Neįgaliesiems

Kandidatų paieškoms – specialios rekomendacijos

Lietuvos futbolo federacijos žaidėjų stebėsenos (skautingo) užsienyje projektas įsibėgėja. Užsienyje futbolą žaidžiantiems jauniesiems lietuviams sudarytos rekomendacijos dėl informacijos pateikimo.

Šių metų pavasarį LFF inicijavo kartu su buvusiu Lietuvos rinktinės kapitionu Tomu Danilevičiumi, kuris sudarė darbo grupę ir renka informaciją apie potencialius rinktinių kandidatus.

Vienas jų – savo kelią Anglijoje pradėjęs ir pastarąjį sezoną Italijoje žaidęs Paulius Ditkevičius – jau spėjo debiutuoti U-21 rinktinėje. 

Siekiant tobulinti atrankos procesą parengtos rekomendacijos dėl žaidėjo CV sudarymo, taip pat rekomenduojama kandidato CV forma, iš kurios bus galima susidaryti aiškesnį vaizdą apie futbolininką ir jo lygį. Formos pateikiamos lietuvių kalba, o artimiausiu metu bus pateikta ir angliška versija.

„Tikimės, kad naujos rekomendacijos padės patiems siuntėjams geriau suprasti apie vertinimo parametrus bei aktualią informaciją, o mums palengvins darbą ir leis gauti tikslesnę bei išsamesnę medžiagą. Iki šiol gaudavome laiškų, kuriose pateikiamai informacijai trūkdavo kokybės, – sakė T. Danilevičius. – Dėl savo apimamo spektro šios rekomendacijos gali praversti ne tik rinktinių kandidatams, bet ir žaidėjams, kurie ieško klubo Lietuvoje ar užsienyje.

Gauta informacija apie jaunuosius talentus bus kaupiama elektroninėje duomenų bazėje ir sekamas jų progresas. Sulaukę atitinkamo amžiaus futbolininkai pretenduos i į savo metų jaunių, jaunimo rinktines.

Pasak T. Danilevičiaus, siekiama sukurti tokią stebesėnos sistemą, kuri galėtų veikti ilgai ir tai nebūtų nenutrūkstamas procesas: Todėl tokie pokyčiai neišvengiamai reikalingi, jog turėtume kokybiškesnius rezultatus. Tai yra tęstinis projektas, kuris turėtų tęstis visą laiką.

Projekto vadovas atskleidė, jog taip pat planuojama susitikti su lietuvių bendruomenėmis užsienyje, o komunikacija su potencialiais naujais rinktinių žaidėjais vyksta nuolat, todėl ateinančiais metais galima tikėtis dar naujų veidų.

Duomenis su užpildytu žaidėjo CV apie futbolininkus ar futbolininkes, kurie gyvena užsienyje ir potencialiai gali atstovauti įvairaus amžiaus rinktinėms galima pateikti elektroniniu paštu scouting@lff.lt

Futbolininko CV formos pavyzdys

Rekomendacijos dėl CV sudarymo

SUSIJUSIOS NAUJIENOS

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS