Neįgaliesiems

Paplūdimio futbolo čempionato I turas – naujoje Prienų aikštelėje

Jau ateinantį sekmadienį, birželio 17 d., Prienuose vyks „Stiklita Lietuvos paplūdimio futbolo čempionato“ I-asis turas, kuriame susitiks aštuonios komandos iš skirtingų regionų. Šių metų čempionato rungtynės bus vykdomos pagal FIFA taisykles, komandos ture žais po du kartus.

Prienų paplūdimio futbolo aikštelė neseniai įrengta gražioje vietoje šalia Nemuno, atitinkanti visus tarptautinius standartus, antroji profesionali tokio tipo Lietuvoje. Toje pačioje Sporto centro teritorijoje įkurti teniso kortai, krepšinio arena, didelė futbolo aikštė.

„Šių modernių aikštelių įrengimas puikiausiai atspindi mūsų tiklus – augti tiek kokybine, tiek organizacine prasme. Džiaugiamės, kad komandos šiemet galės žaisti naujose vietose, tai pridės motyvacijos ir tikėjimo, kad paplūdimio futbolas Lietuvoje eina tik į priekį“, – sako paplūdimio futbolo projektų vadovas Darius Laucevičius. 

Žiūrovus Prienuose džiugins ne tik žaidimas naujoje paplūdimio futbolo aikštelėje, bet ir šalia vyksiantys konkursai, organizatorių bei rėmėjų įsteigti prizai.

Verta paminėti, kad šių metų Lietuvos futbolo federacijos (LFF) ir Lietuvos Salės futbolo asociacijos (LSFA) organizuojamame čempionate padaugėjo komandų iš regionų – prisijungė Prienai, Panevėžys. Dėl „Stiklita“ taurės ir paplūdimio futbolo čempionų vardo 2018 m. kovos Vilniaus „IGOL“, „Avelita“, „Audra-Magneta“, „FCI“, Mažeikių „Olimpas“, Prienų „Prienai“, Kupiškio „Narjanta“, Panevėžio „Baltija“. 

Kiti du turai suplanuoti liepos 7 d. Kupiškyje ir liepos 28 d. Nidoje. Prizininkai bus apdovanoti taurėmis, medaliais ir „Hummel“ čekiais. 

Čempionato nuostatus galite rasti čia.

I-ojo turo Prienuose tvarkaraštis:

1.

AVELITA – PRIENAI

10:00-10:45

2.

OLIMPAS – BALTIJA

10:50-11:35

3.

AVELITA – FCI

11:40-12:25

 

Čempionato atidarymas

12:30-12:40

4.

OLIMPAS – KUPIŠKIS

12:40-13:25

5.

IGOL – FCI

13:30-14:15

6.

AUDRA-MAGNETA – BALTIJA

14:20-15:05

7.

PRIENAI – IGOL

15:10-15:55

8.

KUPIŠKIS – AUDRA-MAGNETA

16:00-16:45

 

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS