Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2022/2023
13 turas
Ketvirtadienis
2022-12-01 18:30:00
Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius
2
VFA Geležinis Vilkas
Timonas Alkinas 50'
Timonas Alkinas 50'
Timonas Alkinas 50'
Timonas Alkinas 50'
Ąžuolas Rojus Strazdas 76'
Ąžuolas Rojus Strazdas 76'
Ąžuolas Rojus Strazdas 76'
Ąžuolas Rojus Strazdas 76'
Timonas Alkinas 50'
Timonas Alkinas 50'
Timonas Alkinas 50'
Ąžuolas Rojus Strazdas 76'
Ąžuolas Rojus Strazdas 76'
Ąžuolas Rojus Strazdas 76'
Ąžuolas Rojus Strazdas 76'
2
Talentų FA-FK Riteriai 2:2 (PEN
Dominykas Solncevas 2'
Dominykas Solncevas 2'
Dominykas Solncevas 2'
Dominykas Solncevas 2'
Martynas Jaučys 44'
Martynas Jaučys 44'
Martynas Jaučys 44'
Martynas Jaučys 44'
Dominykas Solncevas 2'
Dominykas Solncevas 2'
Dominykas Solncevas 2'
Martynas Jaučys 44'
Martynas Jaučys 44'
Martynas Jaučys 44'
Martynas Jaučys 44'
Pilna statistika
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2022/2023
13 turas
Ketvirtadienis, 2022-12-01 18:30:00
Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius
VFA Geležinis Vilkas
Timonas Alkinas 50'Timonas Alkinas 50'
Timonas Alkinas 50'
Timonas Alkinas 50'
Ąžuolas Rojus Strazdas 76'
Ąžuolas Rojus Strazdas 76'
Ąžuolas Rojus Strazdas 76'
Ąžuolas Rojus Strazdas 76'
2
2
Pilna statistika
Talentų FA-FK Riteriai 2:2 (PEN
Dominykas Solncevas 2'Dominykas Solncevas 2'
Dominykas Solncevas 2'
Dominykas Solncevas 2'
Martynas Jaučys 44'
Martynas Jaučys 44'
Martynas Jaučys 44'
Martynas Jaučys 44'
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Moterų rinktinė
Oficialūs pranešimai
2024-03-28 19:55
TOP sport Futsal A lyga
Lygos statistika
VFA Geležinis Vilkas
|
Talentų FA-FK Riteriai
|
|
4 | Vieta lentelėje | 8 |
31 | Taškai | 14 |
31:32 | Įvarčių skirtumas | 16:59 |
VFA Geležinis Vilkas
Talentų FA-FK Riteriai 2:2 (PEN
Žaidėjai
16 | Ąžuolas Rojus Strazdas (C) 76' 76' 76' 76' |
1 | Joris Donauskas (G) |
3 | Simonas Gedminas |
8 | Arnas Dapkūnas 90' 90' 90' 90' 90' |
10 | Tautvydas Alekna |
15 | Vincentas Jovaiša |
19 | Tautvydas Cicėnas 34' 34' 34' 34' |
20 | Dominykas Cicėnas |
27 | Tomas Steponavičius 34' 34' 34' 34' |
28 | Ronald Balcevič 46' 46' 46' 46' |
75 | Timonas Alkinas 50' 50' 50' 50' 79' 79' 79' 79' |
76 | Tomas Jonkus |
Teisėjai
Teisėjas | Kęstutis Bartuškevičius |
Pirmasis asistentas | Lukaš Mackevič |
Antrasis asistentas | Edgaras Edas Dirmeikis |
Žaidėjai
Nojus Dailydžionis (C) |
9 |
Gabriel Mikulevič (G) |
1 |
Ernestas Lysionok (G) |
35 |
Bernardas Reinartas |
3 |
46' 46' 46' 46' Lukas Klasauskas |
5 |
Eivinas Belazaras |
7 |
Lukas Steckas |
10 |
89' 89' 89' 89' Martynas Jaučys |
11 |
Juris Dirmantas |
17 |
2' 2' 2' 2' Dominykas Solncevas |
21 |
58' 58' 58' 58' Mykolas Jonušas |
22 |
Kasparas Sviridenko |
24 |
Vakaris Gurkšnys |
27 |
Markas Ananevas |
70 |
Ernestas Januš Zdanovič |
77 |
Artemij Kutenko |
79 |
Neilas Pašilys |
96 |
46' 46' 46' 46' Nikita Zengin |
97 |
Jonas Dovgialo |
99 |
Atsarginiai žaidėjai
2 | Kevinas Ingelevičius (G) |
17 | Ignas Ivaškevičius 46' 46' 46' 46' |
22 | Arijus Rusinas |
25 | Kajus Kasputis |
30 | Antanas Dičpetris 79' 79' 79' 79' |
34 | Aleksas Barabanščikovas |
52 | Nojus Grigonis |
Atsarginiai žaidėjai
Artiom Šankin (G) |
37 |
58' 58' 58' 58' Dominykas Žilys |
18 |
Eimantas Jelaga |
18 |
Dominykas Kavaliauskas |
19 |
Bernardas Paliulis |
32 |
Edgar Jelisejev |
55 |
Martynas Stūrys |
71 |
Daniil Krašinskij |
71 |
VFA Geležinis Vilkas
Pirmas kėlinys
2'
min
Dominykas Solncevas
2'
min
Dominykas Solncevas
2'
min
Dominykas Solncevas
2'
min
Dominykas Solncevas
Tautvydas Cicėnas
Tomas Steponavičius
34'
min
Tautvydas Cicėnas
Tomas Steponavičius
34'
min
Tautvydas Cicėnas
Tomas Steponavičius
34'
min
Tautvydas Cicėnas
Tomas Steponavičius
34'
min
Antras kėlinys
Ignas Ivaškevičius
Ronald Balcevič
46'
min
46'
min
Lukas Klasauskas
Nikita Zengin
Ignas Ivaškevičius
Ronald Balcevič
46'
min
46'
min
Lukas Klasauskas
Nikita Zengin
Ignas Ivaškevičius
Ronald Balcevič
46'
min
46'
min
Lukas Klasauskas
Nikita Zengin
Ignas Ivaškevičius
Ronald Balcevič
46'
min
46'
min
Lukas Klasauskas
Nikita Zengin
Timonas Alkinas
50'
min
Timonas Alkinas
50'
min
Timonas Alkinas
50'
min
Timonas Alkinas
50'
min
58'
min
Dominykas Žilys
Mykolas Jonušas
58'
min
Dominykas Žilys
Mykolas Jonušas
58'
min
Dominykas Žilys
Mykolas Jonušas
58'
min
Dominykas Žilys
Mykolas Jonušas
Nikolajus Pupkinas
70'
min
Nikolajus Pupkinas
70'
min
Nikolajus Pupkinas
70'
min
Nikolajus Pupkinas
70'
min
Nikolajus Pupkinas
70'
min
Ąžuolas Rojus Strazdas
76'
min
Ąžuolas Rojus Strazdas
76'
min
Ąžuolas Rojus Strazdas
76'
min
Ąžuolas Rojus Strazdas
76'
min
Antanas Dičpetris
Timonas Alkinas
79'
min
Antanas Dičpetris
Timonas Alkinas
79'
min
Antanas Dičpetris
Timonas Alkinas
79'
min
Antanas Dičpetris
Timonas Alkinas
79'
min
89'
min
Martynas Jaučys
89'
min
Martynas Jaučys
89'
min
Martynas Jaučys
89'
min
Martynas Jaučys
Arnas Dapkūnas
90'
min
Arnas Dapkūnas
90'
min
Arnas Dapkūnas
90'
min
Arnas Dapkūnas
90'
min
Arnas Dapkūnas
90'
min
Varžybų pabaiga
Talentų FA-FK Riteriai 2:2 (PEN
ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS
TOPsport A lyga
TOPsport Pirma lyga
Topo centras Euronics Lietuvos moterų A lyga
Lygų / Rinktinių sąrašas
Jaunimo rinktinės
Jaunimo čempionatai
Visos
Kalendorius
TOPsport A lyga 2024
Penktadienį 03-29 19:00
FK Banga
FC Džiugas
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 03-30 15:00
FC Hegelmann
FK Panevėžys
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 03-30 17:00
FA Šiauliai
FK TransINVEST
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 03-31 14:00
FK Sūduva
DFK Dainava
Marijampolės futbolo arenos maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 03-31 17:30
FK Kauno Žalgiris
FK Žalgiris
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 04-06 14:00
FC Džiugas
FC Hegelmann
VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 04-06 16:00
DFK Dainava
FK Banga
Marijampolės futbolo arenos maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 04-07 12:00
FK TransINVEST
FK Sūduva
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 04-07 14:00
FK Žalgiris
FA Šiauliai
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 04-07 17:30
FK Kauno Žalgiris
FK Panevėžys
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 03-29 18:00
FA Šiauliai B
FC Neptūnas
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 03-29 18:00
FK Kauno Žalgiris B
FK Nevėžis
VDU Valdo Adamkaus sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 03-29 18:00
FK Panevėžys B
FC "Be1"
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 03-30 13:00
FK Garliava
Tauras
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 03-30 15:00
FK Ekranas
FK Minija
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 03-30 15:00
Vilniaus BFA
FK Babrungas
BFA Arena
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 03-30 15:00
FK Atmosfera
FK Riteriai
Mažeikių stadionas dirbtinė danga
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Pirmadienį 04-01 15:00
FK Banga B
FC Hegelmann B
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 04-05 15:00
Tauras
FK Banga B
Tauragės dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 04-05 17:00
FK Kauno Žalgiris B
FC "Be1"
VDU Valdo Adamkaus sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-14 13:00
FC Hegelmann
FK Banga
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-21 12:00
FK TransINVEST
MFA Žalgiris-MRU
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-21 12:00
FK Banga
FK Saned
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-21 14:00
FC Hegelmann
FK Gintra
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Šeštadienį 04-27 12:00
FC Hegelmann
MFA Žalgiris-MRU
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Šeštadienį 04-27 15:00
FK Gintra
FK Banga
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-28 14:00
FK TransINVEST
FK Saned
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Šeštadienį 05-04 15:00
FK Banga
MFA Žalgiris-MRU
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-05 13:00
FK Saned
FK Gintra
Mažeikių stadionas dirbtinė danga
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-05 14:00
FC Hegelmann
FK TransINVEST
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Ketvirtadienį 09-05 23:00
Lietuva
Čekija
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Trečiadienį 10-09 23:00
Islandija
Lietuva
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Pirmadienį 10-14 23:00
Čekija
Lietuva
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2023/2024 I etapas
Penktadienį 03-29 18:45
Marijampolės FC
FK Aidas
Marijampolės futbolo maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Šeštadienį 03-30 10:00
VFM Fortūna
VFA Geležinis Vilkas
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 11:30
Vilnius Football Academy
FA-FK Panevėžys-PRSSG
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 12:30
Vilniaus BFA
Klaipėdos FM
Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 13:00
FA Šiauliai
FK Garliava
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 13:00
FA Tauras
FK Žalgiris
Tauragės dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 13:30
Vilnius Football Academy
FA-FK Panevėžys-PRSSG
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 14:10
Vilniaus BFA
Klaipėdos FM
Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 15:30
Marijampolės FC
Vilnius Football Academy
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 17:00
Talentų FA-FK Riteriai
Klaipėdos FM
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U11 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 03-29 15:00
FA Šiauliai
FK Ekranas
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U11 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 03-29 15:00
FA Šiauliai
FK Ekranas
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024
Penktadienį 03-29 16:00
FM Vilniaus Vytis
FK Žalgiris
Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazijos sporto aikštynas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 03-29 17:00
Marijampolės FC
FK Garliava
Marijampolės futbolo maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 03-29 17:00
Marijampolės FC
FK Garliava
Marijampolės futbolo maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 03-29 17:30
VFA Geležinis Vilkas
FA Utenis
Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 03-29 17:30
VFA Geležinis Vilkas
FA Utenis
Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 03-29 18:00
FA Šiauliai B
FC Neptūnas
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 03-29 18:00
FK Kauno Žalgiris B
FK Nevėžis
VDU Valdo Adamkaus sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 03-29 18:00
FK Panevėžys B
FC "Be1"
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai