Neįgaliesiems

LMFA Žiemos taurės turnyro starte – „Saned“ pergalė bei lygiosios B grupėje

Pilaitės futbolo manieže surengtos pirmosios Lietuvos moterų futbolo Žiemos taurės turnyro rungtynės, sėkmingai susiklosčiusios debiutavusiems klubams.

A grupėje Joniškio FK „Saned“ rezultatu 2:0 įveikė Vilniaus MFA „Žalgiris“-MRU atstoves, o pergalę suteikė Simonos Petravičienės įvarčiai 65 ir 83 minutę.

Pažymėtina, kad turnyro naujokę Joniškio komandą taip pat sustiprino Lietuvos nacionalinės rinktinės narės Greta Lukjančukė, Vestina Neverdauskaitė bei kitos žaidėjos. Žalgiriečių startiniame vienuoliktuke debiutavo Meda Šeškutė ir Monika Piesliakaitė.

„Niekada neini į rungtynes pralaimėti, tad džiaugiuosi, kad išpildėme tikslą laimėti. Šiandienį komandos žaidimą vertinu puikiai, kadangi laimėjome prieš pajėgias varžoves. Pirmajame kėlinyje mums pritrūko kontratakų bei reikėjo dažniau smūgiuoti, bet progas paskiau pavyko gerai išnaudoti. Norėčiau daugiau iš savęs pareikalauti, dar trūksta pasiruošimo, bet tam ir skirtas šis turnyras“, – po rungtynių įspūdžiais pasidalino S. Petravičienė.

Rungtynių fotoalbumas

Itin atkaklioje FK Vilnius ir FC „Hegelmann“ komandų akistatoje buvo apsikeista po įvartį – 1:1. Kauno rajono atstovės sužaidė savo pirmąsias oficialias rungtynes, o istorinio įvarčio autore 28 minutę tapo Ema Kriaučiūnaitė. Vilnietėms 77 minutę pavyko išlyginti rezultatą Aistės Šveckutės taikliu smūgiu.

„Tai pati sezono pradžia ir visos komandos nori išbandyti naujas žaidėjas, tad galbūt dėl to tokia atkakli kova išėjo. Pirmajame kėlinyje žaidė pagrindinės komandų sudėtys, o antrajame daugiau laiko pažaisti gavo mergaitės, kurios nori pelnyti žaidybinio laiko. Norėjosi laimėti, bet dabar esame susitelkusios į procesą, išbandome visus variantus kaip geriau sezonui pasiruošti, tad neliūdime“, – atsiliepė Judita Sabatauskaitė.

Rungtynių fotoalbumas

Antrojo turo rungtynės Vilniuje vyks vasario 5 dieną. Nuo 13:15 val. MFA „Žalgiris“-MRU rungsis prieš „Bangą“, o nuo 15:30 val. – FK „Gintra“-ŠSG prieš „Vilniaus“ ekipą.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS