Neįgaliesiems

Naujasis AAFF prezidentas R. Kantaravičius: „Yra visokių naujų minčių“

Alytaus apskrities futbolo federacija (AAFF) verčia naują savo istorijos puslapį – praėjusią savaitę vykusiuose rinkimuose naujuoju apskrities futbolo federacijos prezidentu tapo Rimas Kantaravičius.

Prezidento poste R. Kantaravičius pakeis pastarąsias dvi kadencijas AAFF vadovavusį G. Daukšį.

Rinkimuose be R. Kantaravičiaus buvo iškeltos ir G. Daukšio bei Alytaus „Dainavos“ direktoriaus Žydrūno Lukošiūno kandidatūros, tačiau jie savo kandidatūras atsiėmė.

R. Kantaravičius teigė, jog jau yra dėliojami pirmieji darbai, kurie bus akcentuojami oficialiai pradėjus kadenciją.

„Minčių visokių naujų yra, bet kryptis ir linija bus tokia pat, kaip prieš tai buvusio prezidento. Norėtume pasistatyti maniežą,  parengiamieji darbai lyg ir vyksta, bus didelis darbas su miestu ir su klubais, kurie prisidės prie to.

Yra mintis ir kalbėti su apskrities rajonų merais, sukurti sistemą, sudaryti galimybes gabiems vaikams skirti stipendijas, kad jie galėtų vykti į apskrities centrą Alytų ir mokytis futbolo žinių toliau. Ir anksčiau apie tai kalbėjome su merais, bet tai nebuvo sudėliota, dabar paruošime programą ir bandysime važiuoti bei kalbėti“, – pasakojo R. Kantaravičius.

Jo teigimu, vienas didžiausių prioritetų – išlaikyti ir apskrities didžiojo futbolo pirmenybes.

„Svarbu išlaikyti III lygą, tai yra prioritetas. Pas mus jau kelis metus dalyvaujančioms komandoms apskrities federacija padeda su teisėjavimo mokesčiais, kompensuoja važiavimus, turime savo stadioną, kurį prižiūrime.

Visada turime ir prizinį fondą, taip pat visada žiemą vykdydavome ir salės futbolo čempionatą, jis irgi išliks ir tai darysime toliau. Taip pat būdavo keli veteranų futbolo turnyrai, sieksime išlaikyti ir juos. Tie darbai tokie, kad kas buvo daroma, tas ir liks tikrai“, – pasakojo naujasis AAFF vadovas.

Tuo tarpu po dviejų kadencijų prezidentavimo etapą baigęs G. Daukšys džiaugėsi darbais, kurie buvo nuveikti jo vadovavimo metu.

„Tikrai turime daug daugiau vaikų, žaidžiančių futbolą apskrityje, turime vieną iš geriausių futbolo akademijų, išlaikėme apskrities pirmenybes 11×11, net ir sunkiu, pandeminiu periodu. Turime klubų, žaidžiančių futbolą ir mylinčių futbolą. Sustiprėjo mūsų futbolo bendruomenė, kurios flagmanas yra „Dainava“, kuri vėl žaidžia A lygoje.

Reikia pasidžiaugti, kad apskrities futbolo bendruomenė turi savo namus, namai yra mūsų stadionas, turime tikrai geras sąlygas sportuoti ir žaisti futbolą“, – mintimis dalinosi G. Daukšys.

Jis taip pat tikino, jog trečios kadencijos nebesiekė dėl to, nes jau ir dvi yra netrumpas laikas.

Trys kadencijos yra gerai, bet dvi – irgi pakankamas laikas. Įvertinome visas aplinkybes ir pasitarėme su šeima, kad pakaks. Esu ir miesto tarybos narys, ten yra nemažai darbo, juolab ir kiti kandidatai, kurie buvo – futbolo bendruomenei labai žinomi, futbolą mylintys, jam atsidavę žmonės, tai įvertinau, kad bet kuris iš jų gali dirbti ne blogiau už mane ir tik geriau“, – sakė G. Daukšys.

R. Kantaravičiaus teigimu, jo patirtis AAFF valdyboje jau leido iš arčiau susipažinti su visa esama situacija ir tai leis sėkmingai tęsti ir kitus, jau anksčiau pradėtus darbus.

„Toje veikloje dalyvavau visada, praėjusią kadenciją buvau valdyboje, pagrinde viską žinau, kaip  viskas buvo vykdoma. Valdyba dabar irgi 70 procentų išliko tokia pati, tie darbai yra žinomi ir bus tęsiami.

Kai susirinksime į pirmą valdybos posėdį, tada ir pasikalbėsime, kokios kryptis bus pagrindinės. Po ilgo laiko turime išrinktą ir Druskininkų atstovą, Druskininkų miestas turi geras sąlygas, kurias galima išnaudoti, tad bandysime galvoti, kaip geriau ir naudingiau viską susidėlioti“, – į priekį žvelgė R. Kantaravičius.

Savo ruožtu G. Daukšys naujam prezidentui palinkėjo tinkamai atstovauti apskrities futbolo bendruomenės interesams.

„Aš jau ir per susirinkimą palinkėjau visų pirma tinkamai atstovauti Alytaus apskrities futbolo bendruomenės interesus Vykdomajame komitete, taip pat energijos ir stiprybės telkiant futbolo bendruomenę bendriems tikslams. Jį žinau kaip labai veiklų, atkaklų žmogų, tai manau, kad futbolo bendruomenė neapsiriko pasirinkdama Rimą Kantaravičių“, – sakė G. Daukšys.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS