Neįgaliesiems

Paplūdimio futbolo čempionato burtai – čempionai ir vicečempionai susitiks grupių etape

Dvi stipriausios 2021 metų Lietuvos paplūdimio futbolo komandos – Vilniaus IGOL ir į „MV Team“ pavadinimą pakeitusi Vilniaus „Audra“ – naujajame sezone susitiks jau grupių etape. Tai lėmė LFF būstinėje pirmadienį asociacijos direktoriaus Karolio Dieninio ištraukti burtai.

„Noriu pasidžiaugti, kad didysis branduolys komandų iš praėjusio sezono dalyvaus ir šiemet. Kadangi visi paplūdimio čempionato turai vyks iki rinktinės oficialių rungtynių Moldovoje, tikimės, kad tai bus geras pasiruošimas tiek rinktinės žaidėjams, tiek bus geras laikas ir patiems klubams“, – prieš traukdamas burtus sakė K.Dieninis.

Iš viso naujajame čempionate dalyvaus devynios ekipos (A grupėje – penkios, B grupėje – keturios). Be IGOL ir „MV Team“ komandų, B grupėje taip pat žais Mažeikių „Olimpo SC“ ir Kauno rajono „Hegelmann“ ekipos. A grupėje varžysis Panevėžio rajono „Dembava“, Kauno „Aleksotas“, Prienų KKSC, Kupiškio „Narjanta“ ir Ukmergės „Šiandien plotas“.

Turnyras startuos birželio 24 dieną Prienuose. Po dviejų savaičių komandos kelsis į Kupiškį, o naujasis čempionas liepos 16 dieną paaiškės Ignalinoje.

Pagal turnyro nuostatus, keturios geriausios grupių komandos pateks į atkrintamąsias varžybas, o A grupėje penktoje pozicijoje likusi ekipa sezoną užbaigs devintoje vietoje.

Pasibaigus Lietuvos čempionatui, kaip ir kasmet, Palangoje bus surengtas paplūdimio futbolo LFF taurės turnyras.

A grupė: Dembava, Aleksotas, Prienų KKSC, Narjanta, Šiandien plotas;

B grupė: IGOL, MV Team, Olimpo SC, Hegelmann;

Pilnas burtų traukimo ceremonijos įrašas:

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS