Neįgaliesiems

Paplūdimio čempionato burtai čempioną ir vicečempioną suvedė į vieną grupę

Antradienį ištraukus Stiklita Lietuvos paplūdimio futbolo čempionato burtus paaiškėjo, kad praėjusių metų dvi stipriausios komandos Vilniaus IGOL ir Vilniaus „Audra“ naująjį sezoną pradės vienoje grupėje.

Kartu su sostinės atstovais varžysis ir trys čempionato debiutantai: Kauno rajono „Hegelmann Litauen“, FK „Dembava“ ir Ukmergės „Šiandien plotas“.

Burtai lėmė, kad kitoje grupėje varžysis 2020 metų LFF paplūdimio taurės laimėtojai Kauno „Aleksoto“ atstovai, Prienų KKSC, Kupiškio „Narjanta“, Mažeikių „Olimpo SC“ ir Panevėžio „Sportidus“.

„Įdomios grupės, kuriose, neabejoju, netrūks kovos. Yra tikrai konkurencingų komandų, todėl reikia sulaukti, pamatyti ir sudalyvauti“, – po burtų ceremonijos sakė Lietuvos salės ir paplūdimio futbolo asociacijos direktorius Vytenis Kazlauskas.

Pagal turnyro formatą, pirmą – trečią vietas užėmusios komandos iškart užsitikrins vietą ketvirtfinalyje, o ketvirtos ir penktos komandos tarpusavyje aiškinsis dėl paskutinių kelialapių į TOP aštuntuką. Vėliau turnyras vyks minuso principu.

2021 metų čempionatas startuos šį šeštadienį (birželio 12 dieną) Prienuose. Antrasis etapas bus surengtas liepos 6 – ąją Kupiškyje, o finalinis etapas – liepos 24 – ąją Ignalinoje. Kaip ir kiekvienais metais, sezoną vainikuos rugpjūtį įvyksiantis LFF paplūdimio taurės turnyras.

I etapo tvarkaraštis:

A grupė:

10:00 Prienų KKSC – FK Aleksotas

10:50 Narjanta – Olimpo SC

11:40 Sportidus – Prienų KKSC

12:30 Aleksotas – Narjanta

13:20 Olimpo SC – Sportidus

B grupė:

14:10 Šiandien plotas – Audra

15:00 FC Hegelmann Litauen – Dembava

15:50 IGOL – Šiandien plotas

16:40 Audra – FC Hegelmann Litauen

17:30 Dembava – IGOL

 

 

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS