Neįgaliesiems

Panevėžio lopšelyje-darželyje – masinio futbolo šventė

Rugsėjo 27 d. lopšelyje-darželyje „Vyturėlis” vyko Europos Masinio futbolo šventė „Greitakojai futbolininkai”.

Į renginį susirinko gausus būrys ikimokyklinių ir priešmokyklinių  „Gintarinės“, „Riešutinės“, „Apelsininės“, „Kaštoninės“, „Mėtinės“, „Karamelinės“ grupių vaikučių, jų tėvelių ir pedagogų.

Sulaukėme svečių iš Panevėžio Futbolo akademijos. Su mažaisiais futbolo mylėtojais susitikti atvyko direktorius Darius Butkus kartu su savo auklėtiniais: Marjanu Isajevu, Grantu Šimkumi, Tanu Petukausku, Nojumi Bendauskiu, Gabijumi Gudelevičiumi ir Roku Gedeikiu.

Jaunieji futbolininkai šventės dalyvius supažindino su futbolo treniruotės pagrindais, nuotaikingai, gyvai ir kantriai rodė ir mokė ikimokyklinukus, kaip kojomis valdyti kamuolį, kaip smūgiuoti į vartus ir saugoti juos, nebijant pargriūti.

Emocijos liejosi gyvai, kai vadovaujant direktoriui Dariui Butkui, prasidėjo mini futbolo varžybos tarp grupių! Žaisti reikėjo tėveliams susikabinus rankomis su savo vaikais. Tai buvo linksmas ir azartiškas žaidimas, kuriame visi tapo čempionai. Tikime, kad Futbolo akademijos direktoriaus Dariaus Butkaus įteiktos dovanos – futbolo kamuoliai vaikams taps geriausi laisvalaikio draugai.

Mamos ir tėčiai, vaikai ir pedagogai džiaugiasi prasmingai praleidę rudens popietę. Dėkoja Futbolo akademijos direktoriui Dariui Butkui ir jo auklėtiniams už suteiktas džiaugsmo akimirkas žaidžiant futbolą.

Regina Jasiūnienė kūno kultūros mokytoja metodininkė.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS