Neįgaliesiems

LSFL kreipimasis į Lietuvos Respublikos Vyriausybę

Praėjusią savaitę nuotoliniu būdu bendravusi Lietuvos studentų futbolo lygos valdyba nuspendė kreiptis į šalies Vyriausybę su prašymu studentų reikmėms išsaugoti VDU/ ŠA (buvusį LEU, dar anksčiau VPU) stadioną.

Tokį susirūpinimą valdybai sukėlė nežinomybė dėl jo likimo. Priminsime, kad nelikus Lietuvos edukologijos universiteto, stadionas atiteko į „niekieno“ rankas, o pačią situaciją dar labiau glumina faktas, kad į jį pretendavusiam Vilniaus Gedimino technikos universitetui aiškiai buvo „parodytos durys“.

LSFL kasmet sutraukia apie 300 studentų, dar daugiau jų futbolą žaidžia savo malonumui. Dar daugiau – VDU/ ŠA stadionas yra pritaikytas ne tik futbolui, tačiau ir tinkliniui, krepšiniui, lengvajai atletikai. Praradus stadioną, visi šie jauni žmonės bus išguiti lauk.

Kreipimasis:

Ministre, Vilniaus mieste studijuoja apie 60000 studentų, tarp kurių, be abejonės, yra sportuojančių ar užsiimančių sveikatingumu. Nuo nepriklausomybės atkūrimo Vilniaus mieste futbolo infrastruktūra vis prastėjo ir šiuo metu studentams yra likusios tik dvi (Vilniaus universiteto ir VDU/ ŠA) aikštės. Mus, Lietuvos studentų futbolo lygos, valdybos narius neramina spaudoje pasirodę gandai, kad artimiausiu metu galime likti vos su vienu stadionu.

Mūsų tikslas – sveika visuomenė, todėl kreipiamės į Jus su prašymu – išsaugoti stadioną universitetų reikmėms. Mums nesvarbu, ar tai  bus Vilniaus Gedimino technikos universitetas, ar Mykolo Romerio universitas, ar kažkuri kolega. Mums svarbu, kad jauni žmonės, užuot trankęsi gatvėmis, turėtų kur sportuoti.

Pasirašo LSFL valdybos nariai:

Vytas Jančiauskas (lygos direktorius)

Rimantas Turskis (VU)

Giedrius Barevičius (VGTU)

Vladas Juknevičius (VDU/ ŠA)

Tomas Miliauskas (LSU)

Gintaras Grigonis (KTU)

Rytis Alūzas (ŠU).

Lietuvos studentų futbolo lyga savo gyvavimą skaičiuoja nuo 1999 – ųjų. Pasibaigęs sezonas lygai buvo dvidešimtasis. Dvejus pastaruosius metus čempiono titulas priklauso Šiaulių universitetui.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS