Neįgaliesiems

Lietuvoje startuoja ekstremalaus futbolo čempionato „Neymar Jr‘s Five“ atrankos

„Neymar Jr‘s Five“ – tai ekstremali minifutbolo atmaina ir, kartu, šio sporto čempionatas. Jį, padedamas „Red Bull“, organizuoja vienas geriausių pasaulio futbolininkų Neymaras

Čempionato finalas liepos 21-ąją vyks Brazilijoje – jau antrą kartą ten dalyvaus ir Lietuvos atstovų komanda, kurią dar reikia išrinkti, todėl dabar skelbiamos atrankinės varžybos, organizuojamos kartu su Lietuvos futbolo federacija.

Čempionato atrankos Lietuvoje vyks trijuose miestuose – gegužės 22 d. Klaipėdoje, 24 d. Kaune ir 31 d. Vilniuje. Geriausiai atrankose pasirodžiusios komandos keliaus į nacionalinį finalą, kuris birželio 10 d. vyks Vilniuje. Geriausiai finale pasirodžiusi komanda vyks į Braziliją, kur susitiks su pasaulio geriausiais. Pernai atrankose pasirodė 50 komandų.

„Neymar Jr‘s Five“ žaidimo taisyklės skiriasi nuo įprasto futbolo principų. Komandą sudaro penki žaidėjai ir nėra vartininko, bet esami vartai yra ypač maži. Kaskart, kai įmušamas įvartis, jį praleidusi komanda netenka žaidėjo. Todėl iki 10 minučių trunkančių rungtynių tempas kyla kiekvieną akimirką. Kadangi čempionatas skirtas jaunimui, tik du komandos žaidėjai gali būti virš 25 metų. Verta pažymėti, jog kviečiami žaisti tiek vaikinai, tiek merginos, tiek mišrios komandos – durys atviros visiems. Išskyrus tuos, kurie dar nesulaukė 18-os.

Nors tai bus tik trečiasis čempionatas, pernai metų skaičiai yra itin įspūdingi. Juose dalyvavo beveik 22 tūkstančiai komandų iš 62 šalių. Buvo surengtos 523 atrankinės varžybos ir sužaistos 3137 partijos. Ir nepaisant fakto kad komandos praranda žaidėjus, vidutinė mačo trukmė buvo 8,6 minutės.

Daugiau informacijos apie turnyrą ir registraciją čia: https://win.gs/2Elznhk

Atrankų tvarkaraštis

Gegužės 22 d., antradienis, 18 val., Klaipėda (Klaipėdos centrinis stadionas, treniruočių aikštė, Sportininkų g. 46, Klaipėda)

Gegužės 24 d., antradienis, 18 val., Kaunas (NFA II treniruočių aikštė, Aukštaičių g. 51, Kaunas)

Gegužės 31 d., ketvirtadienis, 18 val., Vilnius (LFF stadiono treniruočių aikštė, Stadiono g. 2, Vilnius)

Lietuvos finalas

Birželio 10 d., sekmadienis, 13val. Vilnius (stovėjimo aikštelė šalia Radvilų rūmų, Vilniaus g. 24)

 

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS