Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2022/2023
15 turas
Šeštadienis
2022-11-12 15:00:00
BFA Arena
6
Vilniaus BFA
Norvilas Galadauskas 7'
Norvilas Galadauskas 7'
Kajus Mikoliūnas 39'
Kajus Mikoliūnas 39'
Ervin Balabanov 43'
Ervin Balabanov 43'
Deividas Česnauskis 46'
Deividas Česnauskis 46'
Lukas Skurvydas 55'
Lukas Skurvydas 55'
Žygimantas Jurevičius 76'
Žygimantas Jurevičius 76'
Norvilas Galadauskas 7'
Kajus Mikoliūnas 39'
Kajus Mikoliūnas 39'
Ervin Balabanov 43'
Ervin Balabanov 43'
Deividas Česnauskis 46'
Deividas Česnauskis 46'
Lukas Skurvydas 55'
Lukas Skurvydas 55'
Žygimantas Jurevičius 76'
Žygimantas Jurevičius 76'
0
FK Gintaras
Pilna statistika
Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2022/2023
15 turas
Šeštadienis, 2022-11-12 15:00:00
BFA Arena
Vilniaus BFA
Norvilas Galadauskas 7'Norvilas Galadauskas 7'
Kajus Mikoliūnas 39'
Kajus Mikoliūnas 39'
Ervin Balabanov 43'
Ervin Balabanov 43'
Deividas Česnauskis 46'
Deividas Česnauskis 46'
Lukas Skurvydas 55'
Lukas Skurvydas 55'
Žygimantas Jurevičius 76'
Žygimantas Jurevičius 76'
6
0
Pilna statistika
FK Gintaras
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Oficialūs pranešimai
2024-03-28 19:55
TOP sport Futsal A lyga
TOP sport Pirma lyga
Lygos statistika
Vilniaus BFA
|
FK Gintaras
|
|
2 | Vieta lentelėje | 12 |
52 | Taškai | 5 |
67:20 | Įvarčių skirtumas | 16:92 |
Vilniaus BFA
FK Gintaras
Žaidėjai
25 | Dominikas Chvoinickis (G)(C) |
13 | Kajus Mikoliūnas 39' 39' 70' 70' |
21 | Norvilas Galadauskas 7' 7' 54' 54' |
34 | Titas Tomulevičius |
35 | Ervin Balabanov 43' 43' 59' 59' |
40 | Dominykas Liepis 54' 54' |
51 | Justas Vareika |
55 | Timas Šauklys 59' 59' |
77 | Žygimantas Jurevičius 76' 76' |
82 | Aleksandr Tkačuk 54' 54' |
90 | Deividas Česnauskis 46' 46' 59' 59' |
Teisėjai
Teisėjas | Kirilas Sidorovas |
Pirmasis asistentas | Martynas Gavelis |
Antrasis asistentas | Aliaksandr Kazlouski |
Žaidėjai
Jokūbas Norkus (C) |
20 |
Amilis Jokubaitis (G) |
99 |
77' 77' Mangirdas Venckus |
6 |
49' 49' 49' Nojus Gurniks |
9 |
Arnas Jucius |
19 |
59' 59' Marius Cirulis |
21 |
59' 59' Gabriel Stevens |
22 |
69' 69' Tadas Nemunis |
23 |
41' 41' Kornelijus Jackus |
29 |
Ainaras Milašius |
77 |
Matas Stulpinas |
89 |
Atsarginiai žaidėjai
4 | Rytis Bernotas 59' 59' |
10 | Adomas Mikitavičius 54' 54' |
24 | Lukas Skurvydas 54' 54' 55' 55' |
38 | Dominykas Papšelis 54' 54' |
39 | Viltautas Mocevičius 59' 59' |
48 | Daniel Belogolovko 59' 59' |
71 | Grigorij Tymčiuk 70' 70' |
Atsarginiai žaidėjai
Matas Alksnys (G) |
1 |
59' 59' Tomas Sasnauskas |
7 |
41' 41' Aurimas Sabaliauskas |
13 |
77' 77' Julius Remeikis |
28 |
59' 59' Rojus Garkauskas |
30 |
69' 69' Arėjas Milkintis |
56 |
Vilniaus BFA
Pirmas kėlinys
Norvilas Galadauskas
7'
min
Norvilas Galadauskas
7'
min
Kajus Mikoliūnas
39'
min
Kajus Mikoliūnas
39'
min
Antras kėlinys
41'
min
Aurimas Sabaliauskas
Kornelijus Jackus
41'
min
Aurimas Sabaliauskas
Kornelijus Jackus
Ervin Balabanov
43'
min
Ervin Balabanov
43'
min
Deividas Česnauskis
46'
min
Deividas Česnauskis
46'
min
49'
min
Nojus Gurniks
49'
min
Nojus Gurniks
49'
min
Nojus Gurniks
Adomas Mikitavičius
Norvilas Galadauskas
54'
min
Lukas Skurvydas
Aleksandr Tkačuk
54'
min
Dominykas Papšelis
Dominykas Liepis
54'
min
Adomas Mikitavičius
Norvilas Galadauskas
54'
min
Lukas Skurvydas
Aleksandr Tkačuk
54'
min
Dominykas Papšelis
Dominykas Liepis
54'
min
Lukas Skurvydas
55'
min
Lukas Skurvydas
55'
min
Rytis Bernotas
Deividas Česnauskis
59'
min
Viltautas Mocevičius
Ervin Balabanov
59'
min
Daniel Belogolovko
Timas Šauklys
59'
min
59'
min
Tomas Sasnauskas
Marius Cirulis
59'
min
Rojus Garkauskas
Gabriel Stevens
Rytis Bernotas
Deividas Česnauskis
59'
min
Viltautas Mocevičius
Ervin Balabanov
59'
min
Daniel Belogolovko
Timas Šauklys
59'
min
59'
min
Tomas Sasnauskas
Marius Cirulis
59'
min
Rojus Garkauskas
Gabriel Stevens
69'
min
Arėjas Milkintis
Tadas Nemunis
69'
min
Arėjas Milkintis
Tadas Nemunis
Grigorij Tymčiuk
Kajus Mikoliūnas
70'
min
Grigorij Tymčiuk
Kajus Mikoliūnas
70'
min
Žygimantas Jurevičius
76'
min
Žygimantas Jurevičius
76'
min
77'
min
Julius Remeikis
Mangirdas Venckus
77'
min
Julius Remeikis
Mangirdas Venckus
Varžybų pabaiga
FK Gintaras
ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS
TOPsport A lyga
TOPsport Pirma lyga
Topo centras Euronics Lietuvos moterų A lyga
Lygų / Rinktinių sąrašas
Jaunimo rinktinės
Jaunimo čempionatai
Visos
Kalendorius
TOPsport A lyga 2024
Penktadienį 03-29 19:00
FK Banga
FC Džiugas
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 03-30 15:00
FC Hegelmann
FK Panevėžys
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 03-30 17:00
FA Šiauliai
FK TransINVEST
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 03-31 14:00
FK Sūduva
DFK Dainava
Marijampolės futbolo arenos maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 03-31 17:30
FK Kauno Žalgiris
FK Žalgiris
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 04-06 14:00
FC Džiugas
FC Hegelmann
VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 04-06 16:00
DFK Dainava
FK Banga
Marijampolės futbolo arenos maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 04-07 12:00
FK TransINVEST
FK Sūduva
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 04-07 14:00
FK Žalgiris
FA Šiauliai
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 04-07 17:30
FK Kauno Žalgiris
FK Panevėžys
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 03-29 18:00
FA Šiauliai B
FC Neptūnas
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 03-29 18:00
FK Kauno Žalgiris B
FK Nevėžis
VDU Valdo Adamkaus sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 03-29 18:00
FK Panevėžys B
FC "Be1"
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 03-30 13:00
FK Garliava
Tauras
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 03-30 15:00
FK Ekranas
FK Minija
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 03-30 15:00
Vilniaus BFA
FK Babrungas
BFA Arena
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 03-30 15:00
FK Atmosfera
FK Riteriai
Mažeikių stadionas dirbtinė danga
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Pirmadienį 04-01 15:00
FK Banga B
FC Hegelmann B
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 04-05 15:00
Tauras
FK Banga B
Tauragės dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 04-05 17:00
FK Kauno Žalgiris B
FC "Be1"
VDU Valdo Adamkaus sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-14 13:00
FC Hegelmann
FK Banga
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-21 12:00
FK TransINVEST
MFA Žalgiris-MRU
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-21 12:00
FK Banga
FK Saned
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-21 14:00
FC Hegelmann
FK Gintra
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Šeštadienį 04-27 12:00
FC Hegelmann
MFA Žalgiris-MRU
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Šeštadienį 04-27 15:00
FK Gintra
FK Banga
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-28 14:00
FK TransINVEST
FK Saned
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Šeštadienį 05-04 15:00
FK Banga
MFA Žalgiris-MRU
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-05 13:00
FK Saned
FK Gintra
Mažeikių stadionas dirbtinė danga
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-05 14:00
FC Hegelmann
FK TransINVEST
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Ketvirtadienį 09-05 23:00
Lietuva
Čekija
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Trečiadienį 10-09 23:00
Islandija
Lietuva
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Pirmadienį 10-14 23:00
Čekija
Lietuva
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2023/2024 I etapas
Penktadienį 03-29 18:45
Marijampolės FC
FK Aidas
Marijampolės futbolo maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Šeštadienį 03-30 10:00
VFM Fortūna
VFA Geležinis Vilkas
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 11:30
Vilnius Football Academy
FA-FK Panevėžys-PRSSG
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 12:30
Vilniaus BFA
Klaipėdos FM
Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 13:00
FA Šiauliai
FK Garliava
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 13:00
FA Tauras
FK Žalgiris
Tauragės dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 13:30
Vilnius Football Academy
FA-FK Panevėžys-PRSSG
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 14:10
Vilniaus BFA
Klaipėdos FM
Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 15:30
Marijampolės FC
Vilnius Football Academy
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 17:00
Talentų FA-FK Riteriai
Klaipėdos FM
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U11 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 03-29 15:00
FA Šiauliai
FK Ekranas
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U11 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 03-29 15:00
FA Šiauliai
FK Ekranas
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024
Penktadienį 03-29 16:00
FM Vilniaus Vytis
FK Žalgiris
Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazijos sporto aikštynas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 03-29 17:00
Marijampolės FC
FK Garliava
Marijampolės futbolo maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 03-29 17:00
Marijampolės FC
FK Garliava
Marijampolės futbolo maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 03-29 17:30
VFA Geležinis Vilkas
FA Utenis
Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 03-29 17:30
VFA Geležinis Vilkas
FA Utenis
Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 03-29 18:00
FA Šiauliai B
FC Neptūnas
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 03-29 18:00
FK Kauno Žalgiris B
FK Nevėžis
VDU Valdo Adamkaus sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 03-29 18:00
FK Panevėžys B
FC "Be1"
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai