Neįgaliesiems

Kviečiame registruotis į projektą „Pažink pasaulį futbolo aikštėje“

Lietuvos futbolo federacija (LFF) tęsia tradicinį visuomeninį Lietuvos vaikų globos namų ir šeimynų auklėtiniams skirtą projektą „Pažink pasaulį futbolo aikštėje“ ir kviečia registruotis dalyvius šių metų šventei.

Vienas seniausių ir bendruomeniškiausių LFF projektų, kuris yra LFF ilgalaikės masinio futbolo vystymo programos „Sugrąžinkime vaikus į stadionus“ dalis, vyksta nuo 2005 metų ir kasmet padovanoja vaikams vis kitokią šventę, kurioje persipina tiek žaidimai su futbolo kamuoliu, tiek pramogos už aikštės ribų.

Šis projektas ne tik populiarina futbolą vaikų tarpe – svarbią vietą užima ir vaikų švietimas, naudojant futbolą kaip priemonę: vaikai domisi kitomis valstybėmis, atstovauja tam tikroms šalims, žinias apie pasaulio futbolo čempionato organizatorius ir kitas šalis tikrina viktorinoje.

Praėjusiais metais projekte užsiregistravo 36 komandos iš 26 įstaigų. Daugiau kaip trims šimtams dalyvių organizatoriai padovanojo futbolo aprangas, kamuolius bei daug gero laiko ne tik futbolo aikštelėje, bet ir už jos ir ribų.

Visi norintys dalyvaut šių metų projekte maloniai kviečiami iki balandžio 5 d. užregistruoti komandą (nuo 5 iki 14 vaikų) apačioje nurodytais kontaktais. Projekte gali dalyvauti vaikai, ne vyresni kaip gimę 2005 m. sausio 1 d. (mergaitės gali būti vyresnės) ir jaunesni (bet ne jaunesni, nei 2010 m. gegužės 1 d.) vaikai.

Šiais metais šventė vyks gegužės 23-25 d. Nacionalinės futbolo akademijos (NFA) komplekse Kaune.

Kontaktai registracijai ir klausimams:

(Registracija iki balandžio 5 d.)

Projekto vadovas Maksimas Bechterevas (el. paštas: m.bechterevas@lff.lt; Tel. 861144377)
Projekto koordinatorius Ignas Marcinkevičius (el. pastas: i. marcinkevicius@lff.lt; Tel. 862603234)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS