Neįgaliesiems

Jonavoje surengtas senjorų 60+ futsal turnyras

Antrus metus iš eilės Jonavos sporto arenoje vyko tradiciniu tampantis futbolo senjorų futbolo turnyras. Tačiau toks turnyras yra išskirtinis. Jame rungiasi šešiasdešimtmečiai ir vyresni futbolo entuziastai.

Šiemet sudalyvauti  turnyre, pabendrauti vėl susirinko tos pačios senjorų komandos, kaip ir pernai. Šeimininkams jonaviečiams iššūkį metė Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos 60+ žaidėjai. Tačiau kaip parodė įvykių eiga aikštelėje, šįkart Jonavos futbolo senjorai neįstengė pasipriešinti varžovams.

Savo solidų ir pergalingą žaidimą turnyre vėl pademonstravo sostinės futbolo senjorai, kurie į savo vartus praleido vienintelį įvartį ir kas įdomiausia, nuo pergalių nepasiekusių jonaviečių. Jos autoriumi tapo Vytautas Debesys. Vilniečiai rungtynes laimėjo 5:1, o kitose rungtynėse 2:0 nugalėjo Klaipėdos ir 4:0 – Kauno senjorus.

Antroji vieta atiteko uostamiesčio atstovams, kai pastarieji nors ir nusileido vilniečiams, bet kitose rungtynėse šventė „sausas“ pergales. Iš pradžių klaipėdiečiai 2:0 įveikė Kauno ekipą bei 5:0 nepaliko vilčių šeimininkams.

Su vienintele pergalę varžybas baigę kauniečiai (Jonavą įveikė 3:0) užėmė trečiąją vietą.

Po varžybų komandas apdovanojo jau minėti S. Slyva bei A. Janovskis, kurie pirmiausia Jonavos kūno kultūros ir sporto centro įsteigtais prizais apdovanojo geriausius turnyro žaidėjus. Turnyro geriausiu žaidėju buvo pripažintas ir prizas įteiktas vilniečiui Viačeslavui Meškovui, kuriam šiais metais sueis 70.

Geriausiu vartininku pripažintas Klaipėdos vartų sargas Gintaras Gelžinis, o puolėju – kaunietis Juozas Gudeliūnas, o gynėjo prizas iškeliavo šeimininkų ekipos žaidėjui Vytautui Debesiui. Visos komandos pagal užimtas vietas apdovanotos taurėmis.

Po varžybų su didele pagarba į tokio amžiaus sporto mylėtojus kreipėsi Lietuvos masinio futbolo asociacijos vadovas Sergejus Slyva.

„Tokio amžiaus žaisti futbolą… lenkiu galvą, – apdovanojimų ceremonijoje kalbėjo S. Slyva. – Bendraudamas su futbolo bendruomene užsiminiau, kad rengiuosi apsilankyti 60+ futbolo turnyre. Daugelis futbolininkų nustebo ir klausė, ar tikrai yra tokių žmonių, kurie vis dar tokio amžiaus žaidžia futbolą“.

Asociacijos prezidentas dėkojo ir šių varžybų bei apskritai, šito judėjimo organizatoriui Aleksandrui Janovskiui. Jis surengęs pirmąjį turnyrą, neapleido ir tęsia tradiciją, kuri tikimasi, įsišaknys tarp garbingesnio amžiaus senjorų.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS