Neįgaliesiems

Paplūdimio čempionato starte – „Aleksoto“ ir „Dembavos“ pergalės

Šeštadienį startavusiame „Stiklitos“ Lietuvos paplūdimio čempionate po dvi pergales iškovojo Kauno „Aleksoto“ ir FK „Dembavos“ ekipos. Jos ir tapo pirmosiomis savo grupių lyderėmis. 

„Aleksotas“ A grupėje 5:2 nugalėjo Prienų KKSC ir 6:2 – Kupiškio „Narjantą“, o „Dembava“ 6:1 užtikrintai įveikė kitą debiutantą Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ klubą bei 3:2 – daugkartinius  šalies čempionus Vilniaus IGOL futbolininkus.

„Pagrindinis dalykas – pavyko su komandos komplektacija. Pradedant treneriu, baigiant patyrusiais žaidėjais arba net legionieriais. Sutarėme su Lietuvos rinktinės vyriausiuoju treneriu Sahibu Mammadovu, kurio milžiniškas indėlis pagelbėjo iš šių žaidėjų padaryti laiminčią komandą. Kita vertus, viščiukus reikia skaičiuoti rudenį“, – sakė vienas „Dembavos“ vadovų Egidijus Briedis.

Šios ekipos pagrindas sudarytas iš antroje šalies lygoje žaidžiančio Panevėžio „Ekrano“ bei futsal A lygoje Mažeikių VIP ekipai atstovaujančių futbolininkų. Kartu su jais aikštėje pasirodė ir treneris S.Mammadovas.

„Dembavos“ pergalė prieš sostinės IGOL buvo pati netikėčiausia per visą pirmąjį čempionato etapą. Tačiau tai nebuvo vienintelė sensacija, nes netikėtą pralaimėjimą prieš „Hegelmann Litauen“ patyrė ir praėjusio sezono vicečempionė Vilniaus „Audra“.

Po pirmojo etapo, komandoms sužaidus po dvejas rungtynes, B grupėje su šešiais taškais pirmauja „Dembava“. Po tris taškus surinko „Audra“, IGOL ir „Hegelmann Litauen“. Vienintelė be taškų lieka debiutantė Ukmergės „Šiandien plotas“ komanda.

A grupėje dviem pergalėmis startavo Kauno „Aleksotas“. Šios ekipos vadovai prieš turnyrą teigė, kad čempionatui labai aukštų tikslų nekelia. Įdomu tai, kad sėkmingas startas tų planų nekeičia.

„Taip, jaunimas sužaidė labai gerai, tačiau dabar svarbiausia neužriesti nosies. Geriau būsime atsargesni, per daug neįsisvajosime, o tada gal net iki finalo nukeliausime. Reziumuojant tas dvejas rungtynes, tai pirmieji kėliniai mums buvo sunkesni, tačiau po to pramušdavome ir viskas ėjo tik pirmyn.

Kalbant apie antrąjį etapą, tai planuojame būti dar stipresni. Turėtų prisijungti broliai Juozaičiai, tai padidins rotaciją, o to mums tikrai reikia“, – sakė „Aleksoto“ vadovas Rimvydas Bakus.

Pirmojo etapo rezultatai:

A grupė:

Prienų KKSC – Kauno „Aleksotas“ 2:5;

Kupiškio „Narjanta“ – Mažeikių „Olimpo SC“ 3:1;

Panevėžio „Sportidus“ – Prienų KKSC 1:10;

Kauno „Aleksotas“ – Kupiškio „Narjanta“ 6:2;

Mažeikių „Olimpo SC“ – Panevėžio „Sportidus“ 3:4;

B grupė

Vilniaus „Audra“ – Ukmergės „Šiandien plotas“ 7:3;

Kauno raj. „Hegelmann Litauen“ – FK „Dembava“ 1:6;

Vilniaus IGOL – Ukmergės „Šiandien plotas“ 7:5;

Vilniaus „Audra“ – Kauno raj. „Hegelmann Litauen“ 2:3;

Vilniaus IGOL – FK „Dembava“ 2:3;

Turnyro lentelė

A grupė                             

1. „Aleksotas“ 11:4, 6 taškai;

2. Prienų KKSC 12:6, 3 taškai;

3. „Narjanta“ 5:7, 3 taškai;

4. „Sportidus“ 5:13, 3 taškai;

5. „Olimpo SC“ 4:7, 0 taškų;

B grupė

1. „Dembava“ 9:3, 6 taškai;

2. „Audra“ 9:6, 3 taškai;

3. IGOL 9:8, 3 taškai;

4. „Hegelmann Litauen“ 4:8, 3 taškai;

5. „Šiandien plotas“ 8:14, 0 taškų;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS