Futsal A lyga 22/23
14 turas
Šeštadienis
2023-01-07 20:00:00
Širvintų sporto centro salė
4
SFK Panevėžys
Rokas Lazdinauskas 21'
Rokas Lazdinauskas 21'
LUIS EDUARDO DE LIMA 38'43''
LUIS EDUARDO DE LIMA 38'58''
LUIS EDUARDO DE LIMA 38'43''
LUIS EDUARDO DE LIMA 38'58''
Rokas Lazdinauskas 21'
LUIS EDUARDO DE LIMA 38'43''
LUIS EDUARDO DE LIMA 38'58''
LUIS EDUARDO DE LIMA 38'43''
LUIS EDUARDO DE LIMA 38'58''
1
Širvintos-VGTU Vilkai
Žydrūnas Germanas 7'
Žydrūnas Germanas 7'
Žydrūnas Germanas 7'
Pilna statistika
Futsal A lyga 22/23
14 turas
Šeštadienis, 2023-01-07 20:00:00
Širvintų sporto centro salė
SFK Panevėžys
Rokas Lazdinauskas 21'Rokas Lazdinauskas 21'
LUIS EDUARDO DE LIMA 38'43''
LUIS EDUARDO DE LIMA 38'58''
LUIS EDUARDO DE LIMA 38'43''
LUIS EDUARDO DE LIMA 38'58''
4
1
Pilna statistika
Širvintos-VGTU Vilkai
Žydrūnas Germanas 7'Žydrūnas Germanas 7'
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
FPRO LFF taurė
2024-04-24 15:30
Apdovanojimai
Oficialūs pranešimai
Lygos statistika
SFK Panevėžys
|
Širvintos-VGTU Vilkai
|
|
9 | Vieta lentelėje | 10 |
12 | Taškai | 5 |
47:90 | Įvarčių skirtumas | 38:108 |
SFK Panevėžys
Širvintos-VGTU Vilkai
Žaidėjai
9 | Tomas Salamanavičius (C) |
1 | Aurimas Adamonis (G) |
7 | LUIS EDUARDO DE LIMA 33'42'' 33'42'' 33'42'' 38'43'' 38'58'' 38'43'' 38'58'' |
17 | Rokas Lazdinauskas 21' 21' 27'52'' 27'52'' 27'52'' |
87 | Donatas Paulauskas 34'8'' 34'8'' 34'8'' |
Teisėjai
Pirmas teisėjas | Ernestas Kemėža |
Antras teisėjas | Mantas Ličkus |
Trečias teisėjas | Deividas Lomsargis |
Teisėjų inspektorius | Vitalijus Kazlauskas |
Žaidėjai
Ronaldas Grižas (G) |
1 |
23'35'' 23'35'' 23'35'' 23'35'' Arminas Čivilis |
5 |
Kiril Levšin |
10 |
27'52'' 27'52'' Žydrūnas Germanas |
11 |
32'41'' 32'41'' 32'41'' Elvinas Dalala |
23 |
Atsarginiai žaidėjai
2 | Egidijus Žagaras (G) |
5 | Saimonas Roicevičius |
6 | Lukas Tatarūnas |
10 | Tautvydas Valkavičius |
16 | Ignas Špakauskas |
29 | Aurimas Pukevičius |
Atsarginiai žaidėjai
Kajus Valavičius (G) |
99 |
Domas Tamašauskas |
7 |
Mantas Leonavičius |
12 |
Paulius Keliotis |
28 |
Lukas Keliotis |
29 |
SFK Panevėžys
Pirmas kėlinys
4'49''
min
4'49''
min
7'36''
min
7'36''
min
10'49''
min
10'49''
min
17'15''
min
17'23''
min
17'0''
min
17'15''
min
17'23''
min
17'0''
min
19'35''
min
19'35''
min
Antras kėlinys
Rokas Lazdinauskas
21'
min
Rokas Lazdinauskas
21'
min
23'30''
min
23'35''
min
Arminas Čivilis
23'35''
min
Arminas Čivilis
23'35''
min
Arminas Čivilis
23'30''
min
23'35''
min
Arminas Čivilis
24'32''
min
24'32''
min
27'52''
min
Žydrūnas Germanas
Rokas Lazdinauskas
27'52''
min
27'50''
min
Rokas Lazdinauskas
27'52''
min
27'52''
min
Žydrūnas Germanas
Rokas Lazdinauskas
27'52''
min
27'50''
min
32'40''
min
32'41''
min
Elvinas Dalala
32'41''
min
Elvinas Dalala
32'40''
min
32'41''
min
Elvinas Dalala
LUIS EDUARDO DE LIMA
33'42''
min
33'40''
min
LUIS EDUARDO DE LIMA
33'42''
min
LUIS EDUARDO DE LIMA
33'42''
min
33'40''
min
34'8''
min
34'5''
min
Donatas Paulauskas
34'8''
min
Donatas Paulauskas
34'8''
min
34'8''
min
34'5''
min
Donatas Paulauskas
34'8''
min
35'1''
min
35'33''
min
35'1''
min
35'33''
min
37'19''
min
37'10''
min
37'20''
min
37'19''
min
37'10''
min
37'20''
min
LUIS EDUARDO DE LIMA
38'43''
min
LUIS EDUARDO DE LIMA
38'58''
min
LUIS EDUARDO DE LIMA
38'43''
min
LUIS EDUARDO DE LIMA
38'58''
min
Varžybų pabaiga
Širvintos-VGTU Vilkai
ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS
TOPsport A lyga
Topo centras Euronics Lietuvos moterų A lyga
TOPsport Pirma lyga
Lygų / Rinktinių sąrašas
Jaunimo rinktinės
Jaunimo čempionatai
Visos
Kalendorius
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 04-27 15:00
FC Džiugas
FK TransINVEST
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 04-28 13:00
FC Hegelmann
FK Kauno Žalgiris
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 04-28 15:00
FK Banga
FA Šiauliai
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 04-28 17:00
FK Sūduva
FK Žalgiris
Marijampolės futbolo arenos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 04-28 19:00
DFK Dainava
FK Panevėžys
Alytaus stadionas žolės
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Trečiadienį 05-01 15:00
FA Šiauliai
FC Hegelmann
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Trečiadienį 05-01 17:00
FK Žalgiris
FK Banga
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Ketvirtadienį 05-02 18:00
FK TransINVEST
FK Kauno Žalgiris
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Ketvirtadienį 05-02 18:00
FC Džiugas
DFK Dainava
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Ketvirtadienį 05-02 19:00
FK Panevėžys
FK Sūduva
Panevėžio "Aukštaitijos" stadionas (žolės)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Šeštadienį 04-27 13:00
FC Hegelmann
MFA Žalgiris-MRU
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Šeštadienį 04-27 15:00
FK Gintra
FK Banga
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-28 16:00
FK TransINVEST
FK Saned
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Šeštadienį 05-04 16:00
FK Banga
MFA Žalgiris-MRU
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-05 14:00
FK Saned
FK Gintra
Mažeikių stadionas dirbtinė danga
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-05 15:00
FC Hegelmann
FK TransINVEST
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-12 13:00
FK Banga
FC Hegelmann
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-12 15:00
FK TransINVEST
FK Gintra
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-26 12:00
FK Banga
FK TransINVEST
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-26 12:00
MFA Žalgiris-MRU
FK Gintra
Lietuvos sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 04-26 17:00
FC "Be1"
Vilniaus BFA
Jonavos dirbtinės dangos aikštė
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 04-26 18:00
FK Nevėžis
FK Ekranas
Kėdainių stadionas dirbtinė danga
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 04-26 18:00
FK Babrungas
FK Minija
Plungės dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 04-26 19:00
FC Neptūnas
FK Garliava
Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 04-27 14:00
Tauras
FK Atmosfera
Tauragės "Vytauto" stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 04-27 16:00
FK Riteriai
FA Šiauliai B
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Pirmadienį 04-29 18:00
FK Banga B
FK Panevėžys B
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Pirmadienį 04-29 19:00
FC Hegelmann B
FK Kauno Žalgiris B
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 05-03 18:00
FK Babrungas
Tauras
Plungės dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 05-03 18:00
FK Panevėžys B
FK Atmosfera
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Penktadienį 09-06
Lietuva
Čekija
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Ketvirtadienį 10-10
Islandija
Lietuva
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Antradienį 10-15
Čekija
Lietuva
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Šeštadienį 04-27 10:30
FK Garliava
Vilniaus BFA
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Šeštadienį 04-27 11:00
Vilnius Football Academy
Kauno Žalgirio FA
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Šeštadienį 04-27 13:00
VFM Fortūna
Talentų FA-FK Riteriai
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2023/2024
Šeštadienį 04-27 14:45
FA-FM Ateitis
Kauno Žalgirio FA
Pilaitės futbolo maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Sekmadienį 04-28 10:00
FK Jonava
FK Granitas
Jonavos dirbtinės dangos aikštė
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunimo U19 futbolo čempionatas 2023/2024
Sekmadienį 04-28 11:00
FK Žalgiris
Prienų futbolo mokykla
Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2023/2024
Sekmadienį 04-28 11:30
FK Jonava
FK Granitas
Jonavos dirbtinės dangos aikštė
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2023/2024
Sekmadienį 04-28 12:00
FA Šiauliai
FK Žalgiris
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Sekmadienį 04-28 12:00
FA Šiauliai
FK Žalgiris
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunimo U19 futbolo čempionatas 2023/2024
Sekmadienį 04-28 14:00
FK Saned
FA Tauras
Žagarės miesto stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
LVJUFA Pirmos lygos U15 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2023/2024
Ketvirtadienį 04-25 17:00
FK Jonava
FK Druskininkai
Jonavos dirbtinės dangos aikštė
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Ketvirtadienį 04-25 17:00
Minijos FA
FA Šiauliai B
Kretingos miesto stadionas (Natūrali žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Ketvirtadienį 04-25 17:00
Minijos FA
FA Šiauliai B
Kretingos miesto stadionas (Natūrali žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos studentų futbolo čempionatas 2023/2024
Ketvirtadienį 04-25 18:00
VU
LSU
VU stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
LVJUFA Pirmos lygos U14 diviziono Pietų-Rytų regiono A pogrupis 2023/2024
Ketvirtadienį 04-25 19:00
FA Utenis
Elektrėnų sav. FA
Utenos Krašuonos gimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 04-26 14:30
Klaipėdos FM
Telšių FC Džiugas
Klaipėdos FM stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 04-26 14:30
Klaipėdos FM
Telšių FC Džiugas
Klaipėdos FM stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U12 divizionas A lygmuo Vakarų regiono B grupė 2023/2024
Penktadienį 04-26 15:30
Klaipėdos FM C
FK Šilutė
Klaipėdos Verdenės progimnazijos dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
LVJUFA Pirmos lygos U15 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2023/2024
Penktadienį 04-26 16:00
FK Gintaras
Klaipėdos KFA
Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U12 divizionas A lygmuo Vakarų regiono B grupė 2023/2024
Penktadienį 04-26 16:50
KFA
FK Šilutė
Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai