Neįgaliesiems

Lietuvos regionų pirmenybių U-15 komanda kausis dėl bronzos medalių

Tarptautinio „Ateitis Cup“ turnyro antrąją dieną lietuviai iškovojo pergalę, leidusią rytoj kautis dėl trečiosios vietos.

Ramūno Radavičiaus ir Nerijaus Mačiulio treniruojama komanda šią varžybų dieną pradėjo pralaimėjimu C grupėje Minsko FK „Tiskor“ bendraamžiams rezultatu 0:1, tačiau nesėkmė neturėjo įtakos turnyro lentelei. Iškovoję 6 taškus mūsiškiai užsitikrino 1 vietą grupėje ir tęsė kovą stipriausių komandų šešetuke.

Lietuvos regionų pirmenybių komanda pateko į AA grupę bei popiet rungėsi su Utrechto FC „Utrecht“ bei Talino JK „Harju“. Po atkaklios kovos mūsiškiai 1:2 nusileido Nyderlandų atstovams, tačiau dieną užbaigė sėkmingai, įveikdami 3:0 estus. Sekmadienį nuo 12:25 val. lietuviai „Sportima“ arenoje kausis mažajame finale prieš Bresto „Dynamo“.

„Labiausiai nudžiugino šiandien vaikinų atsidavimas, kova ir noras. Gaila, kad „paleidome“ rungtynes prieš „Utrecht“, kurie išnaudojo praktiškai visas progas, kurias turėjo. Mes džiaugėmės įspūdingai atliktu baudos smūgiu, turėjome epizodą, kai galėjome žaidėją išvesti vieną prieš vieną. Su estais išnaudojome savo momentus ir dar galėjome daugiau įmušti.

Po šių rungtynių pasakiau žaidėjams, kad pamirštų tą pralaimėjimą „Utrechtui“ ir susikauptų rytdienos akistatai. Mums lengvų rungtynių nebūna, o kitą dieną vėl turėsime įrodinėti, ko esame verti.

Nieko naujo nepasakysiu, jog „Ateitis Cup“ turnyrai yra puikūs, o varžovai stiprūs. Ši patirtis parodė, jog savo komandoje turime gabių ir techniškų vaikinų, mokančių žaisti vienas prieš vieną bei turinčių gerą futbolo supratimą, tiktais jie yra vėlesnio brendimo. Svarbu, jog jie neiškristų iš futbolo. Jeigu šie jaunieji žaidėjai judės teigiama linkme, jie gali žaisti aukštame lygyje“, – išsamiai pakomentavo Ramūnas Radavičius.

ateitiscup.lt nuotr.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS