Neįgaliesiems

„LadyGolas“ sugrįžta – registracija į žaidynes startuos nuo pirmadienio

Lietuvos moksleivėms skirtos salės futbolo žaidynės „LadyGolas“ sugrįžta po pandeminės pertraukos. Ligtol masiškiausios Baltijos valstybėse merginų sporto žaidynės sieks įtraukti futbolo dar nežaidusias 5–8 klasių moksleives iš visų apskričių.

„LadyGolas“ – Lietuvos futbolo federacijos ir Masinio futbolo asociacijos projektas, skirtas populiarinti tarp merginų salės futbolą ir sportinį aktyvumą. Žaidynių dalyves siekiama supažindinti su žaidimo ypatybėmis, suteikti galimybę smagiai pasivaržyti su bendraamžėmis bei pakviesti į reguliarias treniruotes vietiniuose futbolo klubuose.

„Ateik su svajone, išeik čempione“ – šis šūkis aidi visose žaidynių salėse nuo pat 2016-ųjų, kuomet pirmąkart surengtas „LadyGolas“, per savo istoriją sulaukęs pripažinimo Lietuvoje ir Europoje. Per penkerius metus žaidynėse jėgas išmėgino net 15500 merginų iš visos šalies.

Būtent „LadyGolas“ padėjo į futbolą įtraukti merginas, kurios susiejo savo gyvenimą su futbolu ir atstovavo įvairaus amžiaus Lietuvos rinktinėms. Rimantė Jonušaitė, Karilė Liužinaitė, Alina Špakovskaja, Donata ir Viltė Švarcaitės, Liucija Vaitukaitytė – vienos iš ryškiausių šių žaidynių dalyvių.

Šiais metais organizatoriai tikisi ne mažesnio susidomėjimo ir skelbia registraciją į dvi amžiaus grupes – U12 (5–6 kl. moksleivių ir jaunesnių) bei U14 (7–8 kl. moksleivių ir jaunesnių). Registracija vyks projekto svetainėje – www.ladygolas.lt, kurioje bus galima sekti visas žaidynių naujienas.

Registracija į „LadyGolo“ žaidynes prasidės sausio 23 d. ir truks iki vasario 10 d. Iškart po registracijos prasidės žaidynių savivaldybėse etapas, apskričių/regionų finalai numatomi kovo mėnesį, o superfinalai – balandžio pirmąją savaitę. Komandų pasirodymą ir aktualius organizacinius klausimus apskričių varžybose kuruos „LadyGolo“ koordinatoriai.

Registracijos taisyklės

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS