Neįgaliesiems

LMFA Žiemos taurės turnyras pirmąkart vyks Vilniuje

Lietuvos moterų futbolo asociacijos (LMFA) Valdyba šiandien patvirtino tradicinio Žiemos taurės turnyro nuostatus ir tvarkaraščio projektą. Varžybose dalyvaus 6 komandos, kurios ruošiasi rungtis 2022 metų Lietuvos moterų A lygos sezone.

Pirmąkart šis turnyras bus vykdomas Pilaitės gimnazijos futbolo manieže (Įsruties g. 3). Sausio 29 dieną startuos grupių etapas, o finalinis etapas dėl galutinių vietų numatomas kovo 5 dieną.

Ištraukti burtai lėmė, jog A grupėje žais Vilniaus MFA „Žalgiris“-MRU, Gargždų FK „Banga“ ir Joniškio FK „Saned“, o B grupėje – Šiaulių FK „Gintra“-ŠSG, FK „Vilnius“ ir Kauno rajono FC „Hegelmann“. Pažymėtina, kad LMFA Žiemos taurės turnyre debiutuos Joniškio ir Kauno rajono ekipos.

„Džiaugiamės, kad LMFA gali prisidėti prie stipriausių futbolo klubų pasiruošimo artėjančiam sezonui ir norime labai padėkoti Lietuvos futbolo federacijai už suteiktą galimybę šiais metais Žiemos taurės varžybas vykdyti Pilaitės futbolo manieže.

Norime priminti, kad šios varžybos yra pasiruošiamojo pobūdžio, komandos aikštėje galės eksperimentuori, išbandyti naujas žaidėjas, o potencialios Lietuvos moterų nacionalinės ir jaunimo rinktinės kandidatės – pradėti ruoštis tarptautinėms varžyboms“, – teigė LMFA generalinė direktorė Vilma Zurzė.

Varžybų nuostatai ir tvarkaraštis

LMFA Valdybos posėdyje taip pat buvo aptarti klausimai dėl Lietuvos moterų salės futbolo čempionato finalinio ketverto varžybų organizavimo, 2022 metų asociacijos planuojamų renginių kalendoriaus bei kitų aktualijų.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS