Neįgaliesiems

Patvirtintas žaidėjų perėjimo tarp futbolo ugdymo įstaigų reglamentas

Lapkričio 19-ąją LFF Vykdomasis komitetas patvirtino parengtą reglamentą, kuriuo bus sureguliuota žaidėjų perėjimo tvarka. 

 

Reglamentas nustato privalomas taisykles dėl ne jaunesnių kaip 12 metų žaidėjų perėjimo tarp futbolo ugdymo įstaigų ir jų registracijos tvarką. Reglamentas galios toms organizacijoms, kurioms taikoma LFF jurisdikcija bei kurios dalyvaus federacijos ar jos šakinių asociacijų organizuojamose varžybose. 

„Labai džiaugiuosi, kad turėjome tikrai produktyvią diskusiją su futbolo akademijomis ir mokyklomis. Išgirdome daug įdomių minčių ir gerų idėjų, į kurias buvo atsižvelgta rengiant galutinę reglamento versiją, – kalbėjo LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius. – Futbolo bendruomenė sutiko, kad tokia tvarka yra reikalinga, tad ji ir buvo priimta ir įgyvendinta.“ 

Rengiant šį reglamentą aktyviai prisidėjo Lietuvos vaikų ir jaunių ugdymo futbolo asociacijos (LVJUFA) atstovai, kurios vykdomose varžybose šiame sezone dalyvauja apie 6000 vaikų.  

„Šiuo dokumentu nustatyta žaidėjų perėjimo tvarka Lietuvoje, apibrėžti laiko terminai ir taisyklės, kurios reglamentuos žaidėjų perėjimą iš komandos į komandą, įstaigos į įstaigą. LVJUFA kuruos šią perėjimų tvarką ir viliamės, kad šios tvarkos laikysis visos futbolo ugdymo įstaigos. Viskas daroma vaikų labui, kad būtų apsaugotas nenutrūkstamas žaidėjo ugdymosi procesas“, – teigė LVJUFA prezidentas Dainius Gudaitis. 

Reglamentas įtvirtina, jog norint per „Comet“ sistemą registruoti žaidėją į naują ugdymo įstaigą, tampa privaloma raštiškai kreiptis į ankstesnę ugdymo įstaigą ir prašyti išduoti paleidžiamąjį raštą. Paleidžiamasis raštas privalo būti išduodamas ne vėliau kaip per 5 darbo dienas nuo užklausimo pateikimo datos. Rašto kopija turi būti nusiųsta el. pašto adresu jaunimofutbolas@lff.lt. Kilus ginčui tarp ugdymo įstaigų, bet kuri iš ginčo šalių turi teisę kreiptis į LFF Drausminius organus. 

Išsamiai susipažinti su reglamentu galite šioje nuorodoje.

Kazio Paulausko nuotr.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS