Neįgaliesiems

Paplūdimio futbolo čempionato tęsinys – Kupiškyje

Karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną Kupiškyje bus surengtas antrasis 2022 metų Lietuvos paplūdimio futbolo čempionato antrasis etapas. Per devynerias sužaistas grupių rungtynes paaiškės, kurios aštuonios ekipos tęs kovą dėl nugalėtojo vardo.

 

Prieš dvi savaites Prienuose prasidėjusiame čempionate po dvi pergales iškovojo Kupiškio „Narjantos“ ir Kauno „Aleksoto“ komandos. Jos abi pirmauja A grupėje.

„Pirmas įspūdis toks, kokio tikėjomės. Atsirado žaidėjų, kurie be Redo Graičiūno gali mušti įvarčius. Labai daug davė Juozo Dudėno prisijungimas, kiti žaidėjai taip pat pasiekė savo piką ir iškart tapo žaisti lengviau. Esame gerai sukomplektuota komanda – ir patirtis, ir jaunimas. Vienintelė maloni problema – sprendžiame, ką palikti dvyliktuke, o kam jam vietos neatsiras“, – sakė „Narjantos“ treneris Darius Baronas.

„Pirmas etapas leido atsakyti į klausimą, kad tikrai iš grupės pateksime toliau. Dabar laukia kova dėl geresnės vietos, kad turėtumėm sąlyginai silpnesnį varžovą atkrintamosiose varžybose. Grįžtant prie į Prienus, tai nemanau, kad ten buvo galima susidaryti tikrą mūsų komandos vaizdą.

Ten turėjome per trumpą suolelį, kad parodytumėm tikrąjį pajėgumą. Gal dėl to abejos rungtynės buvo tokios atkaklios. Kupiškyje matysime kitokį „Aleksotą“. Reikia tikėtis, kad nuo to rezultatai blogesni nebus“, – sakė „Aleksoto“ vadovas Rimvydas Bakus.

„Narjanta“ ir „Aleksotas“ tarpusavyje susikaus ketvirtose rungtynėse. Pagal dabartinę situaciją, gali būti, kad tai bus kova dėl pirmosios vietos A grupėje. Dar prieš tai „Narjanta“ varžysis su Panevėžio rajono „Dembava“, o „Aleksotas“ – su Ukmergės „Šiandien plotu“. Savo ruožtu, „Dembava“ ir „Šiandien plotas“ dar žais rungtynes ir su Prienų KKSC futbolininkais.

B grupėje komandos kol kas sužaidė po vienerias rungtynes. Čia lyderiais tapo „MV Team“ komanda, kuri net 14:1 sutriuškino Mažeikių „Olimpo SC“ ekipą. Kitose grupės rungtynėse prireikė pratęsimo. IGOL po įspūdingos kovos ir Manto Makutunovičiaus įvarčio palaužė itin sustiprėjusią „Hegelmann“ komandą.

Sužaidus grupių varžybas, aštuonios stipriausios čempionato komandos liepos 16 dieną persikels į Ignaliną, kur bus sužaisti ketvirtfinaliai, pusfinaliai ir finalai.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS