė
Taisija Bondareva
60'
min
Elizabeth Aleksandra Dudko
Adriana Bystronovskaja
60'
min
Agota Ivanauskaitė
Milda Šulijaitė
68'
min
Agota Ivanauskaitė
Milda Šulijaitė
68'
min
Agata Marija Kairytė
70'
min
Agata Marija Kairytė
70'
min
Varžybų pabaiga
MFA Žalgiris-MRU 3:3 (PEN
ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS
TOPsport A lyga
FPRO LFF taurė 2024
Topo centras Euronics Lietuvos moterų A lyga
Lygų / Rinktinių sąrašas
TOPsport Pirma lyga
Jaunimo rinktinės
Jaunimo čempionatai
Visos
Kalendorius
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 04-27 15:00
FC Džiugas
FK TransINVEST
VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 04-28 13:00
FC Hegelmann
FK Kauno Žalgiris
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 04-28 15:00
FK Banga
FA Šiauliai
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 04-28 17:00
FK Sūduva
FK Žalgiris
Marijampolės futbolo arenos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 04-28 19:00
DFK Dainava
FK Panevėžys
Alytaus stadionas žolės
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Trečiadienį 05-01 15:00
FA Šiauliai
FC Hegelmann
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Trečiadienį 05-01 17:00
FK Žalgiris
FK Banga
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Ketvirtadienį 05-02 18:00
FK TransINVEST
FK Kauno Žalgiris
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Ketvirtadienį 05-02 18:00
FC Džiugas
DFK Dainava
VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Ketvirtadienį 05-02 19:00
FK Panevėžys
FK Sūduva
Panevėžio "Aukštaitijos" stadionas (žolės)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
FPRO LFF Taurė 2024
Penktadienį 05-03 20:00
FK Euforija-Tirola
FK TransINVEST
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
FPRO LFF Taurė 2024
Šeštadienį 05-04 18:00
EDM Statyba-Sendvaris
FK Jonava
Klaipėdos FM stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
FPRO LFF Taurė 2024
Sekmadienį 05-05 14:00
FK Sirijus
FC Džiugas
Klaipėdos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
FPRO LFF Taurė 2024
Sekmadienį 05-05 15:00
FK Dembava
FK Babrungas
Pasvalio miesto stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
FPRO LFF Taurė 2024
Pirmadienį 05-06 19:00
DFK Dainava
FC Hegelmann
Alytaus stadionas žolės
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
FPRO LFF Taurė 2024
Pirmadienį 05-06 19:30
FK Žalgiris
FK Panevėžys
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
FPRO LFF Taurė 2024
Antradienį 05-07 17:00
Tauras
FA Šiauliai
Tauragės "Vytauto" stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
FPRO LFF Taurė 2024
Antradienį 05-07 17:30
FK Minija
FK Sūduva
Kretingos miesto stadionas (Natūrali žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
FPRO LFF Taurė 2024
Antradienį 05-07 17:30
FK Riteriai
FK Banga
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
FPRO LFF Taurė 2024
Antradienį 05-07 19:00
FK Garliava
FK Kauno Žalgiris
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Šeštadienį 04-27 13:00
FC Hegelmann
MFA Žalgiris-MRU
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Šeštadienį 04-27 15:00
FK Gintra
FK Banga
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-28 16:00
FK TransINVEST
FK Saned
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Šeštadienį 05-04 16:00
FK Banga
MFA Žalgiris-MRU
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-05 14:00
FK Saned
FK Gintra
Mažeikių stadionas dirbtinė danga
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-05 15:00
FC Hegelmann
FK TransINVEST
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-12 13:00
FK Banga
FC Hegelmann
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-12 15:00
FK TransINVEST
FK Gintra
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-26 12:00
FK Banga
FK TransINVEST
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-26 12:00
MFA Žalgiris-MRU
FK Gintra
Lietuvos sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 04-27 14:00
Tauras
FK Atmosfera
Tauragės "Vytauto" stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 04-27 16:00
FK Riteriai
FA Šiauliai B
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Pirmadienį 04-29 18:00
FK Banga B
FK Panevėžys B
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Pirmadienį 04-29 19:00
FC Hegelmann B
FK Kauno Žalgiris B
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Ketvirtadienį 05-02 18:00
FK Babrungas
Tauras
Plungės dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 05-03 18:00
FK Minija
FC Neptūnas
Kretingos miesto stadionas (Natūrali žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 05-03 18:00
FK Panevėžys B
FK Atmosfera
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 05-03 19:00
FK Garliava
FK Nevėžis
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 05-04 12:00
FK Ekranas
FC "Be1"
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 05-04 14:00
Vilniaus BFA
FK Riteriai
Visagino dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Penktadienį 09-06
Lietuva
Čekija
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Ketvirtadienį 10-10
Islandija
Lietuva
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Antradienį 10-15
Čekija
Lietuva
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Šeštadienį 04-27 10:30
FK Garliava
Vilniaus BFA
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Šeštadienį 04-27 11:00
Vilnius Football Academy
Kauno Žalgirio FA
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Šeštadienį 04-27 13:00
VFM Fortūna
Talentų FA-FK Riteriai
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2023/2024
Šeštadienį 04-27 14:45
FA-FM Ateitis
Kauno Žalgirio FA
Pilaitės futbolo maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Sekmadienį 04-28 10:00
FK Jonava
FK Granitas
Jonavos dirbtinės dangos aikštė
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunimo U19 futbolo čempionatas 2023/2024
Sekmadienį 04-28 11:00
FK Žalgiris
Prienų futbolo mokykla
Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2023/2024
Sekmadienį 04-28 11:30
FK Jonava
FK Granitas
Jonavos dirbtinės dangos aikštė
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2023/2024
Sekmadienį 04-28 12:00
FA Šiauliai
FK Žalgiris
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Sekmadienį 04-28 12:00
FA Šiauliai
FK Žalgiris
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunimo U19 futbolo čempionatas 2023/2024
Sekmadienį 04-28 14:00
FK Saned
FA Tauras
Žagarės miesto stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024
Šeštadienį 04-27 09:00
FK Žalgiris
FK Ataka
Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Šeštadienį 04-27 09:30
BE1 NFA
Kauno Žalgirio FA
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Šeštadienį 04-27 09:30
BE1 NFA
Kauno Žalgirio FA
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
LVJUFA Pirmos lygos U15 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2023/2024
Šeštadienį 04-27 10:00
FK Nevėžis
FK Ataka
Kėdainių stadionas dirbtinė danga
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Šeštadienį 04-27 10:00
Kauno Žalgirio FA
FA Kaunas
Kauno Žalgirio FA maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Šeštadienį 04-27 10:00
Kauno Žalgirio FA
FA Kaunas
Kauno Žalgirio FA maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Rytų regiono B pogrupis PRO lygmuo 2023/2024
Šeštadienį 04-27 10:00
„Utenos Utenis“
Vilniaus BFA C
Utenos Krašuonos gimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Rytų regiono B pogrupis PRO lygmuo 2023/2024
Šeštadienį 04-27 10:00
„Utenos Utenis“
Vilniaus BFA C
Utenos Krašuonos gimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024
Šeštadienį 04-27 10:00
FA-FM Ateitis
FM Nikė
Pilaitės futbolo maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
EJL U18 - BLOGAS-LAIKINAI TVARKOMAS NAUDOTIS 12 komandų
Šeštadienį 04-27 10:00
Kauno Žalgirio FA
BE1 NFA
Kauno Žalgirio FA stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai