Paplūdimio pirmenybėse toliau dominuoja „Igol“ ir „Nerealas“

Penktadienį „Smėlio arenoje“ vyko paplūdimio futbolo žiemos pirmenybių IV turo kovos.

Pirmieji į aikštę išbėgo „Avelita“ ir „Hidroeka“ komandos. „Avelita“ komandai norint kovoti dėl pirmenybių čempiono vardo taškų barstyti jau negalima, todėl komanda atvyko stipriausios sudėties ir nusiteikusi tik pergalei. „Hidroeka“,  įkvėpta praeito turo įspūdingos pergalės prieš „Kupiškio“ komandą, taip pat siekė tik pergalės. Rungtynių pradžioje rezultatas kiekvienos komandos naudai kito ne kartą.

Tačiau antrojo kėlinio antroje pusėje „Hidroekos“ gynyba subyrėjo. Patyrusių futbolo žvaigždžių G. Mikulėno, R. Radavičiaus ir N. Radžiaus pastangomis „Avelita“ persvara po antrojo kėlinio padidėjo iki 8:3. Ir nors trečiajame kėlinyje „Hidroeka“ sugebėjo prisivyti priešininkus iki rezultato 8:6, tačiau daugiau įmušti įvarčių ir apsiginti jau nepavyko. Galutinis rungtynių rezultatas  – 10:6 „Avelita“ naudai.

Sekančiose šio turo rungtynėse susitiko FCI ir „Aglo-Sport“ komandos. „FCI“ komandos sudėtyje pasirodė naujas vartininkas, kuris šiose rungtynėse ne kartą gelbėjo komandą nuo įvarčio. „Aglo-Sport“ komanda į aikštę išbėgo geriausios sudėties ir tikėdamasi pakankamai lengvos pergalės. Pirmas ir antras kėlinys vyko pagal „Aglo-Sport“ komandos scenarijų. Net keturi, komandos lyderio D. Osetrovo įvarčiai patvirtino „Aglo-Sport“ pranašumą. Trečiajame kėlinyje „FCI“ komanda aktyvaus presingo dėka sugebėjo pelnyti 3 įvarčius, bet to neužteko pergalei. „Aglo-Sport“ triumfavo 9:5.

Trečiose rungtynėse susitiko „Audra“ ir „Nerealas“. Nors „Audra“ komanda tą dieną žaidė be savo lyderio N. Budraičio, tačiau ir be jo tiek „Audra“, tiek Nerealas“ sudėtys vienos geriausių tarp Lietuvos paplūdimio futbolo komandų. Pirmus du kėlinius komandos žaidė apylygiai. „Nerealas“ nuolat pirmavo 1-2 įvarčiais, o varžovai nuolat juos vijosi. Trečiasis kėlinio pradžioje „Nerealas“ komanda pelnė du greitus įvarčius ir įsiveržė į priekį rezultatu 6:2, tai įkaitino aistras aikštelėje dar stipriau. „Audra“ komandai buvo parodytos net trys geltonos kortelės per šį kėlinį. Galutinis rungtynių rezultatas – 7:4 „Nerealas“ naudai.

Paskutinės IV turo rungtynėse susitiko „Igol“ ir „Kupiškio“ komandos. Kupiškėnai visose rungtynėse su priešininkais kovoja kaip lygūs su lygiais, ir jei pralaimi tai labai nedideliu skirtumu. Kiekviena komanda žaisti su jais ruošiasi labai atsakingai. Ne išimtis ir Lietuvos paplūdimio futbolo čempionų „Igol“ komanda, kuri į aikštę išbėgo susikaupusi ir pasiruošusi rimtai kovai. Nuo pat rungtynių pradžios „Igol“ visu pajėgumu užspaudė varžovą, įvarčiai į varžovo vartus krito vienas po kito. Rezultatas po dviejų kėlinių buvo net 11:1 „Igol“ naudai. Paskutiniame kėlinyje „Igol“ sumažino tempą ir truputi atsipalaidavo. Tai leido varžovams šiek tiek sušvelninti rezultatą, bet čempionai triumfavo 11:4.

„Turnyras įpusėjo, komandų meistriškumas auga kiekviename ture. Kiekvienoje komandoje vis daugiau žaidėjų mušančiu įvarčius smūgiais verčiantis per galvą, kuriuos atlikti tikrai sudėtinga. Visos rungtynės vyksta atkakliai, komandos viena kitai nenusileidžia nei meistriškumu, nei kovingumu“, – sakė paplūdimio futbolo projektų vadovas Darius Laucevičius.