Neįgaliesiems

Lietuvos futbolo atstovai lankėsi Kroatijoje ir stebėjo R. Pukšto rungtynes

Lietuvos vyrų nacionalinės rinktinės treneris Valdas Ivanauskas ir LFF techninis direktorius Reinholdas Breu praėjusią savaitę lankėsi Kroatijoje, kur susitiko su Splito „Hajduk“ klube dirbančiais lietuviais.

V. Ivanauskas ir R. Breu ne tik susitiko su vyriausiuoju „Hajduk“ treneriu Valdu Dambrausku bei sporto direktoriumi Mindaugu Nikoličiumi, tačiau stebėjo ir jaunąjį lietuvių kilmės talentą Roką Pukštą.

Jaunimo UEFA čempionų lygoje Splito klubo jaunimo komanda namuose rungtyniavo su Madrido „Atletico“ bendraamžiais. Kovoje dėl patekimo į varžybų aštuntfinalį pagrindinis laikas baigėsi lygiosiomis 0:0, o nugalėtojas sprendėsi baudinių serijoje.

Ten sėkmė šypsojosi svečiams iš Ispanijos – jie baudinių seriją laimėjo 3:2 ir žengė tarp šešiolikos stipriausių turnyro komandų. Baudinių serijoje nuo žymos smūgiavo ir R. Pukštas, deja, jo smūgis tikslo nepasiekė.

Rokas Pukštas – 17-metis lietuvių kilmės futbolininkas, kurio tėtis Mindaugas – buvęs Lietuvos olimpietis, 2004-ųjų Atėnų olimpinėse dalyvavęs ilgų nuotolių bėgikas, o mama Živilė – daugkartinė Lietuvos trišuolio čempionė.

JAV gimęs ir augęs R. Pukštas 2020-ųjų metų vasarą pirmą kartą persikėlė į Europą. Visų pirma jis rungtyniavo klubo septyniolikmečių komandoje, o vėliau persikėlė į devyniolikmečių grupę. Sparčiai tobulėjantis futbolininkas kelis kartus jau buvo registruotas ir „Hajduk“ pagrindinėje komandoje, tačiau debiuto Kroatijos aukščiausioje lygoje dar nesulaukė.

R. Pukštas yra sužaidęs penkerias rungtynes už JAV 15-mečių rinktinę bei du sykius draugiškose rungtynėse vilkėjo JAV 20-mečių rinktinės marškinėlius.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS