Neįgaliesiems

Lietuvos futbolo federacija tęsia bendradarbiavimą su Lietuvos antidopingo agentūra

Lietuvos futbolo federacija (LFF) ir toliau siekia šviesti futbolo bendruomenę švaraus ir sąžiningo žaidimo klausimais.

LFF su Lietuvos antidopingo agentūra tęsia bendradarbiavimą ir toliau dirba su Lietuvos futbolo bendruomene.

Su svarbiausiais antidopingo klausimais praeityje buvo supažindinti Lietuvos rinktinių nariai, medicinos ir kitų sričių darbuotojai, o šiais metais planuojamas ir dar vienas naujas žingsnis.

Šiais metais laukia naujovė t.y. antidopingo mokymai virtualioje internetinėje platformoje.

„Kasmet organizuojame jaunimo, vyrų ir moterų rinktinių antidopingo švietimo seminarus.

Esame įsitikinę, kad kiekvienas futbolininkas turi teisę gauti deramą švietimą įvairiose jam aktualiose srityse, tarp jų ir – antidopingo.

Kartu su Lietuvos antidopingo agentūra ir UEFA dedame pastangas užtikrinti aukšto meistriškumo ir ne tik  sportininkų švietimą, siekiant sąžiningo futbolininkų dalyvavimo tiek vietinio, tiek ir tarptautinio lygmens varžybose bei varžybų integralumo išsaugojimo“, – kalbėjo LFF prezidentas Edgaras Stankevičius,

Šioje naujoje platformoje mokymai bus organizuojami TOPsport A lygos, TOPsport Pirmos lygos ir LFF II lygos klubams.

„Manome, kad šie mokymai pagerins efektyvumą ir prieinamumą šviečiant klubus antidopingo srityje“, – teigė E. Stankevičius.

Jam antrino ir Lietuvos antidopingo agentūros švietimo vadybininkė Dalia Motėjūnaitė.

„Lietuvos antidopingo agentūra pristato elektroninę mokymosi platformą „Be dopingo“. Svetainė skirta visų amžiaus grupių bei profesionalumo lygių sportininkams, jų treneriams, tėvams, aptarnaujančiam personalui bei mokytojams.

Šios platformos tikslas – paprastai ir patraukliai pateikti pagrindinę informaciją apie dopingo prevenciją ir žalą, teisės aktus, sankcijas ir kitą sportininkams bei jų pagalbiniam personalui labai aktualią informaciją.

Tęsdama bendradarbiavimą su Lietuvos futbolo federacija, agentūra parengė mokymosi kursą futbolo federacijos sportininkams, bei pagalbiniam personalui (mokymų kursas parengtas pagal UEFA). Mokymo kurso medžiaga  yra pateikiama lietuvių ir anglų kalbomis”, – plačiau apie programą papasakojo ji.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS