Neįgaliesiems

LFF, LSA ir ŠMSM bendradarbiaus dėl futbolo vystymo

Mezgasi Lietuvos futbolo federacijos (LFF), savivaldybių asociacijos (LSA) ir Lietuvos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos (ŠMSM) bendradarbiavimas. Trečiadienį Vilniuje vykusioje konferencijoje buvo aptartos futbolo vystymo galimybės.

Pastaraisiais metais LFF žengė žingsnius siekiant pagerinti dabartinę Lietuvos futbolo infrastruktūros ir jaunimo ugdymo kokybės situaciją. UEFA prezidento Aleksandro Čeferino akivaizdoje pasirašytas LFF prezidento Tomo Danilevičiaus ir Lietuvos Respublikos Vyriausybės vadovo Sauliaus Skvernelio bendradarbiavimo memorandumas jau turi veikiančią darbo grupę, kuri baigia ruošti susitarimo įgyvendinimo veiksmų planą. Taip pat užsimezgė dalykiniai santykiai su Lietuvos savivaldybių asociacija.

„Visapusiškai stengiamės bendradarbiauti tiek su savivalda, tiek su Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, darbo grupė su vyriausybe taip pat pradėjo aktyviai darbuotis, todėl džiugu, kad atsirado šioks toks ryšis ir reaguojama į mūsų problemas. Jeigu sutelksime visi jėgas ir dirbsime savo kompetencijos ribose, manau, futbolas labiau klestės. Džiugu, kad susirinkome į šią konferenciją, diskutavome, nepiešėme iliuzijų ir kalbėjomės apie tai, kaip galime pagerinti padėtį. Dabar tik bendras savivaldybių, vyriausybės ir LFF darbas gali atnešti rezultatus“, – teigė LFF prezidentas T. Danilevičius.

Konferencijoje dalyvius sveikino T. Danilevičius, Lietuvos Respublikos Seimo Jaunimo ir sporto reikalų komisijos pirmininkas Kęstutis Smirnovas, LSA direktorė Roma Žakaitienė, ŠMSM ministerijos kancleris Tomas Daukantas.

Susirinkusiems savivaldybių bei futbolo klubų atstovams ŠMSM atstovas Rolandas Zuoza pristatė naująjį sporto įstatymą, jo ypatumus sporto federacijų ir savivaldybių bendradarbiavimo kontekste, LFF VK narys Gintautas Babravičius apžvelgė LFF ir Lietuvos Respublikos Vyriausybės darbo grupės ruošiamos programos metmenis. Ilgametis Utenos „Utenio“ klubo vadovas Artūras Gimžauskas pristatė gerojo futbolo vystymo savivaldybėse praktiką.

LFF Licencijavimo vadovas Laurynas Zibolis pristatė biudžetinių savivaldybių futbolo sporto mokyklų statuso keitimo tendencijas bei pirmuosius vaisius dudoantį Šiaulių akademijos pavyzdį, o LFF prezidentas Tomas Danilevičius skaitė pranešimą apie futbolo trenerių kvalifikacijos kėlimo ir aukšto sportinio meistriškumo futbolininkų rengimo sistemą.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS