Neįgaliesiems

Piešiamos naujojo salės futbolo sezono gairės

Po šeštadienį Kėdainiuose vykusio LFF Futsal taurės finalo Lietuvos salės futbolo asociacijos direktorius Remigijus Daugėla neslėpė džiaugsmo ir pasidalino mintimis apie ateinantį sezoną.

„Smagu, kad finalas tampa viso Futsal sezono uždarymo švente, o ir jo dalyviai – ne vien tik iš aukščiausio diviziono. Pagrindinis mūsų asociacijos tikslas – regionų komandų įsitraukimas. Siekiame, kad dėl Futsal taurės kovotų ne vien tik ta dešimtis A lygos komandų“, – pasakojo R. Daugėla.

Vyras neabejoja, kad salės futbolo lygis Lietuvoje kyla: „Legionieriai įnešė daugiau spalvų – pernai metais prieš juos nelabai kas mokėjo žaisti, o dabar mūsiškiai geba prisitaikyti ir net pakovoti. Pastangas ir tobulėjimą rodo rezultatai.” 

Kalbėdamas apie ateinantį sezoną, Remigijus atskleidė, jog su kolegomis iš asociacijos svarsto apie naujoves: „Visada keliame daug sistemos klausimų, vienas iš jų šiemet bus – atkrintamosios varžybos. Kol kas neišsiplėsiu, bet norime, kad sezono metu būtų dar daugiau intrigos.”

„Svarbu, kad reguliarus čempionatas liktų, bet atsirastų ir atkrintamosios. Galvojame ir apie galimybę Taurės finalą perkelti į žiemą – galbūt tarpušventį, kai dauguma atostogauja ir tokio pobūdžio turnyrų būna mažiau”, – sakė direktorius ir pridūrė, jog Asociacijos noras yra sukurti dvi salės futbolo šventes metuose – Taurės finalą žiemą, o reguliaraus čempionato ir atkrintamųjų batalijas – pavasarį.

 

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS