Neįgaliesiems

Paplūdimio rinktinė pluša Prienuose

Trylika Lietuvos paplūdimio rinktinės kandidatų nuo trečiadienio pradėjo pasiruošimą 2020–ųjų sezonui. Ekipos strategas Sahibas Mammadovas savo auklėtiniams sudėliojo planą, pagal kurį pastarieji pluša dukart per dieną po dvi su puse valandos. Nepaisant didžiulio krūvio, treniruočių metu šypsenų ir juoko nestinga.

„Oras geras, treniruotės įdomios, įtraukiančios, visi išsiilgę sporto, tad ir įspūdžiai geri. Viena vertus – krūviai nemaži, kita vertus – treneris juos paskirstęs taip, kad neturėtumėm kuo skųstis. Daug dalykų kartojame nuo praėjusių metų, bet tai normalu, nes paplūdimio futbolas, iš esmės, yra technika ir taktika. Kitas dalykas – visi taip esame pasiilgę veiksmo, kad viskas atrodo tarsi būtų nauja“, – po treniruotės kalbėjo vienas rinktinės lyderių Aivaras Meškinis.

Tarp rinktinės kandidatų yra keturi naujokai: Deividas Stradalovas, Elvinas Navickas, Arnas Levanauskas ir Lukas Jasinskas. Pastarieji, anot S. Mammadovo, labai sėkmingai įsiliejo į komandos gretas.

„Aš galvoju, kad naujokai mūsų komandai prideda solidumo. Jie visi sunkiai dirba ir atrodo, kad kiekvienoje kitoje treniruotėje tampa vis geresni ir geresni. Turime tikslą – šiemet laimėti B diviziono varžybas, tad mums prireiks visų indėlio. Kadangi iki oficialių varžybų dar turime pakankamai laiko, tai tikiu, kad joms pasiruošime maksimaliai gerai“, – sakė šiandien 35 – ąjį gimtadienį švenčiantis rinktinės vyriausiasis treneris.

Birštone įsikūrusi rinktinė treniruojasi vos už 4 kilometrų Prienuose esančioje paplūdimio aikštelėje. Iki sekmadienio per penkias dienas rinktinė surengs 10 treniruočių. Iki Europos B diviziono čempionato, rinktinė surengs dar tris stovyklas liepą, rugpjūtį ir rugsėjį.

Lietuvos paplūdimio rinktinės kandidatai:

Modestas Petrauskas

Simas Jankauskas

Mantas Makutunovičius

Aivaras Meškinis

Pavelas Smolkovas

Paulius Giedraitis

Audrius Plytnikas

Aleksandras Lebedevas

Redas Graičiūnas

Deividas Stradalovas

Arnas Levanauskas

Elvinas Navickas

Lukas Jasinskas

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS