Neįgaliesiems

Palangos paplūdimyje – kovos dėl kelialapio į Europą

Savaitgalį Palangoje virs paplūdimio futbolo aistros. Šeštadienį antrajame Lietuvos čempionato ture vyks lemiama kova dėl titulo ir kelialapio į šių metų Europos Čempionų lygą, o sekmadienį kontrolines rungtynes žais paplūdimio futbolo rinktinė.

Pirmajame šalies čempionato ture Kupiškyje aštuonios komandos susitiko tarpusavyje dvejose grupėse, o pirmąsias dvi vietas užėmusios ekipos – „Igol“, „Rings“, „Narjanta“ ir „Nerealas“ – išsikovojo teisę žaisti dėl 1–4 vietų finaliniame etape Palangoje. Dėl 5–8 vietų antroje grupėje kausis  „Imperialo“, „Žaliakalnio“, „Titano“ ir Tauragės“ klubai.

Lietuvos čempionai bus apdovanoti pagrindiniu rėmėjų prizu – kelione į Europos klubų čempionų lygą („Euro Winner Cup 2018”). Kitos komandos bus apdovanotos taurėmis, „Hummel” čekiais kitų rėmėjų dovanomis.

Paplūdimio futbolo čempionato antras turas įvyks rugpjūčio 19 d. (šeštadienį) dviejose aikštelėse Palangoje prie pagrindinės Gelbėtojų stoties (Žvejų g. 2A, Palanga). Varžybos prasidės 11 val.  

Žiūrovų laukia ne tik įnirtingos dvikovos aikštelėje, bet ir pramogos šalia jos – bus galimybė dalyvauti įvairiausiuose konkursuose ir laimėti organizatorių bei rėmėjų įsteigtų prizų.

Paplūdimio futbolo projektų vadovas Darius Laucevičius tikino, kad susirinkę aistruoliai turėtų sulaukti puikios kovos. „Mūsų laukia intriguojanti čempionato kulminacija ir neabejoju, jog bus galima išvysti įtemptas akistatas. Per pastaruosius metus, ypač po žiemos pirmenybių ir varžybų Kupiškyje, komandos gerokai patobulėjo ir suteiks didesnę konkurencinę kovą vieni kitiems“.

Anot jo, favoritais, ko gero, būtų galima laikyti „Igol“ komandą, kuri yra ne kartą tapusi šalies čempione, tačiau ir kiti klubai bus pasirengę iššūkiui. „Rings“ klube žaidžia nemažai futbolo pasaulyje žinomų futbolininkų. „Narjanta“ ekipa turi ambicingą sudėtį ir privalumą prieš kitas komandas dėl nuolatinių treniruočių geriausioje Baltijos šalyse aikštėje Kupiškyje. „Nerealo“ ekipa nustebino per žiemos pirmenybes Vilniuje ir buvo kietas riešutas praeitame ture, tad jie taip pat bus gerai pasiruošę“, – pasakojo D. Laucevičius.

Paplūdimio futbolo dvikova numatyta ir sekmadienį – 12 val. prie Palangos gelbėtojų stoties kontrolinėse rungtynės jėgas išbandys Lietuvos ir Latvijos paplūdimio futbolo rinktinės.  Rinktinė rengiasi Europos rinktinių čempionatui – “Euro Beach Soccer League 2017”, kuris vyks rugpjūčio pabaigoje Vokietijoje.  Jame Lietuva varžysis su Anglijos, Olandijos ir Rumunijos komandomis. 

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS