Neįgaliesiems

Moksleivių grupėms – galimybė gyvai pamatyti lemiamas rungtynes

Registruotos moksleivių grupės kviečiamos keliauti į lemiamas Europos merginų (WU17) futbolo čempionato rungtynes nemokamai. Aktyviausios mokyklos laukia išskirtinis prizas.

Suskubti registruotis taip pat verta dėl to, jog pirmosioms užsiregistravusioms mokykloms Lietuvos futbolo federacija skirs transportą į stadioną (autobusų ir vietų skaičius ribotas, transportui gauti reikalinga bent 40 vaikų grupė).

lMokyklų grupės taip pat dalyvauja konkurse. Pagrindinis jo prizas – galimybė į savo mokyklą pakviesti koncertuoti grupę „Golden Age“.

Kaip dalyvauti?
1. Išsirinkti Europos WU17 čempionato rungtynes, kuriose dalyvausite (tvarkaraštis skelbiamas svetainėje wu17.lt). Rungtynių skaičius, kuriose galite dalyvauti, neribojamas. Kuo daugiau dalyvausite – tuo daugiau taškų surinksite.
2. Surinkti moksleivių grupę (ne mažiau 5 vaikų).
3. Užsiregistruoti ne vėliau kaip 12 val. iki rungtynių pradžios, užpildant pridėtą registracijos formą ir atsiųsti el. paštu info@wu17.lt 
4. Ne vėliau kaip likus 30 min. iki rungtynių pradžios atvykti prie stadiono.
5. Paskatinti moksleivius kelti su futbolu susijusias ir savo padarytas originalias nuotraukas į oficialią Europos merginų futbolo čempionato paskyrą (WU17 EURO 2018 Lietuva) pridedant grotažymę #goldenage. Nuotraukos/vaizdeliai, kurie sulauks daugiausiai dėmesio, gaus daugiausiai taškų.

Pasiteiravimui kreiptis el. p. info@wu17.lt

Konkursas ir Europos merginų futbolo čempionato rungtynės vyks iki gegužės 21 d.

Gegužės 18 d. (penktadienį) vyks pusfinaliai: 16:30 Alytuje tarp Vokietijos ir Anglijos, 19 val. Marijampolėje tarp Ispanijos ir Suomijos.

Gegužės 21 d. (pirmadienį) 14 val. Alytuje vyks rungtynės dėl 3 vietos ir kelialapio į Pasaulio čempionatą, o gegužės 21 d. 19 val. Marijampolėje – finalo rungtynės.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS