Paplūdimio futbolo čempionai – vėl „Igol”

Ištvėrę karštį, liūtį, nuovargį ir varžovų spaudimą, Vilniaus „Igol” futbolininkai savaitgalį Nidoje antrus metus iš eilės tapo 2018 m. „Stiklita” paplūdimio futbolo čempionais.

Šios ekipos narys Jurijus Andrejevas buvo pripažintas naudingiausiu čempionato futbolininku.

S. Vasiljevas S.Čirbos nuotr.

„Čempionatas vyko trimis turais, visi jie buvo įdomūs, atkaklūs. Nidoje turnyras vyko pirmąsyk ir praėjo puikiai. Rengti finalinį „Stiklita” paplūdimio futbolo čempionato etapą Nidos pajūryje buvo puikus pasirinkimas”, – sakė čempionatą organizavusios Lietuvos salės futbolo asociacijos direktorius Remigijus Daugėla.

Antrąją vietą užėmė Kupiškio „Narjantos” komanda, kurią lemiamų rungtynių metu 2:1 įveikė „Igol”. Tačiau net du Kupiškio atstovai gavo specialius apdovanojimus. Šarūnas Kriauka pripažintas geriausiu vartininku, o Vilius Bukauskas tapo rezultatyviausiu „Stiklita” paplūdimio futbolo čempionato žaidėju.

„Norėjome laimėti, stengiamės, tačiau pritrūko sėkmės. Buvo sunku – karštis ir nuovargis. Kupiškyje turime gerą aikštę, šįmet joje labai daug rengiamės šiam čempionatui”, – sakė V.Bukauskas.

Turnyro, vykusio šalia Kupolo paplūdimio baro, metu kepino daugiau nei 30 laipsnių karštis. Jį tik trumpam sumažino liūtis. Ji plovė ne tik prakaitą, tačiau ir apie 100 motociklų, kuriais baikeriai iš įvairių valstybių suvažiavo į susibūrimą paplūdimyje.

Trečiąją vietą iškovojo Vilniaus „Audros-Magnetos” futbolininkai.

Visi dalyviai buvo apdovanoti Lietuvos futbolo federacijos partnerių prizais ir gavo po 200 eurų vertės čekius. Pirmos trys komandos buvo apdovanotos medaliais ir piniginiais prizais: nugalėtojai – 1000 eurų, antrosios vietos laimėtojai – 600, o trečiosios – 400 eurų čekiais.

Pasibaigus „Stiklita” čempionatui paplūdimio futbolo sezonas tęsiasi. Jau rugpjūčio 18 d. Palangoje vyks „Stiklita” paplūdimio futbolo taurės turnyras.