Neįgaliesiems

Nesėkminga „Žalgirio“ serija: du mačai dėl Supertaurės – du pralaimėjimai po baudinių

2023-ųjų Optibet LFF supertaurės rungtynėse Vilniaus „Žalgiris“ žais jau ketvirtą kartą paeiliui, tačiau paskutiniai du sykiai sostinės ekipai susiklostė nesėkmingai.

Dvikova dėl Optibet LFF supertaurės tarp Vilniaus „Žalgirio“ bei „Kauno Žalgirio“ vyks vasario 26 dieną, sekmadienį, Vilniaus „Sportima“ manieže. Bilietus į juos įsigyti galite paspaudę čia.

Tiesioginę transliaciją nuo 17.30 val. taip pat galėsite tiesiogiai stebėti TV6 kanalu bei per TV3.lt.

Paskutinį kartą žalgiriečiai šį trofėjų į viršų kėlė 2020-aisiais, kai minimaliu rezultatu 1:0 pranoko Marijampolės „Sūduvą“. Nors kovoje dėl pirmo sezono trofėjaus jie buvo ir pernai bei užpernai, iškovoti jų nepavyko.

Įdomu tai, kad abu kartus Optibet LFF supertaurės rungtynėse vilniečiai pralaimėjo identiškai – nesėkmingai susiklosčius 11 m. baudinių serijoms.

2021-aisiais „Žalgiris“ susitiko su prieš tai taurę laimėjusiu „Panevėžiu“. Žalgiriečiai tame mače vienu metu pirmavo net 2:0 ir atrodė, kad ramiai nužygiuos iki pirmo sezono trofėjaus, tačiau taip nenutiko.

Panevėžiečiai grįžo į rungtynes, išlygino rezultatą, o baudinių serijoje, kurioje žibėjo abiejų komandų vartininkai, didesnė sėkmė nusišypsojo „Panevėžiui“, kuris ir šventė pergalę.

Po metų scenarijus pasikartojo, tik jau prieš kitą varžovą – žalgiriečiai susitiko su Marijampolės „Sūduva“, ilgą laiką turėjo teritorinę persvarą, tačiau jos paversti įvarčiu nesugebėjo – pagrindinis laikas vėl baigėsi lygiosiomis, šįkart 0:0.

Baudinių serijoje sužibėjo „Sūduvos“ vartininkas Tomas Švedkauskas, kuris sėkmingai gelbėjo savo ekipą serijoje ir padėjo jai iškovoti pergalę.

„Tai yra antri mano metai, kuomet nepavyko iškovoti supertaurės, statistika nelabai gera, net sakyčiau bloga, tačiau toks gyvenimas”, – po tų rungtynių kalbėjo „Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas.

Ar pasiseks vilniečiams nutraukti nesėkmingą seriją, paaiškės jau visai greitai.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS