Neįgaliesiems

Paramą „Gelbėkit vaikus“ rinko futbolo festivalyje

Vilniuje, „Ogmios mieste“ vyko futbolo festivalis, kurio metu buvo renkamos lėšos „Gelbėkit vaikus“ organizacijai.

Renginį inicijavo futbolo akademija „Geležinis vilkas“ – ši ne tik dovanojo futbolo inventorių, bet ir kvietė vaikus nemokamai treniruotis.  Prie renginio plėtros prisidėjo ir kiti futbolo entuziastai, o festivalį atidarė Juozas Olekas.

Renginio misija – surinktomis lėšomis padėti tiems vaikams, kurie gyvena sunkiau besiverčiančiose šeimose ir neturi galimybės padengti išlaidų už futbolo treniruotes. „Gelbėkit vaikus“ organizacijos tikslas – parama vaikams ir kova už vaikų teises. 

„Gelbėkit vaikus“ organizacija ir kiti renginio organizatoriai bei savanoriai ne tik kvietė paremti lėšų neturinčius vaikus, tačiau ir surengė visą dieną trukusį futbolo festivalį. Renginyje dalyvavo treneriai iš įvairių futbolo mokyklų, futbolo žaidėjai bei aistruoliai. Kamilė Vaičiulaitytė ir Eduardas Butiuto vaikams ir žiūrovams rodė įvairius triukus su kamuoliu, o rungtynėms teisėjavo Vytaras Radzevičius.

Visą dieną trukusi paramos akcija pritraukė ir pro šalį einančių žmonių dėmesį. Praeiviai tapo ne tik žiūrovais, bet ir festivalio dalyviais. Kiekvienas turėjo galimybę sudalyvauti įvairiose rungtyse bei estafetėse. Kiekviena dalyvaujanti komanda prisidėjo parama – startiniu mokesčiu. Tėveliai ir renginio svečiai taip pat buvo kviečiami prisijungti ir paremti vaikus.

Renginyje dalyvavo tiek mergaitės, tiek berniukai, kiekvienas dalyvis neliko be prizų. Festivalio metu buvo surengtas futbolo turnyras 2011 – 2013m. gimusiems vaikams. O besibaigiant dienai vyko apdovanojimai, kurių metu buvo dalijami medaliai, taurės bei rėmėjų įsteigtos dovanos. Prizus įteikė Lietuvos rinktinės treneris Edgaras Jankauskas.

Simbolinėmis dovanomis su „Gelbėkit vaikus“ ir „Geležiniu vilku“ apsikeitė Lietuvos vaikų ir jaunių futbolo asociacijos prezidentas Vytautas Vaškūnas.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS