Neįgaliesiems

Lietuvos futbolo šimtmečio proga – sirgaliams skirta akcija

Lietuvos futbolo federacija (LFF) iki metų pabaigos po visą Lietuvą paliks 100 dovanų, kurias galėsite rasti įvariuose miestuose bei pelnyti šansą laimėti bilietus į nacionalinės vyrų rinktinės rungtynes.

Šiemet minėdama Lietuvos organizuoto futbolo šimtmetį, LFF įsteigė dovanas futbolo sirgaliams. Norėdami jas rasti, kviečiame sekti Lietuvos futbolas „Instagram“ ir „Facebook“ paskyros istorijas („stories“), kuriuose bus pateiktos nuorodos su dovanos lokacija. Dovana atiteks pirmam ją atsiėmusiam asmeniui.

Tačiau tai ne pabaiga! Jeigu atsiėmę dovaną įkelsite įrašą į „Instagram“ ar „Facebook“ arba pažymėsite @ltfutbolas prie savo „stories“ – papildomai gausite ir du bilietus į akistatą Lietuva – Farerų Salos, kuri vyks rugsėjo 22 dieną LFF stadione.

„Minėdami Lietuvai svarbų futbolo jubiliejų, šiemet LFF kartu su futbolo bendruomene inicijavome įvairius renginius, turnyrus bei gegužę vykusį šimto rungtynių maratoną.

Šventinė programa sirgaliams tęsiasi ir toliau. Šimto dovanų žaidimas įtraukia visą Lietuvą ir leis sirgaliams nuotaikingai paieškoti dovanų su galimybe papildomai laimėti du bilietus į UEFA Tautų lygos rungtynes Vilniuje bei patikrinti ar visuose Lietuvos miestuose, miesteliuose turime futbolo mylėtojų“, – pažymėjo LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius.

Švęskime Lietuvos futbolo šimtmetį kartu!

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS