Neįgaliesiems

Pasivaržyti ir smagiai praleisti laiką kviečia „Žalgirio“ šeimų festivalis

Futbolo klubas „Žalgiris“ vilniečius bei miesto svečius kviečia pasportuoti, pasivaržyti ir smagiai praleisti laiką kartu – nuo gegužės 7 d. vyks pirmasis „Žalgirio“ šeimų futbolo festivalis.

75 metų jubiliejų šiemet pažyminti „Žalgirio“ komanda ne tik siekia aukščiausių tikslų Lietuvos futbolo varžybose ir tarptautinėje arenoje, bet ir planuoja įvairių bendruomenės renginių.

Gegužės 7-8 dienomis startuos pirmasis „Žalgirio“ šeimų futbolo festivalis, skirtas skatinti fizinį aktyvumą bei šeimoms praleisti laiką kartu futbolo aikštėje.

Tai bus ir vienas iš šventinio savaitgalio renginių, skirtų paminėti Lietuvos futbolo šimtmetį. Apie juos galite plačiau skaityti čia.

Festivalio pagrindinis akcentas – sportinės komandinės varžybos, kuriose šeimos išbandys save ir estafetėse su futbolo elementais, ir žaidžiant mini futbolą (3×3), ir „pripučiame futbole“.

Pirmasis festivalis vyks gegužės 7 d. Karoliniškėse (Karoliniškių gimnazija 10-16 val.), antrasis – gegužės 8 d. Šnipiškėse (Senvagės gimnazija, 9-15 val.), trečiasis – gegužės 15 d. Pilaitėje (M. Mažvydo progimnazija, 10-16 val.), ketvirtasis – Užupyje (P. Vileišio progimnazija, 10-16 val.).

Keturių atrankos turnyrų skirtinguose Vilniaus rajonuose nugalėtojai pateks į finalinę šventę, kuri numatoma gegužės 26 d. LFF stadione.

Finalo šventėje dalyviai turės galimybę pažaisti vienoje komandoje su žalgiriečiais, o nugalėtojai laimės pagrindinį prizą – savaitgalį šeimai Vytautas Mineral Spa.

Praleisti laiką smagiai galės ne tik dalyviai, bet ir palaikymo komandos – jų laukia šokiai, žaidimai ir kitos pramogos.

Dalyvavimas nemokamas. Sportinių varžybų dalyviams tik reikės iš anksto užsiregistruoti internetu „Žalgirio“ svetainėje fkzalgiris.lt/seimufestivalis

fkzalgiris.lt informacija ir nuotr.;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS