Neįgaliesiems

Pajūryje – paplūdimio futbolo karštligė

Smėlis, malonus vėjas, karštos merginos ir intriguojantis futbolas ant jūros kranto – Palangoje savaitgalį praūžė paplūdimio futbolo fiesta, kurioje geriausios Lietuvos komandos kovojo antrajame šalies čempionato ture.

Gausiai susirinkusius žiūrovus džiugino ne tik patrauklus žaidimas aikštėje, bet ir šalia jos vykę konkursai, kuriuose žiūrovai galėjo laimėti organizatorių ir rėmėjų įsteigtų prizų.

„Šiemet turnyre dalyvavo aštuonios komandos ir mes žengėme didelį žingsnį į priekį. Kokybės ir organizaciniu atžvilgiu, pirmasis turas Kupiškyje ir šis turnyras Palangoje suteikia mums galimybę tobulėti toliau“, – sakė laikinasis Lietuvos futbolo federacijos prezidentas Vidmantas Butkevičius.

Šalies čempionais tapo Vilniaus „Igol“ klubas, kuris paskutinėse rungtynėse po devynių metrų baudinių serijos palaužė kitą viniečių „Rings“ ekipą ir iškovojo kelialapį į „Euro Winner Cup 2018” turnyrą.

Rezultatyviausiu čempionato žaidėju tapęs Ramūnas Radavičius teigė: „Gaila, kad pralaimėjome, tačiau mums visai gerai pavyko žaisti savo žaidimą – futbolas yra improvizacija ir nėra kažkokių rėmų. Šis turnyras keitėsi savo organizacijos lygiu – aikštės atitvertos, tinklai už vartų, reklamos, tribūnos. Džiugu, kad viskas keičiasi į gerą“.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS