Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2022/2023
16 turas
Šeštadienis
2022-11-19 14:00:00
Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius
2
VFA Geležinis Vilkas
Tautvydas Alekna 31'
Tautvydas Alekna 31'
Tautvydas Alekna 31'
Tautvydas Alekna 31'
Tautvydas Alekna 60'
Tautvydas Alekna 60'
Tautvydas Alekna 60'
Tautvydas Alekna 60'
Tautvydas Alekna 31'
Tautvydas Alekna 31'
Tautvydas Alekna 31'
Tautvydas Alekna 60'
Tautvydas Alekna 60'
Tautvydas Alekna 60'
Tautvydas Alekna 60'
0
Marijampolės FC
Pilna statistika
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2022/2023
16 turas
Šeštadienis, 2022-11-19 14:00:00
Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius
VFA Geležinis Vilkas
Tautvydas Alekna 31'Tautvydas Alekna 31'
Tautvydas Alekna 31'
Tautvydas Alekna 31'
Tautvydas Alekna 60'
Tautvydas Alekna 60'
Tautvydas Alekna 60'
Tautvydas Alekna 60'
2
0
Pilna statistika
Marijampolės FC
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
TOP sport Futsal A lyga
TOP sport Pirma lyga
Hegelmann LFF taurė
2024-03-28 11:20
Lygos statistika
VFA Geležinis Vilkas
|
Marijampolės FC
|
|
4 | Vieta lentelėje | 9 |
31 | Taškai | 13 |
31:32 | Įvarčių skirtumas | 14:44 |
VFA Geležinis Vilkas
Marijampolės FC
Žaidėjai
16 | Ąžuolas Rojus Strazdas (C) |
1 | Joris Donauskas (G) |
3 | Simonas Gedminas |
8 | Arnas Dapkūnas |
10 | Tautvydas Alekna 31' 31' 31' 31' 60' 60' 60' 60' 87' 87' 87' 87' |
15 | Vincentas Jovaiša 87' 87' 87' 87' |
19 | Tautvydas Cicėnas |
20 | Dominykas Cicėnas |
27 | Tomas Steponavičius 75' 75' 75' 75' |
28 | Ronald Balcevič 87' 87' 87' 87' |
76 | Tomas Jonkus |
Teisėjai
Teisėjas | Edvardas Korotkovas |
Pirmasis asistentas | Robertas Valikonis |
Antrasis asistentas | Aliaksandr Kazlouski |
Žaidėjai
Matas Alkimavičius (C) |
19 |
Gustas Žukauskas (G) |
22 |
46' 46' 46' 46' Aurimas Mykolaitis |
3 |
84' 84' 84' 84' Dominykas Cimbleris |
5 |
84' 84' 84' 84' 84' 84' 84' 84' 84' Adris Simonaitis |
7 |
30' 30' 30' 30' 30' Pijus Bičkauskas |
8 |
Kasparas Jurgelaitis |
10 |
Gustas Lepšys |
17 |
Armandas Kizelevičius |
33 |
Mantas Bielskis |
42 |
58' 58' 58' 58' Jokūbas Šulcius |
51 |
Atsarginiai žaidėjai
2 | Kevinas Ingelevičius |
17 | Ignas Ivaškevičius 75' 75' 75' 75' |
22 | Arijus Rusinas 87' 87' 87' 87' |
30 | Antanas Dičpetris 87' 87' 87' 87' |
34 | Aleksas Barabanščikovas 87' 87' 87' 87' |
52 | Nojus Grigonis |
Atsarginiai žaidėjai
84' 84' 84' 84' Norvydas Stankus |
6 |
84' 84' 84' 84' Edvinas Černulis |
9 |
46' 46' 46' 46' Deimantas Lepšys |
16 |
58' 58' 58' 58' 87' 87' 87' 87' Nojus Liutkevičius |
20 |
VFA Geležinis Vilkas
Pirmas kėlinys
30'
min
Pijus Bičkauskas
30'
min
Pijus Bičkauskas
30'
min
Pijus Bičkauskas
30'
min
Pijus Bičkauskas
30'
min
Pijus Bičkauskas
Tautvydas Alekna
31'
min
Tautvydas Alekna
31'
min
Tautvydas Alekna
31'
min
Tautvydas Alekna
31'
min
Antras kėlinys
46'
min
Deimantas Lepšys
Aurimas Mykolaitis
46'
min
Deimantas Lepšys
Aurimas Mykolaitis
46'
min
Deimantas Lepšys
Aurimas Mykolaitis
46'
min
Deimantas Lepšys
Aurimas Mykolaitis
58'
min
Nojus Liutkevičius
Jokūbas Šulcius
58'
min
Nojus Liutkevičius
Jokūbas Šulcius
58'
min
Nojus Liutkevičius
Jokūbas Šulcius
58'
min
Nojus Liutkevičius
Jokūbas Šulcius
Tautvydas Alekna
60'
min
Tautvydas Alekna
60'
min
Tautvydas Alekna
60'
min
Tautvydas Alekna
60'
min
Ignas Ivaškevičius
Tomas Steponavičius
75'
min
Ignas Ivaškevičius
Tomas Steponavičius
75'
min
Ignas Ivaškevičius
Tomas Steponavičius
75'
min
Ignas Ivaškevičius
Tomas Steponavičius
75'
min
84'
min
Norvydas Stankus
Dominykas Cimbleris
84'
min
Edvinas Černulis
Adris Simonaitis
84'
min
Adris Simonaitis
84'
min
Adris Simonaitis
84'
min
Norvydas Stankus
Dominykas Cimbleris
84'
min
Edvinas Černulis
Adris Simonaitis
84'
min
Adris Simonaitis
84'
min
Norvydas Stankus
Dominykas Cimbleris
84'
min
Edvinas Černulis
Adris Simonaitis
84'
min
Adris Simonaitis
84'
min
Norvydas Stankus
Dominykas Cimbleris
84'
min
Edvinas Černulis
Adris Simonaitis
84'
min
Adris Simonaitis
Arijus Rusinas
Ronald Balcevič
87'
min
Antanas Dičpetris
Tautvydas Alekna
87'
min
Aleksas Barabanščikovas
Vincentas Jovaiša
87'
min
87'
min
Nojus Liutkevičius
Arijus Rusinas
Ronald Balcevič
87'
min
Antanas Dičpetris
Tautvydas Alekna
87'
min
Aleksas Barabanščikovas
Vincentas Jovaiša
87'
min
87'
min
Nojus Liutkevičius
Arijus Rusinas
Ronald Balcevič
87'
min
Antanas Dičpetris
Tautvydas Alekna
87'
min
Aleksas Barabanščikovas
Vincentas Jovaiša
87'
min
87'
min
Nojus Liutkevičius
Arijus Rusinas
Ronald Balcevič
87'
min
Antanas Dičpetris
Tautvydas Alekna
87'
min
Aleksas Barabanščikovas
Vincentas Jovaiša
87'
min
87'
min
Nojus Liutkevičius
Varžybų pabaiga
Marijampolės FC
ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS
TOPsport A lyga
TOPsport Pirma lyga
Topo centras Euronics Lietuvos moterų A lyga
Lygų / Rinktinių sąrašas
Jaunimo rinktinės
Jaunimo čempionatai
Visos
Kalendorius
TOPsport A lyga 2024
Penktadienį 03-29 19:00
FK Banga
FC Džiugas
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 03-30 15:00
FC Hegelmann
FK Panevėžys
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 03-30 17:00
FA Šiauliai
FK TransINVEST
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 03-31 14:00
FK Sūduva
DFK Dainava
Marijampolės futbolo arenos maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 03-31 17:30
FK Kauno Žalgiris
FK Žalgiris
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 04-06 14:00
FC Džiugas
FC Hegelmann
VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 04-06 16:00
DFK Dainava
FK Banga
Marijampolės futbolo arenos maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 04-07 12:00
FK TransINVEST
FK Sūduva
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 04-07 14:00
FK Žalgiris
FA Šiauliai
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 04-07 17:30
FK Kauno Žalgiris
FK Panevėžys
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 03-29 18:00
FA Šiauliai B
FC Neptūnas
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 03-29 18:00
FK Kauno Žalgiris B
FK Nevėžis
VDU Valdo Adamkaus sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 03-29 18:00
FK Panevėžys B
FC "Be1"
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 03-30 13:00
FK Garliava
Tauras
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 03-30 15:00
FK Ekranas
FK Minija
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 03-30 15:00
Vilniaus BFA
FK Babrungas
BFA Arena
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 03-30 15:00
FK Atmosfera
FK Riteriai
Mažeikių stadionas dirbtinė danga
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Pirmadienį 04-01 15:00
FK Banga B
FC Hegelmann B
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 04-05 15:00
Tauras
FK Banga B
Tauragės dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 04-05 17:00
FK Kauno Žalgiris B
FC "Be1"
VDU Valdo Adamkaus sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-14 13:00
FC Hegelmann
FK Banga
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-21 12:00
FK TransINVEST
MFA Žalgiris-MRU
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-21 12:00
FK Banga
FK Saned
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-21 14:00
FC Hegelmann
FK Gintra
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Šeštadienį 04-27 12:00
FC Hegelmann
MFA Žalgiris-MRU
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Šeštadienį 04-27 15:00
FK Gintra
FK Banga
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-28 14:00
FK TransINVEST
FK Saned
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Šeštadienį 05-04 15:00
FK Banga
MFA Žalgiris-MRU
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-05 13:00
FK Saned
FK Gintra
Mažeikių stadionas dirbtinė danga
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-05 14:00
FC Hegelmann
FK TransINVEST
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Ketvirtadienį 09-05 23:00
Lietuva
Čekija
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Trečiadienį 10-09 23:00
Islandija
Lietuva
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Pirmadienį 10-14 23:00
Čekija
Lietuva
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2023/2024 I etapas
Ketvirtadienį 03-28 19:00
Kauno Žalgirio FA
FK Žalgiris
Kauno Žalgirio FA maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2023/2024 I etapas
Penktadienį 03-29 18:45
Marijampolės FC
FK Aidas
Marijampolės futbolo maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Šeštadienį 03-30 10:00
VFM Fortūna
VFA Geležinis Vilkas
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 11:30
Vilnius Football Academy
FA-FK Panevėžys-PRSSG
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 12:30
Vilniaus BFA
Klaipėdos FM
Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 13:00
FA Šiauliai
FK Garliava
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 13:00
FA Tauras
FK Žalgiris
Tauragės dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 13:30
Vilnius Football Academy
FA-FK Panevėžys-PRSSG
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 14:10
Vilniaus BFA
Klaipėdos FM
Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 15:30
Marijampolės FC
Vilnius Football Academy
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2023/2024 I etapas
Ketvirtadienį 03-28 19:00
Kauno Žalgirio FA
FK Žalgiris
Kauno Žalgirio FA maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U11 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 03-29 15:00
FA Šiauliai
FK Ekranas
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U11 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 03-29 15:00
FA Šiauliai
FK Ekranas
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024
Penktadienį 03-29 16:00
FM Vilniaus Vytis
FK Žalgiris
Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazijos sporto aikštynas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 03-29 17:00
Marijampolės FC
FK Garliava
Marijampolės futbolo maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 03-29 17:00
Marijampolės FC
FK Garliava
Marijampolės futbolo maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 03-29 17:30
VFA Geležinis Vilkas
FA Utenis
Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 03-29 17:30
VFA Geležinis Vilkas
FA Utenis
Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 03-29 18:00
FA Šiauliai B
FC Neptūnas
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 03-29 18:00
FK Kauno Žalgiris B
FK Nevėžis
VDU Valdo Adamkaus sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai