LVJUFA Pirmos lygos U14 diviziono Rytų regiono grupė 2022/2023
8 turas
Šeštadienis
2022-11-05 12:00:00
BFA Arena
11
Vilniaus BFA B
Jonas Ratkevičius 17'
Jonas Ratkevičius 17'
Georgij Kovalenko 24'
Georgij Kovalenko 24'
Astijus Dalinkevičius 33'
Astijus Dalinkevičius 33'
Aleksandr Jegorov 40'
Aleksandr Jegorov 40'
Vytenis Liubšys 43'
Vytenis Liubšys 43'
Vytenis Liubšys 52'
Vytenis Liubšys 52'
Nikita Bocevič 55'
Nikita Bocevič 55'
Natan Vilkin 61'
Natan Vilkin 61'
Nikita Bocevič 66'
Nikita Bocevič 66'
Jonas Ratkevičius 68'
Jonas Ratkevičius 68'
Nikita Bocevič 69'
Nikita Bocevič 69'
Jonas Ratkevičius 17'
Georgij Kovalenko 24'
Georgij Kovalenko 24'
Astijus Dalinkevičius 33'
Astijus Dalinkevičius 33'
Aleksandr Jegorov 40'
Aleksandr Jegorov 40'
Vytenis Liubšys 43'
Vytenis Liubšys 43'
Vytenis Liubšys 52'
Vytenis Liubšys 52'
Nikita Bocevič 55'
Nikita Bocevič 55'
Natan Vilkin 61'
Natan Vilkin 61'
Nikita Bocevič 66'
Nikita Bocevič 66'
Jonas Ratkevičius 68'
Jonas Ratkevičius 68'
Nikita Bocevič 69'
Nikita Bocevič 69'
1
FA-FK Panevėžys B
Naglis Dešris 31'
Naglis Dešris 31'
Naglis Dešris 31'
Pilna statistika
LVJUFA Pirmos lygos U14 diviziono Rytų regiono grupė 2022/2023
8 turas
Šeštadienis, 2022-11-05 12:00:00
BFA Arena
Vilniaus BFA B
Jonas Ratkevičius 17'Jonas Ratkevičius 17'
Georgij Kovalenko 24'
Georgij Kovalenko 24'
Astijus Dalinkevičius 33'
Astijus Dalinkevičius 33'
Aleksandr Jegorov 40'
Aleksandr Jegorov 40'
Vytenis Liubšys 43'
Vytenis Liubšys 43'
Vytenis Liubšys 52'
Vytenis Liubšys 52'
Nikita Bocevič 55'
Nikita Bocevič 55'
Natan Vilkin 61'
Natan Vilkin 61'
Nikita Bocevič 66'
Nikita Bocevič 66'
Jonas Ratkevičius 68'
Jonas Ratkevičius 68'
Nikita Bocevič 69'
Nikita Bocevič 69'
11
1
Pilna statistika
FA-FK Panevėžys B
Naglis Dešris 31'Naglis Dešris 31'
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
TOP sport Futsal A lyga
TOP sport Pirma lyga
Hegelmann LFF taurė
2024-03-28 11:20
Lygos statistika
Vilniaus BFA B
|
FA-FK Panevėžys B
|
|
4 | Vieta lentelėje | 6 |
23 | Taškai | 3 |
51:32 | Įvarčių skirtumas | 18:80 |
Vilniaus BFA B
FA-FK Panevėžys B
Žaidėjai
15 | Natan Vilkin (C) 61' 61' |
1 | Karol Stupenko (G) |
2 | Vytenis Liubšys 43' 43' 52' 52' |
5 | Martynas Zablockis |
7 | Astijus Dalinkevičius 33' 33' |
10 | Georgij Kovalenko 24' 24' |
11 | Jonas Ratkevičius 17' 17' 68' 68' |
13 | Aleksandr Jegorov 40' 40' |
24 | Beniamin Blaškevič |
77 | Dilan Gulbinovič |
78 | Karol Ravdo |
Teisėjai
Teisėjas | Deividas Alšauskas |
Žaidėjai
Einoras Puzinas (C) |
99 |
Majus Rimkus (G) |
4 |
31' 31' Naglis Dešris |
7 |
Mantas Merkys |
10 |
35' 35' 35' Kristupas Lazauskas |
17 |
Titas Šimkevičius |
20 |
56' 56' Majus Petukauskas |
21 |
Martas Dešris |
22 |
56' 56' Tomas Klyvis |
26 |
Faustas Adašiūnas |
35 |
Jonas Urbonas |
71 |
Atsarginiai žaidėjai
3 | Dominik Snarski |
38 | Nikita Bocevič 55' 55' 66' 66' 69' 69' |
55 | Alan Buenanjo |
Atsarginiai žaidėjai
Vilniaus BFA B
Pirmas kėlinys
Jonas Ratkevičius
17'
min
Jonas Ratkevičius
17'
min
Georgij Kovalenko
24'
min
Georgij Kovalenko
24'
min
31'
min
Naglis Dešris
31'
min
Naglis Dešris
Astijus Dalinkevičius
33'
min
Astijus Dalinkevičius
33'
min
35'
min
Kristupas Lazauskas
35'
min
Kristupas Lazauskas
35'
min
Kristupas Lazauskas
Antras kėlinys
Aleksandr Jegorov
40'
min
Aleksandr Jegorov
40'
min
Vytenis Liubšys
43'
min
Vytenis Liubšys
43'
min
Vytenis Liubšys
52'
min
Vytenis Liubšys
52'
min
Nikita Bocevič
55'
min
Nikita Bocevič
55'
min
56'
min
Majus Petukauskas
56'
min
Tomas Klyvis
56'
min
Majus Petukauskas
56'
min
Tomas Klyvis
Natan Vilkin
61'
min
Natan Vilkin
61'
min
Nikita Bocevič
66'
min
Nikita Bocevič
66'
min
Jonas Ratkevičius
68'
min
Jonas Ratkevičius
68'
min
Nikita Bocevič
69'
min
Nikita Bocevič
69'
min
Varžybų pabaiga
FA-FK Panevėžys B
ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS
TOPsport A lyga
TOPsport Pirma lyga
Topo centras Euronics Lietuvos moterų A lyga
Lygų / Rinktinių sąrašas
Jaunimo rinktinės
Jaunimo čempionatai
Visos
Kalendorius
TOPsport A lyga 2024
Penktadienį 03-29 19:00
FK Banga
FC Džiugas
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 03-30 15:00
FC Hegelmann
FK Panevėžys
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 03-30 17:00
FA Šiauliai
FK TransINVEST
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 03-31 14:00
FK Sūduva
DFK Dainava
Marijampolės futbolo arenos maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 03-31 17:30
FK Kauno Žalgiris
FK Žalgiris
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 04-06 14:00
FC Džiugas
FC Hegelmann
VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 04-06 16:00
DFK Dainava
FK Banga
Marijampolės futbolo arenos maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 04-07 12:00
FK TransINVEST
FK Sūduva
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 04-07 14:00
FK Žalgiris
FA Šiauliai
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 04-07 17:30
FK Kauno Žalgiris
FK Panevėžys
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 03-29 18:00
FA Šiauliai B
FC Neptūnas
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 03-29 18:00
FK Kauno Žalgiris B
FK Nevėžis
VDU Valdo Adamkaus sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 03-29 18:00
FK Panevėžys B
FC "Be1"
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 03-30 13:00
FK Garliava
Tauras
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 03-30 15:00
FK Ekranas
FK Minija
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 03-30 15:00
Vilniaus BFA
FK Babrungas
BFA Arena
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 03-30 15:00
FK Atmosfera
FK Riteriai
Mažeikių stadionas dirbtinė danga
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Pirmadienį 04-01 15:00
FK Banga B
FC Hegelmann B
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 04-05 15:00
Tauras
FK Banga B
Tauragės dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 04-05 17:00
FK Kauno Žalgiris B
FC "Be1"
VDU Valdo Adamkaus sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-14 13:00
FC Hegelmann
FK Banga
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-21 12:00
FK TransINVEST
MFA Žalgiris-MRU
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-21 12:00
FK Banga
FK Saned
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-21 14:00
FC Hegelmann
FK Gintra
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Šeštadienį 04-27 12:00
FC Hegelmann
MFA Žalgiris-MRU
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Šeštadienį 04-27 15:00
FK Gintra
FK Banga
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-28 14:00
FK TransINVEST
FK Saned
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Šeštadienį 05-04 15:00
FK Banga
MFA Žalgiris-MRU
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-05 13:00
FK Saned
FK Gintra
Mažeikių stadionas dirbtinė danga
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-05 14:00
FC Hegelmann
FK TransINVEST
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Ketvirtadienį 09-05 23:00
Lietuva
Čekija
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Trečiadienį 10-09 23:00
Islandija
Lietuva
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Pirmadienį 10-14 23:00
Čekija
Lietuva
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2023/2024 I etapas
Penktadienį 03-29 18:45
Marijampolės FC
FK Aidas
Marijampolės futbolo maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Šeštadienį 03-30 10:00
VFM Fortūna
VFA Geležinis Vilkas
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 11:30
Vilnius Football Academy
FA-FK Panevėžys-PRSSG
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 12:30
Vilniaus BFA
Klaipėdos FM
Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 13:00
FA Šiauliai
FK Garliava
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 13:00
FA Tauras
FK Žalgiris
Tauragės dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 13:30
Vilnius Football Academy
FA-FK Panevėžys-PRSSG
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 14:10
Vilniaus BFA
Klaipėdos FM
Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 15:30
Marijampolės FC
Vilnius Football Academy
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 17:00
Talentų FA-FK Riteriai
Klaipėdos FM
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U11 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 03-29 15:00
FA Šiauliai
FK Ekranas
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U11 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 03-29 15:00
FA Šiauliai
FK Ekranas
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024
Penktadienį 03-29 16:00
FM Vilniaus Vytis
FK Žalgiris
Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazijos sporto aikštynas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 03-29 17:00
Marijampolės FC
FK Garliava
Marijampolės futbolo maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 03-29 17:00
Marijampolės FC
FK Garliava
Marijampolės futbolo maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 03-29 17:30
VFA Geležinis Vilkas
FA Utenis
Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 03-29 17:30
VFA Geležinis Vilkas
FA Utenis
Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 03-29 18:00
FA Šiauliai B
FC Neptūnas
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 03-29 18:00
FK Kauno Žalgiris B
FK Nevėžis
VDU Valdo Adamkaus sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 03-29 18:00
FK Panevėžys B
FC "Be1"
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai