Neįgaliesiems

Paplūdimio futbolo čempiono vardą apgynęs M. Makutunovičius: „Vis dar saldu nugalėti“

Savaitgalį Ignalinoje įvyko lemiamas Lietuvos paplūdimio futbolo čempionato etapas, po kurio paaiškėjo, kad dvyliktus metus iš eilės stipriausia šalies komanda yra Vilniaus IGOL. 

Pastaroji ketvirtfinalyje nugalėjo Prienų KKSC, pusfinalyje – 6:2 Panevėžio rajono „Dembavą“, o finale – 5:1 Kupiškio „Narjantą“.

„Sezonas prasidėjo nelengvai. Pirmajame etape turėjome vos kelis keitimus, o ir varžovas „Hegelmann“ pasitaikė ne silpnas. Be to, pirmas blynas – visada reikia laiko įsivažiuoti. Po to žaidėme su „MV Team“ komanda, į kurios vartus pergalingą įvartį įmušėme likus trims sekundėms.

Įdomu tai, kad nei „MV Team“, nei „Hegelmann“ nepateko į ketvertą, nes kitos komandos padarė progresą. Kalbu apie Kupiškio „Narjantą“, kuri prieš keletą metų apie medalius net negalvojo ir „Dembavą“, sugebėjusią prasibrauti į didįjį ketvertą.

Pergalės neturi skaičiaus. Po Ignalinos etapo tarpusavyje kalbėjome, kad vis dar saldu nugalėti ir girdėti „We are the champions“, – pasakojo IGOL senbuvis Mantas Makutunovičius.

Apdovanojimų ceremonijos metu M. Makutunovičius buvo apdovanotas kaip rezultatyviausias (20 įvarčių) čempionato žaidėjas. Tuo metu naudingiausiojo prizas atiteko „Narjantos“ lyderiui Redui Graičiūnui, o geriausio vartininko – „Aleksoto“ atstovui Modestui Kulikauskui.

Mažajame finale „Aleksotas“ 8:5 buvo pajėgesnis už „Dembavą“.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS