Neįgaliesiems

Lietuvos senjorų pirmenybėse triumfavo alytiškiai

Šeštadienį, spalio 6 d., Širvintose naujai atidarytame dirbtinės dangos stadione finišavo 2018 m. Lietuvos senjorų (50 m. ir vyresnių) mažojo futbolo 9×9 pirmenybės.

Jau ketvirtfinalyje buvo užfiksuoti netikėti rezultatai. Favoritais laikyti Vilniaus ir Kauno senjorai turėjo pripažinti Šiaulių ir Utenos komandų pranašumą.

Vilniaus, Kauno, Jonavos ir Klaipėdos senjorai žaidė dėl 5–8 vietų ir dėl Lietuvos masinio futbolo asociacijos taurės, o Šiaulių, Panevėžio, Alytaus ir Utenos komandos pusfinaliuose susitiko dėl pirmenybių pagrindinės taurės.

Pagrindiniame finale ginklus surėmė Alytaus ir Panevėžio senjorų komandos. Nors atrodė, jog laukia varžybose jau įprastas devynių metrų baudinių scenarijus, Panevėžio žaidėjai šioje dvikovoje klydo per dažnai ir alytiškiai dukart tuo pasinaudojo. Įvarčius Alytaus senjorams pelnė Rolandas Girdžius ir Dalius Totoraitis.

Dėl Lietuvos masinio futbolo asociacijos taurės ir kovoje dėl penktos vietos susitiko Kauno ir Vilniaus senjorai. Pusfinaliuose laimėjusių komandų baigėsi Kauno senjorų pergale rezultatu 2:1 (įvarčius pelnė Naglis Miknevičius (2) ir Viačeslavas Sukristovas).

Visi pirmenybių prizininkai be taurės ir medalių buvo apdovanoti LFF pagrindinio rėmėjų „Hummel” čekiu sportiniam inventoriui įsigyti.

Uždarymo metu buvo paskelbtos pirmenybių žaidėjų nominacijos. Rezultatyviausiu A grupės žaidėju tapo Georgij Torčinov (FK Vilniaus senjorai), B grupėje daugiausiai įvarčių įmušė Aurelijus Vekerotas iš Panevėžio ekipos. Geriausiu pirmenybių vartų sargu pripažintas Petras Juškauskas (FK Alytaus Dainava), o rezultatyviausiu finalinio etapo žaidėju tapo jonavietis Jevgenijus Medvedevas (FK Klevas). Taip pat buvo pagerbtas vyriausias turnyro futbolininkas, 68 metų sulaukęs Viačeslavas Meškovas (Vilniaus senjorai).

Apdovanoti ir kiekvienos komandos geriausi žaidėjai: Oleg Čmyr (FK Klaipėdos veteranai), Jevgenijus Medvedevas (FK Klevas), Viačeslavas Sukristovas (FK Vilniaus senjorai), Naglis Miknevičius (FK Kauno senjorai), Pavelas Chrečkovas (FK Utenio senjorai), Osvaldas Ivanauskas (FVK Šiauliai), Virginijus Liubšys (FK Ekrano senjorai) ir Petras Juškauskas (FK Alytaus Dainava).

Apdovanojimų ceremonijoje dalyvavo ir dalyvius pasveikino Širvintų sporto centro direktorė Alina Zapolskienė ir Masinio futbolo asociacijos prezidentas Anatolijus Stecenko.

„Važiuodami čia net nesitikėjome, kad iškovosime pirmą vietą. Pradėjome varžybas sunkiai, bet vyrai labai stengėsi ir mūsų žaidimas vis gerėjo. Komandoje išsiskyrė mūsų vartininkas, nes pirmosiose ir antrosiose rungtynėse laimėjome baudinių serijas“, – sakė „Dainavos“ kapitonas Ramūnas Kašėta.

Apdovanojimo ceremonijoje dalyvavo ir sveikinimo žodžius tarė  Širvintų sporto centro direktorė Alina Zapolskienė ir Lietuvos futbolo federacijos  Masinio futbolo asociacijos prezidentas Anatolijus Stecenko.

Finalinis turas dėl 1–8 vietų, spalio 6 d., 11.00 val., Širvintos, Vilniaus g. 69

1. 11.00 val. (A2 – B3) FVK Klevas – FK Ekrano senjorai 0:0 (baud. 2:4)
2. 11.00 val. (B2 – A3) FK Klaipėdos veteranai – FK Dainava 0:0 (baud. 1:3)
3. 11.40 val. (A1 – B4) FK Vilniaus senjorai  – FVK Šiauliai 1:3
4. 11.40 val. (B1 – A4) FK Kauno senjorai – FK Utenio senjorai 0:0 (baud. 4:5)
5. 12.20 val. (1–3) rungt. pralaimėjusios komandos: FVK Klevas – FK Vilniaus senjorai 1:3
6. 12.20 val. (2–4) rungt. pralaimėjusios komandos: FK Klaipėdos veteranai – FK Kauno senjorai 0:3
7. 13.00 val. (1–3) rungt. laimėjusios komandos: FK Ekrano senjorai – FVK Šiauliai 0:0 (baud. 4:2)
8. 13.00 val. (2–4) rungt. laimėjusios komandos: FK Dainava – FK Utenio senjorai 0:0 (baud. 5:4)
9. 13.40 val. dėl 7–8 vietų: FK Klaipėdos veteranai – FVK Klevas 0:3
10. 13.40 val. dėl 5–6 vietų: FK Kauno senjorai – FK Vilniaus senjorai 3:0
11. 14.20 val. dėl 3–4 vietų: FVK Šiauliai – FK Utenio senjorai 0:0 (baud. 5:4)
12. 14.20 val. dėl 1–2 vietų:  FK Ekrano senjorai – FK Dainava 0:2

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS