LMFA Žiemos turnyrą laimėjo „LSU-Žara“

Pirmąjį 2017 metų moterų futbolo trofėjų iškovojo kaunietės, kurios po atkaklios kovos 3:2 įveikė daugkartines čempiones Šiaulių „Gintrą-Universitetą“.

Vasario 25 dieną NFA stadione sužaista trečiojo turo dvikova, lėmusi LMFA Žiemos turnyro nugalėtoją. „LSU Žara“ pirmavo po pirmojo kėlinio 2:1, o antrajame išsaugojo minimalią persvarą ir triumfavо 3:2.

Rungtynėse dubliu išsiskyrė Kamilė Vaičiulaitytė, vieną įvartį kaunietėms pridėjo Liucija Vaitukaitytė. Šiauliečių gretose pasižymėjo Rasa Imanalijeva ir Zenatha Coleman.

„Žaidimą pradėjome „antru numeriu“, kadangi prieš „Gintrą-Universitetą“ visada sunku žaisti, o ir pergalėmis prieš šią komandą negalime pasigirti. Rungtynių pradžia susiklostė nesėkmingai,  gavome greitą įvartį į savo vartus. Smagu, kad greit pavyko atsitiesti ir išlyginti rezultatą. Vėliau sekė išnaudota proga priešininkių baudos aikštelėje.

Antrą kėlinį pavyko pradėti įvarčiu, tačiau „Gintra-Universitetas“ greit atsakė tuo pačiu. Rungtynių pabaigoje varžovės mus labai užspaudė, tačiau smagu, kad pavyko sėkmingai apsiginti. Sulaukus finalinio teisėjos švilpuko, su komanda subėgome džiaugtis ir šaukti pergalės šūkį. Labai džiugu įveikti daugkartines čempiones, mūsų komandai ši pergalė ilgai išliks atmintyje“, – pakomentavo K. Vaičiulaitytė.

Po dvikovos abidvi komandos įsiamžino bendrai nuotraukai ir joms įteikti apdovanojimai. K. Vaičiulaitytė atsiėmė geriausios „LSU-Žaros“ žaidėjos prizą, o Samanta Karasiovaitė – „Gintros-Universiteto“ geriausios žaidėjos prizą.

LMFA Žiemos turnyras finišuos kovo 4 dieną, kai tarpusavyje sužais Lietuvos merginų iki 17 metų rinktinė ir Šiaulių SG-FA ekipos bei išsiaiškins, kuriai atiteks trečioji vieta.

Trečio turo statistika

5) Kauno „LSU-Žara“ – Šiaulių „Gintra-Universitetas“ 3:2 (2:1)

Teisėja – L. Skladaitytė

Įvarčiai: K. Vaičiulaitytė – 2, L. Vaitukaitytė – 1 („LSU-Žara“); R. Imanalijeva, Z. Coleman – po 1 („Gintra-Universitetas“)

Įspėta: S. Veličkaitė („Gintra-Universitetas“)