Paplūdimio čempionate – eilinė lyderių „Igol“ pergalė

Kovo 16 dieną „Smėlio arenoje“ vėl karaliavo paplūdimio futbolas, vyko žiemos pirmenybių VI turo kovos.

Prieš paskutiniame turnyro ture komandos stengėsi pagerinti savo padėtį ir palypėti į viršų turnyrinėje lentelėje.

Pirmosios susitiko „Igol“ ir „Hidroeka“ komandos. „Igol“ šiame turnyre – nesustabdoma, triuškina visus varžovus iš eilės. „Hidroeka“ komanda kiekvienose rungtynėse atrodo vis geriau ir geriau, todėl stipraus varžovo nepabūgo ir šį kartą. Net iki trečiojo kėlinio vidurio komandos žaidė lygiai. „Igol“ komanda atvyko į šias rungtynes geriausios sudėties, tačiau atitrūkti nuo aktyviai besipriešinančių varžovų nepavykdavo. „Hidroeka“ lyderis V. Šaveiko savo komandai pelnė net tris įvarčius ir lygino rungtynių rezultatą ne kartą. Tačiau trečiojo kėlinio viduryje aistroms tarp žaidėjų pasiekus kulminaciją, teisėjai „už kalbas“ parodė V. Šaveiko raudoną kortelę. Be savo lyderio „Hidroeka“ jau nesugebėjo priešintis, du įvarčiai trečiojo kėlinio pabaigoje užtvirtino „Igol“ pergalę 9:6

Antrose rungtynėse susitiko „Avelita“ ir „Nerealas“ komandos. Abi komandos nusitaikiusios į pirmą vietą šiose pirmenybėse, o šios rungtynės turėjo atsakyti, kuri iš jų praras šią galimybę. Pirmą kėlinį komandos baigė taikiai 2:2. Tačiau antrame kėlinyje vaizdas aikštelėje pasikeitė. „Avelita“ vedama A. Meškinio ir G. Mikulėno mušė vieną įvarti po kito. „Nerealas“ komandos klaidomis gynyboje greitai ir sumaniai pasinaudodavo priešininkai. Antras kėlinys jau 5:2 „Avelita“ naudai, o trečiajame net trys G. Mikulėno įvarčiai galutinai palaužė varžovus. „Avelita“ pergalė 9:3 palaidojo „Nerealas“ galimybę kovoti dėl pirmos ir antros vietos šiose pirmenybėse.

Trečiose VI turo rungtynėse taip pat nusimatė principinė dvikova. „Kupiškis“ po rezultatyvios pergalės praeitame ture pakilo turnyrinėje lentelėje vienu laipteliu ir tikėjosi žengti dar aukščiau. „Aglo-Sport“ komanda nusitaikiusi šiame čempionate į ketvirtąją vietą negali leisti sau prarasti taškų nei vienoje dvikovoje. Rungtynės prasidėjo „Aglo-Sport“ presingu, jaunieji žaidėjai visu pajėgumu užgulė kupiškėnų vartus. Tai netrukus atsispindėjo ir rezultate, du J.Didikos įvarčiai leido „Aglo-Sport“ atitrūkti. Ir nors pirmajame kėlinyje „Kupiškis“ vis dar sugebėjo priešintis, antras ir trečias kėlinys priklausė „Aglo-Sport“ žaidėjams. Įvarčiai krito vienas po kito. „Kupiškis“ atvykęs ne stipriausios sudėties nesugebėjo šį kartą pasipriešinti ir pralaimėjo 2:12

Paskutinieji į aikštę išbėgo „Audra“ ir „FCI“ komandų žaidėjai. „Audra“ komanda į šias rungtynes atvyko geriausios sudėties, nusiteikusi šioje dvikovoje pasiimti lengvus taškus. Rungtynių pradžia nieko kito ir nežadėjo, du „Audra“ įvarčiai išvedė komandą į priekį ir leido pirmą kėlinį pabaigti pirmaujant 3:1. Tačiau „FCI“ komandos treneris J. Vilkin paruošęs naują žaidimo taktiką ir naują žaidėjų startinį ketvertą nesiruošė lengvai sudėti ginklų. Visų žiūrovų nuostabai antrajame ir trečiajame kėliniuose „FCI“ labai efektyviai gynėsi ir išnaudodavo kiekvieną progą įmušti įvartį. O du įvarčiai rungtynių pabaigoje „FCI“ komandai leido išeiti iš aikštės pakėlus galvą. Galutinis rezultatas 8:8. Komandos pasidalino po vieną tašką.

Paskutinis 2018 m Paplūdimio futbolo žiemos pirmenybių turas įvyks Kovo 23 d.