Neįgaliesiems

Lietuvos ir Ukrainos atstovai susitiko futbolo aikštėje

Liepos 15 dieną Kačerginėje, Jono Biliūno aikštėje, įvyko draugiškas futbolo turnyras „Kačerginė cup 2019“, kurioje dalyvavo vaikai ir suaugę iš Lietuvos ir Ukrainos.

Nuotraukos autorė: Dovilė Mikuckienė

Futbolo renginyje dalyviai susiskirstė į komandas: „Dragons“, „Family“, „Shoes“, „Drakoša“, „I don‘t know“, „Supergirls“, „Tigers“.

Dalyviai varžėsi žaisdami ant smėlio basomis su minkštu poroloniniu kamuoliu į netradicinio dydžio vartus. Varžybų metu netrūko gerų emocijų aikštelėje. Varžybos vyko be teisėjų, tad pagarba vienas kitam rungtynių metu įrodė, kad bendravimu pasiekiami visi susitarimai.

„Netradicinio dydžio vartai, mažesnis kamuolys ir teisėjų nebuvimas aikštelėje parodo, jog futbolas ne tik skirtas profesionalams, bet ir tiems, kurie futbolu nesidomi, svarbu pateikti futbolą taip, kad jis teiktų džiaugsmą žaidžiantiems“, – teigė vienas iš renginio organiztorių Martynas Karpavičius.

Visi šventės dalyviai apdovanoti atminimo suvenyrais, o prizininkai – įsteigtais medaliais, kuriuos įteikė Kačerginės daugiafunkcio centro direktorė Aurika Laurinaitienė.

„Tai antra tokia futbolo šventė pas mus Kačerginėje, kur vaikai iš Ukrainos gali puikiai praleisti laiką su vaikais iš Lietuvos, pasimėgauti ne tik nuostabia gamta, bet ir aktyviai praleisti laiką su futbolo kamuoliu“, –  sakė įstaigos direktorė Aurika Laurinaitienė.

Renginį organizavo futbolo entuziastai M. Karpavičius ir Marius Mastauskas.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS