„Klaipėda City“ – salės pirmenybių II lygos nugalėtoja

Vasario 10 dieną paaiškėjo stipriasios Klaipėdos rajono salės futbolo pirmenybių II lygos ekipos.

Nuo lapkričio 2 dienos vienuolika ekipų pirmajame pirmenybių etape tarpusavyje sužaidė vieno rato sistema, po kurio 6 stipriausios komandos pratęsė kovas dėl medalių.

Pirmajame ketvirtfinalyje tarp Jonušų ir Gargždų rangos darbų-2 komandų per pagrindinį laiką nugalėtojas nepaaiškėjo, o kelialapį į pusfinalį pelnė tiksliau 6 metrų baudinius realizavę Jonušų atstovai. Kitame ketvirtfinalyje Sparta 6:1 įveikė pastarųjų dviejų metų II lygos nugalėtojus – EDM Statyba-Sendvario komandą.

Kovoje dėl kelialapio į finalą susigrūmė reguliariame čempionate antrąją vietą užėmę Vlantanos futbolininkai ir Jonušai. Dideliu intensyvumu rungtynes pradėję Jonušų atstovai greitai pelnė keturis įvarčius be atsako ir nulėmė rungtynių baigtį. Antrajame kėlinyje vyravo atviras futbolas, o geriau progas realizavę Jonušai šventė pergalę rezultatu 9:3. Kitame pusfinalyje reguliaraus čempionato nugalėtojai Klaipėda City po atkaklios kovos 3:1 įveikė Spartą.

Kovoje dėl bronzos medalių spartiečiai nepaliko vilčių Vlantanai – jau pirmajame kėlynyje jie įgijo penkių įvarčių persvarą, o antrajame kėlinyje ją dar padidino – finalinis teisėjo švilpukas fiksavo Spartos pergalę rezultatu 10:2.

Finalinis susitikimas šiais metais II lygoje debiutavusiems klaipėdiečiams prasidėjo ne taip, kaip jie tikėjosi – per 15 pirmojo kėlinio minučių jie praleido keturis įvarčius be atsako. Tik besibaigiant kėliniui A.Lysakov sugebėjo sušvelninti rezultatą. Antrajame kėlinyje L.Žalpys pelnė dar vieną įvartį ir, atrodo, nulėmė rungtynių baigtį Jonušų naudai. Tačiau po dviejų A.Sorokino įvarčių Klaipėda City sugrąžino intrigą, o iki rungtynių pabaigos likus žaisti 5 minutes sugebėjo išlyginti rezultatą. Besibaigiant rungtynėms lygos debiutantai pelnė dar vieną įvartį ir šventė dramatišką pergalę rezultatu 6:5.

Prizininkų trejetas:
1. Klaipėda City
2. Jonušai
3. Sparta

Geriausi pirmenybių žaidėjai: Tomas Norkūnas (Klaipėda City), Mindaugas Šiaulytis (Jonušai), Aleksej Archipov (Sparta).
Rezultatyviausias žaidėjas – Vilius Čižauskas (Sparta) – 31 įvartis.

Všį “Gargždų futbolas” informacija ir nuotrauka (nuotraukoje pirmenybių nugalėtojai – Klaipėda City futbolininkai)