Neįgaliesiems

Paplūdimio čempionai paaiškės po dviejų etapų

Pasaulinė pandemija trumpina šių metų Lietuvos paplūdimio čempionatą – vietoje įprastinių trijų etapų šiemet bus rengiami du. Liepos 18–ąją paplūdimio komandos varžysis Kupiškyje, dar po dviejų savaičių – naujoje paplūdimio aikštelėje Ignalinoje. Kaip visada, papildoma paplūdimio šventė bus surengta Palangoje, kur paaiškės LFF paplūdimio taurės laimėtojai.

Komandos vis dar kviečiamos registruotis, nepaisant to, kad formatas ir turnyro sistema jau yra sudėlioti. Anot naujojo asociacijos direktoriaus Vytenio Kazlausko, šių metų čempionatas bus, tarsi, pasiruošimas kitiems metams.

„Esu už tai, kad komandos pačios norėtų dalyvauti, o ne asociacija jų turėtų prašyti. Dėl to, kol kas ir galutinis komandų skaičius neaiškus. Puikiai suprantu, kad per du etapus neturėtumėm net teorinių galimybių sužaisti didelio skaičiaus rungtynių, dėl to komandų registracija nebus begalinė.

Paplūdimio futbolas dažnun atveju Lietuvoje asocijuojasi su savaitgaliu, geru oru, smėliu ir, be jokios abejonės, šeimų susibūrimu. Žingsnis po žingsnio sieksime, kad kiltų ne tik žaidėjų meistriškumas ir supratimas, kas yra paplūdimio futbolas, bet ir norime, kad ši sportinė šventė taptų patrauklia vieta susiburti šeimoms.

Dėl meistriškumo darbas jau yra pradėtas – rinktinės treneris Sahibas Mammadovas įdeda labai daug darbo ir pastangų, kad kiltų rinktinės kandidatų lygis. Liko pasitempti ir mums – šiemet pradėti, o kitąmet sukurti dar patrauklesnį paplūdimio futbolo čempionatą“, – pasakojo V. Kazlauskas.

Iki liepos 1 dienos komandų, norinčių dalyvauti „Stiklita“ Lietuvos paplūdimio futbolo čempionate, vadovus Lietuvos salės ir paplūdimio futbolo asociacija kviečia siųsti oficialų prašymą (LSPFA) direktoriui Vyteniui Kazlauskui el. paštu v.kazlauskas@lff.lt. Po prašymo pateikimo komandoms bus suteikta visa reikiama informacija apie turnyro reglamentą ir formatą.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS