Neįgaliesiems

„Pažink pasaulį futbolo aikštėje“ projektas suvienys daugiau kaip 300 dalyvių

Birželio 14-16 dienomis Kaune vyks jau tradicija tapęs ir tryliktus metus iš eilės organizuojamas Lietuvos futbolo federacijos (LFF) ir Lietuvos masinio futbolo asociacijos (MaFA) projektas „Pažink pasaulį futbolo aikštėje“.

Projektas, kurio vertybės apima pažintį, vienybę ir draugystę, yra LFF ilgalaikės masinio futbolo vystymo programos „Sugrąžinkime vaikus į stadionus“ dalis. Renginį sudaro futbolo turnyras ir turiningo laisvalaikio programa vaikų globos namų auklėtiniams.

Šiais metais renginys vyks Kaune, Nacionalinės futbolo akademijos centre, o veikloje dalyvaus rekordinis komandų skaičius – net 36 iš 26 Lietuvos įstaigų. Iš viso laukiama daugiau nei 300 dalyvių.

Projekto metu dalyviai tris dienas gyvens futbolo akademijos manieže, atstovaus Pasaulio čempionate dalyvaujančioms šalims, dalyvaus talentų vakare, viktorinose. Organizatoriai šventės dalyviams ir jų vadovams padovanos futbolo aprangas, komandoms – kamuolius bei turiningą laiką projekto metu. Dalyviai aplankys zoologijos sodą, pramogaus kino teatre, dalyvays ekskursijoje po Kauną.

„Jau nekart įsitikinome, kad futbolas yra daugiau nei sporto šaka. Per futbolo prizmę vaikai gali pažinti pasaulį ir įvairias gyvenimo sritis. Šio renginio tikslas – leisti vaikams pajusti ne tik džiaugsmą žaidžiant futbolą, tačiau ir atradimus kitose sferose. Džiugu, kad šis projektas toliau sėkmingai gyvuoja ir to indikatorius – šiais metais užsiregistravęs rekordinis dalyvių skaičius“, – sakė MaFA direktorius Ignas Marcinkevičius.

Projekte, kuriame varžosi įvairių šalių rinktines atstovaujančios įstaigos, daugiausiai kartų (9) triumfavo Alytaus vaikų globos namų auklėtiniai. Rekordininkai savo jėgas yra išbandę ir Pasaulio vaikų globos namų ir socializacijos centrų futbolo čempionate.

Tuo tarpu jau 10 kartą projekte dalyvausiančios Panevėžio Algimanto Bandzos kūdikių ir vaikų globos namų komandos vadovas Šarūnas Piščikas sakė: „Auklėtiniai visus metus su nekantrumu laukia ir ruošiasi šiam projektui, nes tai puiki galimybė vaikams susirasti naujų draugų, su jais gerai praleisti laiką, ne tik futbolo aikštėje varžantis, tačiau ir būnant visiems kartu“.

„Pažink pasaulį futbolo aikštėje“ projektas iš viso suvienijo daugiau kaip 3000 vaikų iš įvairių Lietuvos globos įstaigų ir šeimų.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS